Osobné skúsenosti so servismi CHEVROLET

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

1. servisní prohlídka

Příspěvek od Dvain »

Mám za sebou první servisní prohlídku a docela mě překvapila cena. Celá prohlídka stála 1622 Kč vč. daně, což je nějak málo... Měnili jenom olej a olejový filtr. Vzduchový ne, prý mám najeto málo (6000 km). A pylový filtr taky ne, protože tam žádný není (nemám klimatizaci). Dodatečná montáž pylového filtru by stála do 1000 Kč. Kapalinu do ostřikovačů jsem jim zakázal. Jinak jednání slušné, trošku zmatkáři, prohlídka odpoledne hotová, takže spokojenost. Je to servis HK Partner na Praze 6. Měli tam novou Captivu, ale bohužel jsem pospíchal, takže se na ní podívam příště, až mi budou montovat pylovy filtr.

Rekapitulace prohlídky:
Olej 10W-40, 3.5L, 747 Kč bez DPH
Nějaký kroužek, 5 Kč bez DPH
Olejový filtr, 92 Kč bez DPH
1. roční prohlídka, 520 Kč bez DPH

Celkem 1622 Kč vč. daně.
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Výměna žárovky

Příspěvek od Tompetr »

LIFELIKE píše:Sa mi páči táto debata o výmene žiarovky v prednom svetlomete. Ja som totiž raz chcela si pozrieť ako sa menia žiarovky (to keby mi náhodou chceli prásknuť pokutu a ja by som si ju chcela na mieste vymeniť). Zadná ako tak, ale predná..... tak som si pozrela návod.... hmm... odmontujeme, vymeníme a namontujeme... tak to asi znelo, ale aj tak neviem ako :)
takže jsem tu proklatou žárovku vyměnil sám ;) nebylo to až tak těžké a myslím, že to zvládneš LIFELIKE :roll:
1. otevřít kapotu - to šlo rychle
2. vytáhnout konektor (bílý plastový hranol) - to bylo nad moje síly
3. sundat kryt světla (černé gumové těsnící kolo) - to bylo v pohodě a já to musel vyndat i s konektorem a žárovkou najednou a pak to rozebrat na volném prostoru :?
4. uvolnit péro - musí se vyháknout takový drátek z očka a je to
5. vytáhnou žárovku - bez komentáře 8)

zpětná kompletace trvala minutu a byla bezproblémová - zasunout žárovku, zaháknout pérko do očka, nastrčit gumový kryt, zasunout konektor a pak už jen "světla svítííí" :D

Jen ještě malou poznámku: u pravého světla (z pohledu z auta) je mnohem více místa a tak to jde pohodlněji - na opačné straně (tam je baterka) je to o nervy, ale dneska bych to určitě zvládnul taky :roll:
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

To Tompetr:
-i
Odpovědět

Zpět na „KALOS“