Kosicania, poradte ;)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Krtko
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 06, 2007 09:32

Kosicania, poradte ;)

Příspěvek od Krtko »

Tak si idem kupit asi TICO, len by som potreboval, aby sa mi predtym na neho niekto kukol. Viete mi poradit dobry servis v Kosicoch, pripadne, nejaky znalec sa neprihlasi? Nech nekupujem macku vo vreci. Diiiiky velmi za pomoc. :D
Reklama
 

keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Servis na Tico mas na Magnezitarskej ulici, oproti Askopu. Dalsi origo servis potom v Roznave cast Brzotin. Na Magnezitarskej beru 480.-Sk za hodinu.
Krtko
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 06, 2007 09:32

Diky za pomoc, este jedna otazocka

Příspěvek od Krtko »

Mam ponuku na Tikaca, klasika rok vyroby 1996, najazdene 39 000 km, jemne preliacene prave predne dvere, poskrabany prehnuty zadny lavy blatnik, ked sa rozbieha, tak ma vraj na chvilku spadnute brzdy, potom sa zadne kolesa uvolnia. Majitel vravel, ze oprava stoji 300 Sk.
Nema po 10 000 km vymenene ziadne kvapaliny a prida mi k tomu 2 uplne nove celorocne pneumatiky.
Kolko do neho budem musiet este vrazit? Kolko by ste za neho dali? Opravu karoserie hned robit nebudem.
Diky za odpoved;)
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Kolko zanho pyta?
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

GHOST píše:Kolko zanho pyta?
Ked počká ešte rok tak bude majitel dávať ,aby zobral ved odhlásenie a zošrotovanie stoja dnes Dosť.A ako čítam tak starý majitel sa o voz nestaral.
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

neviem, ale Tica hodne hrdzaveju, do toho by som moc nesiel, kvoli tym km tiez nie, mozno kebyze je za 20k
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Krtko
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 06, 2007 09:32

Re:

Příspěvek od Krtko »

GHOST píše:Kolko zanho pyta?
Prva ponuka bola 40 000 Sk, tym ze teraz sa dorobi STK a EK a opravia potrebne veci. Hmm, musim ako vidim podumat riadne.
Odpovědět

Zpět na „TICO“