Nexii k moří

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

ODISEI
Příspěvky: 25
Registrován: úte bře 13, 2007 00:42
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Nexii k moří

Příspěvek od ODISEI »

Chci se zeptat jestli máte nějaké špatné skušenosty z nexii a dalkovíma štrekama jako třeba Chorvatsko atd. jedu v letě poprvé k moři tak at vím co se muže pos..t a ještě jedna věc je pravda že je lepší se z tuněným autem vyhnout Rakousku
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

ak maš auto v poriadku nevidím prečo ti nevydrží ved aj doma najazdíš tie kilometre nie?? Ja som bol 2x v Bulharsku a no problem.
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

A jak ji máš "vytuněnou" ? :D

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Příspěvek od talat »

zaleží asi fakt na štastí.znameho kamoš bol v chorvatsku fungel novým renaultom a naspet sa vracal že vraj zo zablokovanými brzdami.ale to by zaujimalo aj mna či by nesie zvladla čo ja viem 2000kilákou a este niekam kde je hic. :?:
nexia gtx 1,5 16V
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Moje nexia byla 4x v Itálii a objížděla ty placené tunely v rakousku po těch krpálech a nezklamala ani jednou
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

S nexiou som bol všade možne bez problémov. Vysypať sa Ti môže niečo vždy a na hociakom aute, to neovplyvníš, ale pokiaľ ju máš v normálnom udržiavanom stave, tak by som sa neobával ;) Ale po mojich skúsenostiach, by som sa na cestu autom do krajín ako Bulharsko vykašlal a použil inú dopravu...Tie cesty sú pre auto utrpenie
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Gepard ja mam s cestou a ludmi v RO a BG velmi dobru skusenosť a cesty maju asi lepšie ako na SR aspon v mojom okolií . NIKDY nepojdem k moru do BG inak ako autom :!: krasne karpaty a delta dunaja Obrázek

hlavne v spoločnosty pekných dám :lol: :lol: :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
ODISEI
Příspěvky: 25
Registrován: úte bře 13, 2007 00:42
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ODISEI »

Ivan: myslím třeba jiny rozměr kol nebo tonované všechny skla (v Německu pry zakazane přední skla dveří) laděny výfuk, spoilery atd. tak že nic extra
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Ono se často hodně přšehání. Hlavně na Nově ! Já byl s Feldou v německu a nebyl problém. A bylo to léto 2003 když zrovna údajně otáčeli každý auto na hranicích nazpět. A že jsem neměl tónování ledajaký ! Když bylo šero, musel sem jezdit se staženejma bočníma oknama jinak jsem na straně auto s potkávačkama neviděl ! A na Rozvadově koukli do pasu a přáli gute raisse. Víkend v raichu plnej cestování a zas domu. Najezdil jsem tam tehdá asi 1500 km a nikdo si mně ani nevšim.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
skip63
Příspěvky: 132
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:17
Bydliště: Praha 10 Strašnice

Příspěvek od skip63 »

Tak tohle mě zajimalo taky ale ne jestli to vydži nexia ale spiš jak se po takove cestě(chorvacko) cejtí člověk doted sem měl favo a stim bych to apbsolovat nechtěl to bych se pulku pobytu lečil z cestya druhou se už bal cesty spatky
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

ODISEI píše:Ivan: myslím třeba jiny rozměr kol nebo tonované všechny skla (v Německu pry zakazane přední skla dveří) laděny výfuk, spoilery atd. tak že nic extra
Tak ty tónovaná skla to je i u nás.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

birkopf
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 19, 2007 18:58

nexia je nezmar

Příspěvek od birkopf »

..ja sem na sve Nexii prave dorazil do Anglie cca 1800 km a to aj se znicenou vackovkou. tu sem si ji dal opravit ... jede fajn... a to sem se o ni ani moc nestaral
birkopf
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 19, 2007 18:58

Příspěvek od birkopf »

talat píše:zaleží asi fakt na štastí.znameho kamoš bol v chorvatsku fungel novým renaultom a naspet sa vracal že vraj zo zablokovanými brzdami.ale to by zaujimalo aj mna či by nesie zvladla čo ja viem 2000kilákou a este niekam kde je hic. :?:
...bratislava - Cardif UK ...1800 Km ...uplne v pohode
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Příspěvek od talat »

birkopf píše:
talat píše:zaleží asi fakt na štastí.znameho kamoš bol v chorvatsku fungel novým renaultom a naspet sa vracal že vraj zo zablokovanými brzdami.ale to by zaujimalo aj mna či by nesie zvladla čo ja viem 2000kilákou a este niekam kde je hic. :?:
...bratislava - Cardif UK ...1800 Km ...uplne v pohode
tak to je super 8) .ja chcem isť v lete do madridu.no ale ked som pozrel tu palku 2000.tak ma to odradilo.čo by si robil keby ti to nekde napr.v nemecku niečo odišlo?opraviť to tam?nechať tam auto?
nexia gtx 1,5 16V
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:
ODISEI píše:Ivan: myslím třeba jiny rozměr kol nebo tonované všechny skla (v Německu pry zakazane přední skla dveří) laděny výfuk, spoilery atd. tak že nic extra
Tak ty tónovaná skla to je i u nás.
Nemyslite oba nahodou folie? protoze tonovany okna ma vetsina aut z vyroby, ale vepredu nesmi byt mensi propustnost svetla nez 70% 8)
Dnesm i delali folie tak jsem si to nastudoval.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“