Kúpte si čo potrebujete !

Moderátor: Blue Lanos

kloki
Příspěvky: 24
Registrován: sob srp 27, 2005 13:20
Bydliště: Sereď

Kúpte si čo potrebujete !

Příspěvek od kloki »

Leganza SX čerstvo po havárke, jazdí ako drak ale pravá strana v pr..deli, všetko v motore 100%, elektrické hýblatka, interiér, prístrojovka, sklá, svetlá a ja neviem čo cez mail, odpoviem aj s foto, na cene sa určite dohodneme. Prípadne poradte kde zoženiem peknú a lacnú kasňu na výmenu. Dík!!! Obrázek

Aby som nezabudol, dnes mi v poisťovni vykalkulovali opravu do pôvodného stavu na 142 000 takže je to totálka :-(((
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

a co to znamena pro tebe, kdyz pojistovna zahlasi totalku? To nedostanes nic? :shock:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
kloki
Příspěvky: 24
Registrován: sob srp 27, 2005 13:20
Bydliště: Sereď

Příspěvek od kloki »

dostanem rozdiel, ktorý je medzi trhovou cenou a cenou ktorú skalkuluje poisťovňa za predateľné zbytky, ktorých je v mojom prípade strašne veľa, takže predbežne dostanem asi 60000. Preto tu zakladám predajňu ND, inú možnosť nemám.
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpte si čo potrebujete !

Příspěvek od orgi »

kloki píše:Leganza SX čerstvo po havárke, jazdí ako drak ale pravá strana v pr..deli, všetko v motore 100%, elektrické hýblatka, interiér, prístrojovka, sklá, svetlá a ja neviem čo cez mail, odpoviem aj s foto, na cene sa určite dohodneme. Prípadne poradte kde zoženiem peknú a lacnú kasňu na výmenu. Dík!!! Obrázek

Aby som nezabudol, dnes mi v poisťovni vykalkulovali opravu do pôvodného stavu na 142 000 takže je to totálka :-(((
hento je na 142 tisic? to sa mi nejak nezda.. co vsetko tam je?
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

kloki..
ja som opravil Nubcu ..za ovela menej..
..a ta bola naburanaa viac..nez len dvere...
..
suciasky boli zatial cca 70tis...

takze opravit hento za 142..je troska moooc..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Panda
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 28, 2006 08:27
Bydliště: Plzen

Příspěvek od Panda »

Podle obrázku lze těžko soudit,ale dveře možná práh a pár šikovných rukou včetně laku - dal bych přednost opravě před výprojedem
Daewoo Nubira combi 2.0 16V CDX r.v98-spokojenost - nemám slov
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

Panda píše:Podle obrázku lze těžko soudit,ale dveře možná práh a pár šikovných rukou včetně laku - dal bych přednost opravě před výprojedem
urcite... ved su tu ludia, co opravuju auta uz dlho. tak preco to neskusit dat opravit?
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Panstvo moja po havárke vyzerala akoby vypadla tejto z oka mal som na vodičovej strane predný blatník,dvere a svetlo no a mesiac po kreši takhle :lol: :lol: Akurád farba trocha iný odtien ale to neva ;)



Obrázek

Taže by som hlasoval za opravu lebo do šrotu je jej velkáááá škoda ;)
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Nooo...
Mam za sebou nedavno jednu totalku - Fiat Idea, kto by chcel vidiet, je vo fotogalerii. Poistovna vypocitala cenu opravy na 360t. Jednoducho maju svoje postupy. ALE. Vyplatili mi trhovu cenu, pricom z nej odpocitali pouzitelne zvysky (cca 100t). Co s nimi? Ktosi mi poradil, aby som dal ziadost na poistovnu, nech tie pouzitelne zvysky odo mna odkupi. Urobil som - a stalo sa! Poistovna ich odkupuje za cenu, na ktoru ich ohodnotila.
Chcem tym povedat: Ak by pri totalke poistovna vyplatila slusnu sumu a odkupila by zvysky za to, na kolko ich ohodnotila, mohlo by byt vyhodnejsie auto pustit a za tie bubaky si kupit druhe...
Ak nie, plati to, co pisali vsetci predo mnou.
Sorry za dlhsi monolog.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

co chces za tu listu okolo skla z vonkajsej strany ,listu dvery na pravej strane co visi a spetne zkadlo na pravu stranu taktiez :lol: :lol: :lol: :lol:
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Maš tempomat??? som vážny zaujemca ale tiež skus radšej opraviť
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Sak ked ju nechce tak sa veru oplati ju opravit lebo ako hovorim moja vyzerala presne tak isto a investicie boli okolo 50 000sk no a oplatilo sa lebo momentale je to zlate auticko :idea: Ono dvere aj blatnik sa daju zohnat aj z uplnej totalky :D
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Ja by som tiež išiel do opravy. :( Samozrejme za rozumné prachy. Aby sa to oplatilo, lebo ak nie je to na nič.
Škoda Roomster TSI
kloki
Příspěvky: 24
Registrován: sob srp 27, 2005 13:20
Bydliště: Sereď

Příspěvek od kloki »

tak som sa nakoniec rozhodol pre opravu, Allianz mi vypočítal cenu za použiteľné zvyšky a po odpočte spoluúčasti a ostatných zrážkach vraj dostanem okolo 80 tisíc (dúfam že naozaj). Predtým som obehal bazáry v TT, BA, NR, NZ a zistil som, že kúpiť slušnú Leganzu za 120000 sa nedá. Samé šroty, motory ako olejničky, interiér zahumusený a opotrebený a väčšina predajcov sa tvári že na predaj dopláca. Na autobazareeu.sk som si vytlačil ceny aj s fotkami a zo siedmich ponúk bola cena iba u dvoch tá istá. Skrátka samé ojebávačky s jediným cieľom - trhnúť na blbcovi čo najviac. Nakoniec som zohnal súkromníka čo sa dostane do mojej ceny s kompletnou opravou aj lakovaním a Leganzička o5 pofrčí ako hodinky a servis v Trnave (Auto Pela) NEZAROBÍ na mne 80 000!!!!! sú to tam pekný šmejdi. Chcel som dnes, aby mi povedali čo si vypýtajú za opravu rámu a narovnanie na stolici a poslali ma do prdele, lebo mi urobia alebo všetko alebo nič. Dokonca ani klampiarčinu bez lakovania nechceli zobrať. Mám pocit, že by som mohol napísať sťažnosť na obchodnú inšpekciu, pretože sa mi zdá divné, že mi odmietajú urobiť opravu podľa mojej požiadavky. Čo vy na to???
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Múdre rozhodnutie lebo čo by si kúpil miesto Legy možno ošlapaný OPEL :D Ja osobne som s Legou nadmieru spokojný a som rád že moja volba padla na také auto :D Držím Ti palce aby sa vše v dobré obrátilo a tvoja kráska sa vrátila na cesty aby ukázala že sice korea ale špička :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“