už jsem bezradný

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

skokan
Příspěvky: 40
Registrován: stř črc 26, 2006 06:47

Příspěvek od skokan »

tak jsem tu s novými poznatky.Z výfuku se stále kouří, ale chladící kapalina po 500 km neubyla, nejsem odborník ale asi by so to mělo na kapalině po tolika kilometrech projevit.Takže ač se mi tomu nechce moc věřit kouř bude zřejmě způsoben lpg provozem.Jezdím krátké tratě do 15 km a výfuk se asi nestihne tak rychle prohřát.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To je jasné. Nemáš problém.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

skokan -> no tak sa nediv :D Akurat sa skus aspon dvakrat rocne pozriet ci mas este cely vyfuk (t.j. bez neplanovaneho odtoku ci odvetravania) :lol:

peha -> lambdu ste sice menili ale bola to QH cize polofunkcna uz od vymeny :) . A to dost neprijemne. Parkrat som vdaka nej skapal uprostred dopravnej spicky v najrusnejsich uliciach BA. Az ked po 10tkm odisla uplne (a to dost divne, zblba mi totiz aj benzinovu jednotku a dalo sa uz ist len s obycajnym skrtakom na lpg) som zainvestoval do lambdy prebalenej GM (cize akoze original :) ) tak zacal auticko posluchat. Ona ta lambda totiz isla na volnobeh akoze v poriadku ale po chvili pripadne po pridani plynu isla na nulu co po vyhodnotila lpg a neskor aj beniznova jednotka ako priserne chudobnu zmes a uchlastala mi to.
Takze silne neodporucam nadalej kupovat vyrobky QH.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

ppp si na velkom omyle lebo kvôli tej lambde s tvojim Esperom tam bol tvôj otec (Milan) a pri jej oprave
si tvôj strýko(Mirko) popálil ruku o výfuk :lol: :lol: :lol: Bolo to ješte v dobe keď mala spz.MI :lol: :lol: :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

peha -> size to trosku zaondievame offtopicom, ale co uz ked uz :).
S tym ze sa popalil sa mi nepochvalil :). Ja viem ze menili lambdu. A ze mi sprevadzkoval atuatorcek (za co mu velmi pekne dakujem). Stara lambda bola kaput (asi dostala supu ked to klepol predosky majitel, pretoze v nej stred volne hrkal). Espero dostalo lambdu (este mam od nej skatulku QH anglicko) za 1350Sk a zdalo sa ze to funguje. Az na to ze ma to znenazdajky obcas nechutne vypieklo (motor stratil tah, zacal vadnut aj na volnobeh az skapal a nesiel nastartovat - uchlastane lpgckom a plne otvoreny atuator), ale inac to fungovalo. Potom to postupne zacinalo blbnut coraz castejsie az nakoniec to blblo uz furt a jazdil som len na rucny skrtak (inac spotreba plus minus autobus rovnaka ako teraz :) ). Az som sa prinutil verit ze ta lambda je po 10tkm skutocne kaput a vymenil som ju za novu (krabicka GM korea) za asi 3tSk. Uz mam odvtedy 17tkm a absolutne bez problemov.
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

vidíš, a kdybys zkusil BERU, tak nemáš problém a 1800 CZK... :lol:
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“