Aveo sedan - Názory, zkušenosti a ohlasy

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Akri píše:To je prece stara a omleta pisnicka, rucne auto myje kazdej spravnej autickar, kartac a ta mikroskopicka slupicka laku co tam davaj od vyroby je jen smrt pro vas lak, myt jen a pouze houbou, ja v mycce nebyl za cely zivot
:D
cerne auto je hezke jen nove, pak uz je to jen same lesteni, sam jsem ho mel a ackoliv vypadalo s tou cernou barvou luxusne, uz bych to nebral, je to neprakticky, i kdyz hezky ;)
tak tak a aspon 1x tydne at je zima nebo leto :D
u nas se rika autofil :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Akri píše: cerne auto je hezke jen nove, pak uz je to jen same lesteni, sam jsem ho mel a ackoliv vypadalo s tou cernou barvou luxusne, uz bych to nebral, je to neprakticky, i kdyz hezky ;)
Dovolim si mirne nesouhlasit ohledne te neprakticnosti - zadna jina barva nejde tak lehce a "nerozpoznatelne" opravit, jako prave cerna! 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A já sa zase po pár rokoch musím prikloniť k striebornej metalíze lebo tá potvorka aj v zime aj v blate vyzerala stále čistá no a já som si myslel že to isté bude s bielou ale prd biela je stále špinavá a tak umývam každý druhý den :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Slam píše:
Akri píše: cerne auto je hezke jen nove, pak uz je to jen same lesteni, sam jsem ho mel a ackoliv vypadalo s tou cernou barvou luxusne, uz bych to nebral, je to neprakticky, i kdyz hezky ;)
Dovolim si mirne nesouhlasit ohledne te neprakticnosti - zadna jina barva nejde tak lehce a "nerozpoznatelne" opravit, jako prave cerna! 8)
ale to uz je jina pisnicka :lol: nebo ty hned opravujes, kdyz se ti to neleskne? Ja si opravim i stribrnou ze to nebude videt, to neni v barve, je to v rukach ;)
Naposledy upravil(a) Akri dne úte bře 20, 2007 06:40, celkem upraveno 1 x.
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

-peha- píše:A já sa zase po pár rokoch musím prikloniť k striebornej metalíze lebo tá potvorka aj v zime aj v blate vyzerala stále čistá no a já som si myslel že to isté bude s bielou ale prd biela je stále špinavá a tak umývam každý druhý den :lol: :lol: :lol:
stribrna je nezmar, to je fakt :idea:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“