Emise a moje Nexia - pls o radu

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

gadzo píše:Je to katalyzator - tiež ho mám fuč.
Katalyzátor snižuje CO a ne HC.
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Olda -> nerozumieme si. Ja som bral original korejsku lambu z carmaxu, pretoze ta stala necele 3 litre zatial co v elite mali len jeden typ a to za 2450Sk. Tych 500Sk sa mi kvoli moznym problemom s nekompatibilitou (hoci naprikklad samotenmu konektoru) neoplati setrit. Lenze to co uvadzas Ty su uplne ine ceny. Ono aj ten elit na slovensku je nieco insie (bueeee) nez v cechach.
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

ppp píše:Olda -> nerozumieme si. Ja som bral original korejsku lambu z carmaxu, pretoze ta stala necele 3 litre zatial co v elite mali len jeden typ a to za 2450Sk. Tych 500Sk sa mi kvoli moznym problemom s nekompatibilitou (hoci naprikklad samotenmu konektoru) neoplati setrit. Lenze to co uvadzas Ty su uplne ine ceny. Ono aj ten elit na slovensku je nieco insie (bueeee) nez v cechach.
No jasny co tak koukam tak LS vydrzi cca150kkm takze sem sel taky do orig.
Jinak ty ceny se po prepoctu moc nelisi, u me tam byla totiz sleva 30% :oops: :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

emise a STK

Příspěvek od Serpico »

Ahojka, taky mi vyhodili s STK, emise jsem měl dobrý HC 10 ( 100 ) zvýšené otáčky 3 200 HC 48 ( 100 ) CO 0,28 ( 0,30 ). Ale mě vyhodili " na třetí brzdové světlo, přestože mám homologované E13 ale dodatečně namontovaný - údajně pro odraz - šikmé zadní sklo - já jsem si toho nikdy nevšiml a na vůli ve spodních ramenech v kukláku, podle mě závada typu "A". Po demontáži jsem měnil i kuláky na řídících tyčích. Oba volné vůbec jsem je nesrážel, měli najeto 4tisíce km. To byla od něj past. Vyhodil by mi i podruhý. :!: Kolegové pozor STK - MOTOL :!: :!: :!: to byl exot za více jak 50 kontrol STK jsem to nezažil. A pozor na ND nekupovat levné náhrady, mě ty šmejdy namontovali při geometrii v Tempo servisu Čestlice ( platil jsem asi 3,5tisíce ). Mějte se a přeji STK v pohodě s rozumnými lidmi a ne s buze.......
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

me pravě přišla sms, upozorňujeme na končicí technickou, pokuď si chcete udelat u nas technickou tak zavolejte na čislo blabalbla....
Vaš Tempo servis :lol: :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Tempo - servis

Příspěvek od Serpico »

Slávku, pokud začínal Tempo servis tak se snažil - vy než nakoupíte - my opravíme. Byly většinou umístěny u hypermarketu. Současnost -inzerováno geometrie 699,-- Kč. Skutečnost 3 500 - 4 000,--Kč. U Oplů rozhýbání spojovačky - výměna kul. čepů ( 250 - 350 á kus nekvalitní, mě vydržel 4tis. km ). Při uvedené geometrii mi technik vnucoval výměnu celého pravého svisláku ( segment od horního uložení až po kulák spodního rameneí! Údajně nešel uvolnit kulový čep řízení! Prý to musí uříznout, jo ten kulák jsem jim sundal radši sám a to hned na místě. Poslední průser zákaznice po výměně oleje, odjela bez oleje! Mechanik se asi zapovídal a zapomněl. Neustálé personální výměny mechaniků. Zmiňuji se o Tempo - Čestlice. Závěr ať si udělá každý sám.
Mějte se fajn.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Neviem prečo , ale v rôznych končinách sú v STK zamestnanci buď veľmi blbý, alebo veľmi múdry. Ja som cez STK prešiel v pohode. Nikto mi nepovedal nič ani na tretie brzdové svetlo , ktoré som si namontoval. Uvidím nasledujúce STK na budúci rok v marci. Dúfam , že aj teraz prejdem bez problémov. :roll:
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Keď idem na opakovanú STK, tak sa kontrlujú už iba veci ktoré boli napísané v závadách.

Aspoň tak to vždy bolo!!!
Dúfam že to ešte platí.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

emise

Příspěvek od Serpico »

...jasně jenom závady...při opakovaný jsem platil 50Kč...a kontrolovali se jenom závady...zavěšení př. kol...( nové spodní kuláky + kul. řízení )...bylo to na "A" ale asi jsme si nebyly sympatický, takže z toho bylo "B"....ten mám po STK a zápis je čistý ( bílý ) jak ten přicházející sníh....


měj se ať do dopadne
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“