Baterka

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

Delphi môžem tiež len doporučiť. Tá moja má 7 rokov a zatiaľ štartuje dobre. Uvidíme ako dlho jej to ešte vydrží.
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Reklama
 

Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

Tak u mě to proběhlo tak, že jsem dojel do Auto Štangl na Kladně, tam jsem odzkoušel taky Perion - údajně druhovýroba Varty - a když jsem konstatoval, že se mi tam nevejde, tak velice ochotná paní prodavačka mrkla do PC, projela skladový zásoby a nechala mi dovézt Delphinu z pobočky v Plzni. Bez zálohy, bez ničeho. Za dva dny jsem si tam zajel, nejdřív opět bez jakékoliv zálohy odzkoušel a pak už sem si jen spokojeně chrochtal. :lol: Holt není obchodník jako obchodník. :D
(To vypadá, jako když jim dělám reklamu... :lol: )
Nubira 1,6 Wagon, 98
misaaa
Příspěvky: 86
Registrován: pon bře 21, 2005 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od misaaa »

Ahoj všichni,
dnes jedu koupit novou baterii jelikož už se mi ranní starty opravdu nedaří a v sobotu sem musel použít i startovací kabely a chci se zeptat jestli bude pasovat a je vhodná baterie Varta Blue dynamic bez údržbová (12V 55Ah 420A +P d-š-v 242x175x190), kterou mají v Krči?
Nubira HB 2.0 CDX, r.v.98, plná výbava
Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

Vyzkoušet :!: Ale podle mě se tam nevejde... Sice o fous, ale nevejde... A jestli máš origo kabely, tak to bude taky spíš tak, že se s tím budeš poněkud trápit... Ona ta původní baterka, co v Nubi byla, (Delcor), tak měla sice stejný rozměry, ale dole byla zúžená... A hlavně má kontakty na vrchu a né utopený... :?
Nubira 1,6 Wagon, 98
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

SKUBI píše:Tak u mě to proběhlo tak, že jsem dojel do Auto Štangl na Kladně, tam jsem odzkoušel taky Perion - údajně druhovýroba Varty - a když jsem konstatoval, že se mi tam nevejde, tak velice ochotná paní prodavačka mrkla do PC, projela skladový zásoby a nechala mi dovézt Delphinu z pobočky v Plzni. Bez zálohy, bez ničeho. Za dva dny jsem si tam zajel, nejdřív opět bez jakékoliv zálohy odzkoušel a pak už sem si jen spokojeně chrochtal. :lol: Holt není obchodník jako obchodník. :D
(To vypadá, jako když jim dělám reklamu... :lol: )
Tam jsou sice velmi ochotní, ale ukrutně drahý. Těsnění který stojí jinde 10,- je u nich za 53,-. Já jsem zajel do jiného obchodu v Kladně a baterku jsem si ovezl hned. Sice toho Periona, kterému chyběl asi centimetr, ale lehce jsem roztáhnul ty malý rantlíky a sedí tam jak přibitá. Stála 949,- a po roce zatím žádnej problém.
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

[/quote]
Tam jsou sice velmi ochotní, ale ukrutně drahý. Těsnění který stojí jinde 10,- je u nich za 53,-. Já jsem zajel do jiného obchodu v Kladně a baterku jsem si ovezl hned. Sice toho Periona, kterému chyběl asi centimetr, ale lehce jsem roztáhnul ty malý rantlíky a sedí tam jak přibitá. Stála 949,- a po roce zatím žádnej problém.[/quote]

Tak já tam jel jen a jen pro tu baterku, která jinde nebyla... :x
A tu Perionku jsem tam právě zkoušel taky... Ale nic se mi roztahovat nechtělo... ;) A i ty origo kabely se tam zrovna dvakrát nevešly...
Nubira 1,6 Wagon, 98
misaaa
Příspěvky: 86
Registrován: pon bře 21, 2005 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od misaaa »

Takže Varta tam opravdu nepasuje... :D Po všech snahách najít baterku, která by tam pasovala skončilo mé trápení dnes ráno v Golc caru, kde sem koupil Bannerku, která tam sedla.. :lol:
Nubira HB 2.0 CDX, r.v.98, plná výbava
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“