Zdochýna motor

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Bady
Příspěvky: 159
Registrován: úte úno 03, 2004 23:13

Zdochýna motor

Příspěvek od Bady »

Hladal som tu, ci tu nieco take nie je ohladom tejto temy, ale nasiel som iba prispevky, ze zdochýna motor, cuka, kolisu otacky a pod.
Moj problem je ze ani necuka, ani nekolisu otacky, vsetko ide v pohode, len ked idem zastavit napr. niekde na krizovatke, pribrzdujem, vyhodim rychlost a motor zdochne :? Nastartujem bez problemov a ide dalej. Co to moze byt?
Naposledy upravil(a) Bady dne úte úno 13, 2007 11:49, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

SK
Příspěvky: 203
Registrován: stř bře 29, 2006 09:02

Příspěvek od SK »

ake ma volnobezne otacky ak nahodou ze ostane bezat na volnobeh????

moj tip je ze je pridrhnuty krokovy motorcek volnobehu.....alebo su upchate tie kanaliky kadial ide vzduch na regulaciu tym motorcekom
SK
Příspěvky: 203
Registrován: stř bře 29, 2006 09:02

Příspěvek od SK »

skuus zmontovat celu skrtiacu klapku a pekne ju vycisti v technickom benzine alebo v petroleji aby bolo vsetko cistulinke.......
Bady
Příspěvky: 159
Registrován: úte úno 03, 2004 23:13

Příspěvek od Bady »

Volnobezne otacky mala v pohode - okolo 800.

Zajtra som objednany na diagnostiku, uvidime.

Mozno boli na pricine aj zapalovacie kable, jeden z nich bol akokeby predrety v jednom mieste, az bolo donho vidno :D Dokonca sa mi dnes stalo, ze mi blikla ta oranzova kontrola motora, hned zhasla a otacky sa pohybovali okolo 600, a triaslo trosku motor, akokeby isiel na 3 valce a chcel kazdu chvilu zdochnut. Vymenil som kable za uplne nove, presiel som 20 km a vyzera ze je zatial vsetko ok. Motor nevypina, kontrolka neblika, otacky si drzi....

Myslite ze to mohol sposobit ten jeden zapalovaci kabel a tak v podstate asi jeden valec vynechaval? :roll: Nie som v tom velmi odbornik
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“