MATÍZCLUB.RU

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Vojta

MATÍZCLUB.RU

Příspěvek od Vojta »

Tak jsem se z dlouhé chvíle začal koukat mimo polského autokaciku taky na ruský klub a nestačím zírat. Když jsem se do jejich klubu zaregistroval, moje číslo je 5 438! Zatím jsou jejich stránky pro mě dost nepřehledné, ale časem si snad zvyknu. Zatím tápu a snažím si zopakovat kdysi povinnou ruštinu. Číst, to ještě jde, ale psal jsem jim pozdrav a málem jsem se nad tou jejich klávesnicí zbláznil.
Dělají taky srazy - viz foto z Petrohradu. Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Miroslav Wróbel
Příspěvky: 63
Registrován: sob led 28, 2006 16:59
Bydliště: Karviná Nové-Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miroslav Wróbel »

Vojto neblázni, víš jak daleko je tam jet na sraz? To by tvůj Matízek po příjezdu domů šel hned na GO, nebo do šrotu
Hyundai Accent 1,3 12V
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Miroslav Wróbel píše:Vojto neblázni, víš jak daleko je tam jet na sraz? To by tvůj Matízek po příjezdu domů šel hned na GO, nebo do šrotu
pokud by ho na Ukrajine nerozebrali za jizdy :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Kluci neblázněte! Já jsem sice rapl, ale takovej zase ne. Oni někteří chtějí v létě jet do střední Evropy - nebylo by špatné se s nimi vidět. Musel jsem jim taky ukázat, jak má vypadat pořádnej Matíz. Myslím, že nemůžou rozchodit litrovku a ještě čipovanou. To tam nemají.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Aha mrňouse to chytilo no dobrá Vojtíšku až pofrčíš na Ukrajinu tak se zastav v Rožňave veď to máš po ceste a možno tam skáknu s tebou a kamošmi :lol: :lol: :lol:

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“