Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

Jaký je podle vás nejlepší druh paliva???

Benzín
31
46%
LPG
22
32%
Nafta
10
15%
jiny
5
7%
 
Celkem hlasů: 68

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak uz mam konecne fotecky...mam jen dve a jsou foceny telefonem...akorat zacinalo prset a nechtel jsem mit mokrej telefon,takze proto jen dve...
Obrázek Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Chlape tak vypadá velmi dobře a hlavne mezi těmi ostatními auty co tam parkujou proste si se stal FRAJER -i -i -i :mrgreen:
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Ja som v zime odstranoval rezonovanie rychl.paky a to vymenou tzv.plastovych lozisk umiestnenych na tiahlach rychlostnej paky (na prevodovke, je to niekde aj vyfotene, tusim v Esperackom thread-e) a pri tej prilezitosti som rozobral aj radiacu paku. Je na nej taky silonovy klb na ktorom je gumovy kruzok a to cele zapada do kovoveho klbu. Vycistil som to, namazal, zlozil a ide to celkom lahko aj v chlade aj v teple. Je to jednoducha robota na 20 minut.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To peha:No hlavne je to nejvetsi krava v ulici... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Whiskyno díky v sobotu to vyskúšam a uvidíme :lol: :lol: :lol:

Gosíku Lega nieje kráva ale VELKÁ KRASAVICE :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Je to kraska ale je to proste nejvetsi auto v ulici...sousedova filcka v kombajnu oproti tomu vypada jak hracka... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:Tak uz mam konecne fotecky...mam jen dve a jsou foceny telefonem...akorat zacinalo prset a nechtel jsem mit mokrej telefon,takze proto jen dve...
Obrázek Obrázek
Koukam, ze mas taky levou cast masky oloupanou a kdes nechal zadni operky hlav? ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nech toho ftipálku nebo bude naháňat púvodního majitele naše krásky oproti Tvojí nemají hlavové opjerky vzadu ale knoflíky na sklopení sedačky jo a maska se šoupe i mne :lol: :lol: :lol: Apropó nevíš kde a za kolik by se dala sehnat maska na Legu ovšem novjejší typ no proste taková jako máš Ty :D
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Pardón zblbnul mi net :lol:
Naposledy upravil(a) -peha- dne čtv úno 15, 2007 21:32, celkem upraveno 1 x.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak to je druhá oprava :lol:
Naposledy upravil(a) -peha- dne čtv úno 15, 2007 21:35, celkem upraveno 1 x.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nech toho ftipálku nebo bude naháňat púvodního majitele naše krásky oproti Tvojí nemají hlavové opjerky vzadu ale knoflíky na sklopení sedačky jo a maska se šoupe i mne :lol: :lol: :lol: Apropó nevíš kde a za kolik by se dala sehnat maska na Legu ovšem novjejší typ no proste taková jako máš Ty :D
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No je trochu odrena no...hele operky hlav se do starsich typu Leganzy nedavali...aspon si to myslim,vsechny starsi Leganzy co jsem videl je nemaj...ale ty novejsi ja nevim od jakyho roku uz jo...nebo ja nevim jak to je...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak uz mam v aute novou baterku,stara vytekla,neni divny,ze je tam jen 55???Ja cekal,ze dvoulitr si rekne o 70...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

Goose píše:Tak uz mam v aute novou baterku,stara vytekla,neni divny,ze je tam jen 55???Ja cekal,ze dvoulitr si rekne o 70...
neviem sice ako to maju vase auta ale kamos ma KADETT 2.0GSI 16V a ma tiez 55Ah :roll:
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:No je trochu odrena no...
...ale nemusela by byt. :lol: Viz fotecky tadyhle: http://sl.ic.cz/ ...za 200 Kc a je hezci jak nova! 8)
BTW a odrena ve skutecnosti neni, ale odloupava se to vlivem jednak toho, ze je to lak na chromu (narozdil od jinych modelu Daewoo z te doby), a druhak proto, ze v tech mistech odchazi po zastaveni ze zahrateho motoru para. Nic si z toho nedelej, videl jsem to na skoro kazdy Leganze, kterou jsem potkal... Ale ma uz mezi ne nepatri a vypada to o moc lip! :mrgreen:
Goose píše:hele operky hlav se do starsich typu Leganzy nedavali...aspon si to myslim,vsechny starsi Leganzy co jsem videl je nemaj...ale ty novejsi ja nevim od jakyho roku uz jo...nebo ja nevim jak to je...
Vsak ano, ja jen trosku rypal... :lol: BTW zalozil jsem tu o tech odlisnostech Laganz pred casem thread:
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=7057
Goose píše:Tak uz mam v aute novou baterku,stara vytekla,neni divny,ze je tam jen 55???Ja cekal,ze dvoulitr si rekne o 70...
Mam tam taky 55ku (Starline) a nova tam byla, kdyz jsem auto kupoval, takze za ten rok provozu mohu rict, ze jsem si nevsiml momentu, kdyby nestacila nebo zlobila. Koukni se do manualu, co tam mas davat. Silnejsi bych tam nedaval, pak se nemusi stacit dobijet...


-peha- píše:oproti Tvojí nemají hlavové opjerky vzadu ale knoflíky na sklopení sedačky jo
...knofliky tam mam taky, to neni zadne plus... ;)
-peha- píše:Apropó nevíš kde a za kolik by se dala sehnat maska na Legu ovšem novjejší typ no proste taková jako máš Ty :D
Na co novou? Viz odpoved Goosemu... PS: To by ses nestydel takhle zakamuflovat svyho starika? ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“