Béžový interiér - Doporučuju !!!

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Béžový interiér - Doporučuju !!!

Příspěvek od Krtek »

okouknout následující link:
http://www.chevrolet.com/aveo/colors/

Nevim, jak se to zobrazí. Pak kliknout na interior vpravo v dolní třetině a tam na 360 views a uvidíte pro mně zázrak ! Nááááádhernej béžovej interiér Avea, vrch palubky černej s chromovanejma obroučkama (chrom, žádnej barvenej plast), stříbrný kliky a madla, dřevěná lišta jako měla Nubira3 (možná fakt dřevo). Netuší někdo, jestli by to bylo nějak objednatekný i u nás ? Bejt to možný tak o Aveu fakt uvažuju (navzdory crashtestum i mojí averzi k Daewrooletu). Tak se kochejte a komentujte. Jo a předpokládam, že ty sedačky jsou perforovaná béžová kůže.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No tak s toho se AVEOTICI zbláznej je to paráda hlavne ta kombinace světlá kúže ,černý vrch a drevo tak to by sem si nechal dát do Legy :lol: :lol: :lol: Fakt pěkný :D
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

:D krtku krtku ty si nedas pokoj.jo je to docela pekny to je pravda.ale naprosto neprakticky.tuhle barvu v aute bych neprezil.na to se spatne podivas a je to spinavy.
jo a zustan na zemi drevo v daewoletu?zapomen,a ty kliky o tom pochybuju ze jsou cele zelezne a pochromovane.jeste jsem to u zadneho korejce nevidel ani ty nase luxusni jeepy za milion to nemaj zelezny.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Presne, Krtku, muj znamej ma octavku laurin a klement, jezdi jen v obleku a ma bezovej interier, teda mel.. to se neda udrzet fakt cisty, navic ta svetla kuze vypada po par letech otresne :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A vod čeho sou čistírny :lol: :lol: :lol: Apropó se v tomnejezdí v montérkách :twisted:
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

-peha- píše:A vod čeho sou čistírny :lol: :lol: :lol: Apropó se v tomnejezdí v montérkách :twisted:
Psal jsem ze jezdi v obleku.....
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

No koktáfku Klement a Gowald bych zrovna nemusel :? Ale tohle se mi prostě líbí. Já jsem ujetej na béžovej intoš, co jsem se moh půl dne kochat v rajchu na saloně BMW. Nehodnotim praktičnosat ale estetiku. A co je na kvádru jinýho (čistšího) než na džínách nebo teplákách ve kterejch jezdim já ?
Mimochbodem se mi povedlo konečně sehnat kontakt na firmu, co mi udělá koženej potah na volant na míru za 2500 Kč, myslim ujde ne ? A fofrklacek za 700.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Krtek píše:No koktáfku Klement a Gowald bych zrovna nemusel :? Ale tohle se mi prostě líbí. Já jsem ujetej na béžovej intoš, co jsem se moh půl dne kochat v rajchu na saloně BMW. Nehodnotim praktičnosat ale estetiku. A co je na kvádru jinýho (čistšího) než na džínách nebo teplákách ve kterejch jezdim já ?
Mimochbodem se mi povedlo konečně sehnat kontakt na firmu, co mi udělá koženej potah na volant na míru za 2500 Kč, myslim ujde ne ? A fofrklacek za 700.
neni na tom jineho nic, ale neprezouvas se do auta a nevis o kom mluvim, ja mam treba rad poradek v aute, ale tohle jsi nevidel, nenajdes smitko, natoz chloupek :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

celej blue :lol: :lol:

Blôue viezol mojho sefa razz domov a moj sef sa pytal ze ci si moze aj sadnunt tak tam ma blue cisto :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ne tohle je jiny, jeho deti nesmi do auta vubec :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A to má pravdu :lol: mně deti vyrostli a tak mám teď v novým aute čisto,jo ale když byli malé tak sem mněl Š.110 R Cupé a tam byla koženka no a to se jeno otřelo a fajrunt :lol: :lol: :lol: Tákže teďkons múžu i bílou kúži mýt :D
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

to peha: mate v tej roznave dost zvlastnu cestinu.... :lol:

a k teme: neviem, ci sa nieco od min. roku zmenilo, ale aveo v tejto vybave sa vozi len do usa... ked si na tom obrazku vsimnete, ma to aj ine prvky, ktore sa u nas objednat nedaju : napr. tempomat... u nas su len tri typy vybav: S, SE, SX, pricom S a SE maju rovnake potahy a SX ma ine na sedackach, dverach... a co mne dost vadilo je, ze sa nedaju doobjednat jednotlive prvky vybavy, napr. ja som chcel do SE-cka palubak a nedal sa, palubak ma len SX, takisto automat mozete mat len v SX-e, vyhr. zrkadla....

no proste su baliky a s tymi sa neda nic, doobjednat sa dali len take veci ako klima, druhy bag, abs...

napriklad ja som sa az na posl. chvilu dozvedel, ze moje auto, na ktore som cakal vyse mesiaca bude mat dva bagy, a pritom, ked som ho objednaval este nebolo vyrobene... proste nemali ani priblizne to co som chcel - SE, klima, abs a aby nebolo strieborne...
takze asi tak... inak suhlasim s krtkom, ze ten interier je krasny, ale na druhej strane suhlasim s ostatnymi, ze taky nebude dlho... ;)

kamos mal cierny int v oktavke a zohnal si ten bezovy, po pol roku vyzera, akoby auto malo tri roky a interier sedemnast, proste ak niekto bude chciet vysvetlit vyznam slova "usmudlany", tak to je ono... :lol:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“