Urcenie typu Lanosa podla vybavy

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
mahony
Příspěvky: 10
Registrován: čtv bře 15, 2007 11:11

Urcenie typu Lanosa podla vybavy

Příspěvek od mahony »

Caute,

ospravedlnujem sa za predpokladam trivialnu otazku, ale ani bohovi sa neviem dopatrat k tomu aky typ vozidla mam, tym typom myslim SE, SX,...neviem teda ci je to vybava, ci typ ci co presne.

Mam Daewoo Lanos, r.v.1998, asi v najzakladnejsej vybave, lebo tam nemam vobec nic, ani elektr. okna, ani airbagy, ani hmlovky, dokonca ani otackomer :)))

Akurat tam mam central na dialkove :)) ale aj tak som s tym autom nadmieru spokojny.

Neviete mi poradit s tym typom ? Ani v technicaku o tom nic nemam.
Reklama
 

Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Bez otackomera boli len vozy vybavy S. Vybava S nemala ani posilnovac riadenia. Ten mali SE a SX. SX maju iba 16V 1600ccm motor. Ten central na dialkove bude len dorobeny, originalnee Lanosy dialkove ovladanie nikdy nemali.
Presne rozpoznat, aky typ vybavy - to sa niekedy ani neda, pretoze sa tie vozy obcas skladali vo fabrike stylom: co mame na sklade, to tam namontujeme. Zavisi aj na tom, ci ten konkretny kus bol urceny pre SK/CZ trh, alebo re nejaky iny (Nemecko) A tak sa moze stat, ze S ma aj posilovac riadenia a SE zadneokna v elektrike, ale aj SX s nastavitelnym volantom bez airbagov ...
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
mahony
Příspěvky: 10
Registrován: čtv bře 15, 2007 11:11

Příspěvek od mahony »

Aha, takze asi S teda ako vravis, no posilovac riadenia tam mam, to som zabudol napisat, a je to 4/5 dverovy hatchback resp. ma 4 dvere + kufor tak neviem ci je to 4 ci 5 dverovy :o)) , a 1,5 litra objem valcov...

tak dakujem za odpoved kazdopadne.
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Je v tom zmatek :D . Otáčkoměr nemám, centrál nemá, elektrická okna nemám, ale posilovač mám 8)
Lanos 1.5i, r.v.99
Odpovědět

Zpět na „LANOS“