maximální rychlost

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 39
Registrován: sob bře 26, 2005 21:02
Bydliště: Praha

maximální rychlost

Příspěvek od Michal »

Čau,
jakou jste se svým Racerem dosáhli maximální rychlost?
Já nevím, jestli mi neblbne tachometr, ale dostal jsem se ručičkou i přes nejvyšší hodnotu 180 km/h, takže jsem jel asi 185, ale šlo by to možná i víc... Kolik jste nejvíc zaznamenali vy?
Reklama
 

Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

Ja som isiel 140 ale uz som mal velky strach lebo mu velmi neverim :roll:
Naposledy upravil(a) Peter KE dne čtv zář 28, 2006 22:17, celkem upraveno 1 x.
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ja som fical na svojom max 175 vacej neda....treba ho este zvyknut hehehe

RACER r.v.89 1.5 karburator :D
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 39
Registrován: sob bře 26, 2005 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Michal »

Mám taky ročník 89 a na dálnici se mi povedlo jet přes 170 do kopce, pak z kopečka přes těch 180...
Ale fakt mě to překvapilo, jak rychle to jezdí 8)
mixturko

Maximalka

Příspěvek od mixturko »

Ja som so svojim byvalym racer-om R.V 89 karburator najazdene 230tisic mal maximalnu rychlost cca.195km/h ale to len vdaka tomu ze tam mam prevodovku z GSi. A na 5-ku som to daval po obmedzovac tj 195km/h. Sam som tomu neveril....
konyk

Re: Maximalka

Příspěvek od konyk »

Ja mam Daewoo Racer 1.5 95R.V. najazdené má cez 300000km a išiel som na ňom 170km/h po Bratislavskom obchvate :lol: :D
Uživatelský avatar
Racek GSI
Příspěvky: 36
Registrován: stř dub 05, 2006 09:34
Bydliště: Náchod

Příspěvek od Racek GSI »

Já sem se svím racerem GSI dostal ručičku až za 180 - což je nějakých 190 myslel jsem, že vzletím, ale brzdila mě A8 jinak by dal asi i o kousek víc.
Boris
Příspěvky: 7
Registrován: pon zář 25, 2006 21:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: maximální rychlost

Příspěvek od Boris »

Ja jsem jel 170km/h je to o 5 vic jak rika technicak jsem spokojen
a prumerna spotreba kombinovana pri rozumne jizde nepresahuje v lete 6.8litru, to je na taky stary srot uz rarita, ved ani filcky co zacali delat v skodovke o 10 let pozdeji maji horsi parametry. Racek se proste poved
Boro
rimsy
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 01, 2006 22:20

Příspěvek od rimsy »

Nam taky skodovka 125 ukazovala 165. A neverim ze jsme tech 165 skutecne jeli.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Škodovky 105/120/125/130 přeměřovaly naprosto hrozně...ale Racek měl celekem přesný tachometr...pokud se dá věřit těm informačním radarům na začátku dědiny...

...ale doufám že ten výpad proti Feldám Boris nemyslel úplně vážně...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Boris
Příspěvky: 7
Registrován: pon zář 25, 2006 21:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris »

ahoj, jak nemyslel vazne, mam par znamych, ktery feldy provozuji a bohu zel vychazi jim provoz nakladnej. Rikam to proto ze njejen feldy ale i jine typy novesich automobilu s objemem kolem 1.4 az 1.6 litru maji horsi parametry jako staruckej racek, ved ten race prekonal na svoji dobu automobilovy trh o 8-10 let vzhledem k technickym parametrum. Cena vykon sporeba spolehlivost. Ja jezdim dlouhodobym prumerem kolem 6.4l/100Km a mam co delat aby jsem neplatil pokuty za rychlou jizdu mimo obec.
zdravi Boro
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

No já jednu Feldu provozuju (poté co Racek dosloužil)...a stojí mně výrazně méně peněz...což je ale pochopitelné, protože Racek měl 17 roků a asi čtvrt milionu kilometrů...

...každopádně souhlasím s tím, že Racek byl velice povedené auto a měl pořád co nabídnout...škoda že většina co se jich prodává jsou už ve špatném stavu...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

jj Kessler ctvrt milionu zni jinak nez 250 tisic, toho milionu se da leknout :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

Boris píše:ahoj, jak nemyslel vazne, mam par znamych, ktery feldy provozuji a bohu zel vychazi jim provoz nakladnej. Rikam to proto ze njejen feldy ale i jine typy novesich automobilu s objemem kolem 1.4 az 1.6 litru maji horsi parametry jako staruckej racek, ved ten race prekonal na svoji dobu automobilovy trh o 8-10 let vzhledem k technickym parametrum. Cena vykon sporeba spolehlivost. Ja jezdim dlouhodobym prumerem kolem 6.4l/100Km a mam co delat aby jsem neplatil pokuty za rychlou jizdu mimo obec.
zdravi Boro
som za ale to neprekonal automobilovy trh ale len SKODOVKU lebo ta bola vzdy pozadu ako aj teraz.
U nas kupil jeden manik feldu kombi a vyuziva ju na nosenie veci na stavbu alebo stahovanie sena ked vyschne na luke lebo to auto je total. srot co nic nevydrzi narozdiel od technologicky o vela starsieho RACERa pretoze ked sa RACER predaval tak bol uz technologicky zastaraly lebo ako vieme tak je to KADETT.
Myslel som tym napr. rok 1993
DAEWOO vyrabal RACERa
OPEL - ASTRU1
SKODA - Favorita
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

To se nedá srovnávat...škodovka byla pozadu kvůli tomu, že jí strana a vláda nedala možnost rozvoje...takže po úspěšné a moderní Škodě 1000 MB se pak už jenom vařilo z vody až do dob Favorita...kterej byl docela zázrak s ohledem na podmínky ve kterých vznikal...samozřejmě v porovnání s konkurencí nebyl nic moc...a co se Škoda dostala k technologiím z VW koncernu, tak přestala být pozadu...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „RACER“