kabinový filtr a mlžení oken

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

kabinový filtr a mlžení oken

Příspěvek od Pavel Beneš »

Tak novinka, začalo se mi fest mlžit okna, ani nemuselo pršet a nepomohlo nic jiného než klima.... a tak jsem šátral a pátral a našel.
Před rokem jsem měl pylový filtr za 800, nějaký kvalitní, a vůbec žádný problém...
Teď jsem koupil (nebo teď, je to půlrok)z autodilykrc.cz a za 400. Jenže po podrobné analýze (prostě jsem ho vyndal ucpanej) jsem došel k poznatku: Buď koupit za 800 kvalitu na rok (a nebyl problém, možná by vydržel dýl) a nebo za půlku filtr na půl roku s tím, že nevím, jak ten nový bude fungovat v zimě... a investovat stejný prachy.... no a tak mě napadá koupit zase ten dražší a nechat ho, dokud nebude problém s klimou nebo mlžením...
Jen pro informaci nevím co to bylo za firmu ten původní ale zjistím...

Rozdíl byl vidět už v konstrukci filtru samotného, tak i aktivní vrstvy (ta z krče mi připadá taková tvrdá papírovina a nabalená po půlroce bordelem)
Ta původní vypadala spíš na vlákna a byla krásně profouknutelná a bordel se na ní nelepil...)
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Nooo ja by som tam dal na zimu zase ten za polovinu pac v zime nie je taka bordelovost ako v lete a vydrzi o neco dele nez ten z leta a pak by som tam dal podla vasich skusenosti asi ten drahsi aby bol pokoj :idea: ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný večer :D
Blue má pravdu ale i jaký jezdíš silnice.A teď si představ naše průdušky a plice :twisted: Nebude dlouho trvat a budeme nosit filtry i my/když na ně budeme mít/ :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“