Zimný Daewrolet zraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Išli by ste na:

český zraz (napr. Hlinsko)
0
Žádná hlasování
český zraz (napr. Hlinsko)
5
18%
slovenský zraz (napr. Kováčová)
0
Žádná hlasování
slovenský zraz (napr. Kováčová)
23
82%
 
Celkem hlasů: 28

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jsem samozřejmě pro československý sraz. Ale týden před Vánoci - nevím, nevím. Jednak jsou přípravy na svátky v plném proudu, druhak v neděli 17.12. mi vychází noční šichta. A to po srazu není to pravé ořechové. Doufám, že jak Baldovec, tak i Manín, se stanou tradicí a budou se konat každý rok. Ideální stav by byl stanovit pevné termíny (např. Baldovec vždy poslední víkend v dubnu, Manín poslední víkend září). Jinak na srazy samozřejmě jezdit s manželkou budeme.
Reklama
 

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Souhlasím s Vojtou a částečně i s Topolem. Baldovec by byla moc fajn tradice,ale vytáhnout ze šrajtofle před vánocema 2000 Kč (min.spíš víc) je docela problémek (teda alespoň pro mě, jakožto člověka co se zajíždí ve firmě a těch penízek moc není:-(( ). Nicméně, když zimní sraz bude, přeju pěkný počasí a žádný nehody.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Asi by som to uzavrel, s tým, že sa stretneme v Baldovci.
A súhlasím s Vojtom, nech sú pevné termíny:-)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Vojtovi 3x huráááá Baldovec a Manín pevný termín = bravurní nápad :lol: Ale semo tamo dáke stretka sú tiež eňo ňuňo dobré :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Kluci, tak postupně:

1) Nevím, jestli z Baldovce chci dělat tradici. Já vím, že jsme každý jiný, ale mě osobně třeba vyhovuje dělat sraz pokaždé jinde. Protože tak člověk alespoň pozná kouty Česko-Slovenska a není to každý rok stejné. Tím ovšem nemyslím, aby se to dělalo úplně někde jinde, protože moravská lokalita je nejvýhodnější pozice jak pro členy z Čech, tak pro členy ze Slovenska. Tedy bych navrhoval přibližně (+/- 50 km) tu samou lokalitu, ale jiný kemp.

2) Uvědomte si, že čím více srazů za rok chcete organizovat, tím méně lidí na každý z nich přijede a bude to jako tehdy, když Daewoo club začínal - 10 aut.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Pravda je že dve také velké stretka by stačili a miesto môže byť kdekolvek veď tie naše rodné hrudky niesu až také velké :lol: (názov Baldovec a Manín by bolo len ako logo :idea: :D )Ale tie zrazy treba robiť dvojdnové lebo nie vždy to každému vyhovuje ale počas dvoch dní sa volno nájde :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Přesně tak..
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ale ludkovia normálne sa už neviem dočkať takého ČeskoSlovenského stretka ať už bude kdekolvek :lol: :lol: :lol: Je to paráda pokecať si s najlepšími ludmi,trocha popiť a ješte keď nám Ivetka bude robiť masáž tak neviem či od toho poznáte lepšiu vec :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Neboj, dočkáš se. ;-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Teď mluvím za sebe , ale před vánoci je to nesmysl........ :?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Je pravda že pred vianocami je to dosť tvrdé ale treba oceniť iniciativu členou fóra stretnutie s priatelmi je vždy potešujúce :lol: :lol: :lol: a preto teraz čakám na velké stretko dakedy na jar a neh je hocikde bo aj ja by som sa rád stetol zo všemi a hlavne českými priatelmi od Daewaa :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Mufty
Příspěvky: 127
Registrován: pát črc 14, 2006 15:43
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mufty »

to velke stretko si nenecham ujst a je mi jedno kde to bude. :P ale z toho hore napisaneho predpokladam, ze to bude az buduci rok. kedze som si vsimol ze za stretko na Kovacovej hlasovalo 14 ludi (len neviem nakolko je to hlasovanie funkcne, ci nepridavalo hlasy aj za ostatne moznosti na tu jednu), preto otazka znie:

bude nieco z tohoto predvianocneho stretka v Kovacovej? co tak sobota 16. december o 9:30 na tom parkovisku? kto by prisiel?
Lega 2.0i LPG full
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

Ja s ocom by sme na stopercent prisli 8)
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
solim
Příspěvky: 91
Registrován: stř lis 15, 2006 21:22
Bydliště: PARDUBICE

Příspěvek od solim »

MY JSME PRO SRAZ ČESKO-SLOVENSKÝ, ALE AŽ NA JAŘE.PŘED VÁNOCEMI TO BOHUŽEL NEJDE (POŘÍDILI JSME MILÁČKOVI ZIMNÍ OBUTÍ).A TŘÍLETÉMU (ŽIVÉMU) MILÁČKOVI MUSÍME KOUPIT JEŠTĚ ŽELVÍKA( PRO TY CO NEKOUKAJÍ V SOBOTU A V NEDĚLI DOPOLEDNE NA TV- ŽELVÍK JE DĚTSKÝ KARAOKE NOTEBOOK ZA 2000KČ).A TO PROSTĚ JEŽÍŠEK MUSÍ PŘINÉST(KROMĚ JINÝCH VYMOŽENOSTÍ). :roll:
LANOS SEDAN: 1.6 16V SX: 185/60/R14 r.v. 97,man.KLIMA,LPG sekvenční

PEUGEOT 309
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Nojo, děti...kde jsou ty časy, kdy jsem si pár let vystačil s Tatrou 613 na ovládání a nic jinýho jsem nechtěl.....a svítila :lol:

Každopádně udělejme sraz až na jaře. Bude pěkně, teplo a Řezník zas bude moci čarovat:-)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“