Nubira/Lacetti CDX r.v.2004 - koupit, poradíte?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Jan
Příspěvky: 5
Registrován: úte zář 26, 2006 09:36
Bydliště: Praha

Nubira/Lacetti CDX r.v.2004 - koupit, poradíte?

Příspěvek od Jan »

Ahoj,

zdravím všechny. Jsem tu úplně nový. Rád bych požádal o radu. Uvažuji o koupi ojetého Lacetti r.v.2004, motor 1,8l, najeto 27 tis. Km po prvním majiteli, koupeno v ČR, cena 245 tis. Kč, plná výbava (aspoň z mého pohledu určitě) Zatím jsem měl Racera, se kterým jsem byl spokojen.

Autíčko jsem již viděl, laickým pohledem na karoserii pár oděrek, vnitřek je naprosto nedotčen. Jak je to s antikorozní ochranou, kamarád mě varuje, že karoserie prý není pozinkována a že to bude reznout a budou s tím problémy (prý jsou s nubirama/lacetti obecně problémy). Jelikož nikoho, kdo tento vůz vlastní neznám, tak jsem tu:-)

Chtěl bych se zeptat, zda je cena odpovídající, a zda byste mi koupi doporučili, reps. na co si dát pozor???? Předem dííííky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

nazdaarek...

..no jaj mam dotahnutu "Buracku" z DE..
..http://ba.zsvs.sk/dohc/nubira..

inak o hrdze sa docitash tu..

..este som sa ftom neviezol..
ale sak uvidiime..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Hlavně , že se tvůj kamarád vyzná , co ?Tady nikomu auto nerezne , jasně , že starý Racery jo , ale Nubiry jsem ještě rezatý neviděl a problémy jsou se všema autama , to si radši nic nekupuj . Obecně nejsou Daewaa poruchovější než ostatní značky . Záleží hold na tobě ........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tomáš píše:Tady nikomu auto nerezne , jasně , že starý Racery jo , ale Nubiry jsem ještě rezatý neviděl
... až na Krtka, že ... ? :lol:
Jan
Příspěvky: 5
Registrován: úte zář 26, 2006 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jan »

Díky za odpovědi. S Racerem jsem maximálně spokojen. Rezne mi jenom zadní blatník a dveře, které mi jeden magor pocuchal na parkovišti, jinak OK. Proto jsem si říkal, že zůstanu věrný značce. Na kamaráda nedám, on je takovej všeználek, ale říkal jsem si, že to raději prokonzultuji zde:-)

Jinak na co a kam bych se měl podívat, co zkontrolovat. V pátek se půjdu projet, tak, ať vím. Ve srovnání s mojím Racerem je to auto pro mě jako z jiné planety:-)

Co cena, je dobrá? Díky J.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Habron píše:
Tomáš píše:Tady nikomu auto nerezne , jasně , že starý Racery jo , ale Nubiry jsem ještě rezatý neviděl
... až na Krtka, že ... ? :lol:
Podívej se pořádně na tu fotku , je to omlácený od kamínků , to je jasný , když s tím nic neděláš , že je to zrzavý , ale je to povrchový a není to zevnitř , takže žádná shnilotina , ale pouze lehce opravitelná povrchovka . ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..nooo..
ono fak to Lacetti zinkovane nieje..
..to vidim teraz na tom jak to zvaram..
..
ale tych 10rokov to urcite vydrziii..
..aj netvrdim ze bez hrdzaveho fliacku, ale vydrzii..
...

..f kazdom pripade ti doporucujem dat osetrit karoseriu, ked to "nedajboze" kupish.. :mrgreen:

..f prvom rade TY si ten co si musi byt isty tym ze to auto chce...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tomáš píše:
Habron píše:
Tomáš píše:Tady nikomu auto nerezne , jasně , že starý Racery jo , ale Nubiry jsem ještě rezatý neviděl
... až na Krtka, že ... ? :lol:
Podívej se pořádně na tu fotku , je to omlácený od kamínků , to je jasný , když s tím nic neděláš , že je to zrzavý , ale je to povrchový a není to zevnitř , takže žádná shnilotina , ale pouze lehce opravitelná povrchovka . ;)
Ale jistě, však jo. Viděl jsem i oktávku II s podobně orezlýma plechama. Prý to majitel vzal nějak přes obrubník a nic s tím nedělal.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Jo Tome ale víš co je u mně průser ? Asi to bude od kamínků ale je to na absolutně nepochopitelnym místě. Je to vlastně ve spáře mezi zadníma dveřma a zadnim blatníkem. Já okukoval i lemy zadních blatníků a tam to neni ! Nepochopim, jak se u auta otluče hrana schovaná za dveřma 0,5cm uvnitř auta ! Schválně už tejden na parkáčích okukuju jiný auta a zatim jsem na to u relativně novejch aut nenarazil (O1,O2, Pavián, Clio, Cerato, Almera...) možná to bude tvarem auta.
Za tyhle prachy bych uvažoval o novym Accentovi i když kdo ví, jestli je to pozink.
Problémy s tim moc nebejvaj, odtahovali mně jenm 2x během 3 let. Zeptej se na spotřebu H7ek žárovek, nekomu poraskaj, jiní to zapíraj :lol: Projeď se po koskách a zjisti kde co vrže. Koukni zespoda jestli ti taky neurezly ty držáky kabelů a lan jako mně (2 ze 2 jsou urezlý a ruplo to minulý léto tak to nesvádim na zimu). Jinak klasika, stopy po oleji, po bouračce, koroze atd atd. Azajímalo ba mně proč někdo tohle auto teda prodává po 2 letech když je spokojenej.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak můj otec taky co dva, tři roky prodával nový auto, i když s ním byl spokojenej, protože někde viděl jiný auto, který se mu tím a tím líbilo víc.

K prodeji se vždycky důvod najde :lol: ne každý kupuje auto na celý život :roll:
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Na našich autech jsem na korozi ještě nenarazil. Akorát se na Kombiku odlupuje barva z hagusů.....ale jinak v pohodě. Kamarád je chytrej jak nádraží....
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já chápu slepoiu obhajobu "kvality". To že něco nemáme, neznamená, že to neni potřeba. I starý šáres nejsou pozink a po 25 letceh jezděj... Prostě pozink kastle je už 10 let standard, ktrerýho daewroolet nedosahuje :x
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Tak jsem projel Tipcars a tahle cena dobrá neni. Hele:
1.8 CDX, najeto 22 tis km, 1. majitel, nehavarovaný, servis, rok 2004 a cena 224 tis kč.

Nebo s 1.4kou (asi i menší výbava) za 209 tis kč. Skoro stejný km a rok.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Krtek píše:Tak jsem projel Tipcars a tahle cena dobrá neni. Hele:
1.8 CDX, najeto 22 tis km, 1. majitel, nehavarovaný, servis, rok 2004 a cena 224 tis kč.

Nebo s 1.4kou (asi i menší výbava) za 209 tis kč. Skoro stejný km a rok.
To je dobrý....ale s 1.4kou bych to nekupoval.Na takovýhle auto je to dost málo. I ta 1.6ka,kterou máme v Kombiku je minimum.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

no ono Nexia z 1.5kou.. (16)
4 ludmi, a plnym kufrom.. uz je na predbiehanie nic moc..

ako 1,6 alebo 1,8 na kombiika..
by som ja preferoval..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“