Výměna roz. řemene

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Gif
Příspěvky: 17
Registrován: ned črc 25, 2004 21:14

Výměna roz. řemene

Příspěvek od Gif »

Mám dotaz právě jsem byl v servisu zeptat se na vymenu remene.Tam mě řekli ze to che zároven vymenit i vodni pumpu.Tak bych rad vedel jestli se to ma cenu nebo je to zbytecny a Staci vymenit Remen a kladku.Mam nexii rok vyroby 95, 1,5i 8v.Dik za radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

niekto ti povie, ze kladku netreba, iny ze ano.
zalezi na cene pumpy a ako dlho si chces nexiu este nechat
Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna roz. řemene

Příspěvek od voyo »

Gif píše:Mám dotaz právě jsem byl v servisu zeptat se na vymenu remene.Tam mě řekli ze to che zároven vymenit i vodni pumpu.Tak bych rad vedel jestli se to ma cenu nebo je to zbytecny a Staci vymenit Remen a kladku.Mam nexii rok vyroby 95, 1,5i 8v.Dik za radu.
v daewoo na racianskej v BA mi povedali, ze kladky na 8v netreba, ze su kovove, ze vydrazia aj 200 000km, ale uvaz si to sam. ja som len rozvodovy remen menil pri cca 90 tis km a teraz mam 137 tis. a pohodicka
VAZ 2107 - > Daewoo Nexia 1.5 GL -> Opel Astra G 1,4 Comfort -> MALUCH
Max Cici
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 11, 2003 22:41
Bydliště: Chropyně

Příspěvek od Max Cici »

Já jsem měnil rozvoďák taky teď a jenom kladku a řemen. A v POHODE
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem to nechal vsechno objednat pumpa 950 kladka 1300 a rozvodak 400 no a mluvil jsem snim o te kladce a rikal ze to muze a nemusi vydrzet ze radsi vymenit pak by oprava byla drazsi kdyby se zadrela. tak me to cca vyjde na necele 4000 tisice i s praci.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

S pumpou je to složitý dost často teče a jestli na ní bylo lehce vydět že propouští tak bych ji hned taky měnil pak ještě je důležitý jak se točí na ložisku jestli je férovej tak ji rozhodně neměnil jen tak zbůhdarma bývaj s nima problémy 8)
Uživatelský avatar
miv
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 06, 2004 14:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

vodna pumpa a rozvodovy remen...

Příspěvek od miv »

zacalo to asi takto:
pri nejakom pocte kilometrom mi vymenili rozvodovy remen.
potom za par kilometrov mi zacala tiect vodna pumpa a pri jej vymene mi zistili ze je poskodeny aj rozvodovy remen. pravda dal som vymenit len vodnu pumpu lebo som nemal na viac :lol: vydel som ho bol taky troska vyzubkaveny.
teraz ho idem uz dat vymenit.
:arrow: ale mam otazku:
Mohlo sa to stat tou pumpu ze mi pokazila novy remen? teraz mi ho chcu vymenit. ze 1000sk - remen+robota... nie je to vela?
miv
člen:NEXIA Club

Nexia skoncila svoju put...
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jestli ti ta vodní pumpa jenom tekla a nebyla zadřená tak by neměla v žádném případě poškodit řemen musel bych ho vidět abych ti byl schopen říct co ho poškodilo a jinak myslím že 1000 sk za všechno dohromady je slušná cena 8)
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“