Predni pasy

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Predni pasy

Příspěvek od Akri »

Taky se vam tak spatne tahaj pasy? ¨Ne ze by sly tezko, ale mezi sedadlem a sloupkem je tak malo mista, ze pri vytahovani ale i davani zpet se ruzne natoci a jde blbe vytahovat nebo naopak. Jake zkusenosti mate vy? :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo ja mám zas takovou skušenost že když mám pásy na zapnutý tak tahaj jako najatý ale když se maj navinout tak se jim mrchám nechce ;) ;) ;) :lol:
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Taky mi vadi, ze kdyz chci popojet, tak si musim pas stejne vzit, pac tam bimba ten zasranej gong a kdyz chci treba jen zaparkovat, tak me to vadi :evil:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

No mne sa navíjajú tiež biedne, vždy musím pomocť. :(
Škoda Roomster TSI
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Navijeni jeste de, ale nevim, proc soudruh inzenyr(i) ve francii to zapinani TAK DEBILNE utopili mezi sedacku a stred tunel :roll:
Asi mu svine kuchar mezi rosnicky k obedu primichal nejakou ropuchu a on to následkem nevolnosti takhle doje..l :lol:

Zjistuju ze je jedno jesi korejec, zabozrout, nebo blby talián, na kazdem aute se najdou podobne ¨pozdravy¨ ;)
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

predne pasy??? oproblem ?? ani neviem kde su a ako sa použiju ale serie ma ta kontrolka v noci svieti tak nepríjemne :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

Ja mám práveže pozitívne skúsenosti s pásmi. Na Espere ma vôbec nerežú do krku a nevadia mi. :P Napínajú sa super rýchlo a vôbec im nemusím pomáhať. Šup, šup.

To na rozdiel od firemnej Thalii, alebo CR-V ma ide jeb-ut, lebo sú tak vysoko aj pri najmenšom nastavení, že mám z toho vždy červený krk od ošúchania a stále si ho musím sťahovať dole. :x :x Nie som najvyšší, že ano 172cm.
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa

Příspěvek od mipo »

simone píše:predne pasy??? oproblem ?? ani neviem kde su a ako sa použiju ale serie ma ta kontrolka v noci svieti tak nepríjemne :lol:
Nie si ty náhodou policajt?-))))))))))))))))
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Chlapi bez pásov ani meter. Videl som kopec záberov kde neboli pripútane osoby a poviem Vam nechcel by som tak lietať. Možem isť ako chcem predpisovo a buchne do mna nieaký ch.j.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Akri píše:...kdyz chci popojet, tak si musim pas stejne vzit, pac tam bimba ten zasranej gong a kdyz chci treba jen zaparkovat, tak me to vadi :evil:
pozitivne na tom je ze obvod signalizacie pasov pracuje s rozpinacim kontaktom - takze staci pod vodicovym sedadlom rozpojit konektor a je po "bimbani" a " blikani"...

POZOR - na autach, kt. maju bocne airbagy su pod vodicovym sedadlom konektory dva! (jeden z nich je airbagovy - mal by byt oznaceny zltou farbou...)

inak toto bola prva "uprava" mojho noveho tatosa ;)
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Akri píše:Taky mi vadi, ze kdyz chci popojet, tak si musim pas stejne vzit, pac tam bimba ten zasranej gong a kdyz chci treba jen zaparkovat, tak me to vadi :evil:
Na Lanosu je to ale to samé.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

pekrtek píše:
Akri píše:Taky mi vadi, ze kdyz chci popojet, tak si musim pas stejne vzit, pac tam bimba ten zasranej gong a kdyz chci treba jen zaparkovat, tak me to vadi :evil:
Na Lanosu je to ale to samé.
Na lanosu je podstatne vic mista mezi sedadlem a sloupkem a nebimbaji pri nezapnuti, pouze svitila kontrolka na pristrojovce;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: aaa

Příspěvek od Blue Lanos »

mipo píše:
simone píše:predne pasy??? oproblem ?? ani neviem kde su a ako sa použiju ale serie ma ta kontrolka v noci svieti tak nepríjemne :lol:
Nie si ty náhodou policajt?-))))))))))))))))
Aleboooo Taxikaar?????????? :)))))))))))))))))))) no ale mal by ist prikladom :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:
pekrtek píše:
Akri píše:Taky mi vadi, ze kdyz chci popojet, tak si musim pas stejne vzit, pac tam bimba ten zasranej gong a kdyz chci treba jen zaparkovat, tak me to vadi :evil:
Na Lanosu je to ale to samé.
Na lanosu je podstatne vic mista mezi sedadlem a sloupkem a nebimbaji pri nezapnuti, pouze svitila kontrolka na pristrojovce;)
Na Lanosu při nezapnutých pásech taky bimbá gong asi 10 vteřin, tak si nevymejšlej synku :lol: :mrgreen: :twisted: :D
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

On sa len hanbí priznať, ze mal chybného Lanosa:-)
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“