interval výmeny

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Roberto
Příspěvky: 40
Registrován: sob bře 25, 2006 06:36
Bydliště: Martin

interval výmeny

Příspěvek od Roberto »

kto mi povie interval výmeny rozvodov na aveo sedan? pri kolkých km sa majú meniť? plánujem vymeniť lanosa za aveo. aveo sa mi páči. je v niečom poruchové? na čo si mám dať pri kúpe pozor? ďakujem za rady. chcem kúpiť staršie a preto sa pýtam.
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no s timhle je to zvlastni.prijde mi ze si kazdej prodejce urci dobu sam ale myslim ze aveo ma 60 tis.at se mrkne nekdo do servisni knizky tam by o tom mohla byt zminka.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: interval výmeny

Příspěvek od srneček »

Roberto píše:kto mi povie interval výmeny rozvodov na aveo sedan? pri kolkých km sa majú meniť? plánujem vymeniť lanosa za aveo. aveo sa mi páči. je v niečom poruchové? na čo si mám dať pri kúpe pozor? ďakujem za rady. chcem kúpiť staršie a preto sa pýtam.
Podle mojí servisky je interval výměny rozvoďdáku 90 000 km pro 1.2 SOHC a 60 000 km pro 1.4 DOHC/1.6 DOHC/1.8 DOHC /2.0 DOHC

Jinak AVEO je stále ještě hodně nový model, takže o nějakých poruchách celých modelových řad se zatím nedá pořádně mluvit. Navíc jssou ještě všechny AVEA v záruce, jelikož se prodávají myslím od března 2006, s tím souvisí i to, že rozdíl ceny nového a ojetého je zanedbatelný, jelikož jsou to skoro všechno stále nová auta. (leda koupit opravenou bouračku).
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

Za AVEO považuji jen sedan, hatchbacky jsou pro mě jen faceliftnutý KALOSY. (Ale nic proti Kalosům)
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Motory“