Ondráš na Nürburgringu

Pokud máte nějaké zajímavé video, tak odkaz můžete dát právě sem.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

peco píše:pekny komentar a super titulky. :lol: :lol:


to tam funguje tak, ze prides so svojim autom, polozis na stol 16 euro a ides?

to jedno kolo je asi ako dlhe?
Ano, kdykoli jsou volné jízdy (téměř denně, vždy tak 3-4 hoďky), tak příjdeš, koupíš si lístek a jedeš. Okruh má asi 20km a údajně 147 zatáček (nepočítal jsem to).
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Waw,hodně dobré video a hlavně hodně dobrý nápad vůbec zajet na tento známý a profláknutý okruh. :lol:
Co-pilotka má dobré hlášky. :D
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Bolo to super...Ale mal si tam vziat matizka...To by Ťa tak nepredbiehali ;)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Konečně jsem to taky viděl . Je to jednoznačně super !!!!! Já jsem byl s Matizem v roce 2000 v Monze , bohužel tam zrovna opravovali povrch , tak tam nepouštěli , ale i tak to byl zážitek pěšky , je tam stará klopená dráha ze dvacátých let minulého století , něco úžasnýho !!!
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Ondráši, tvá videa jsou exklusivní....v čem je děláš,stříháš apod? Já s tím tak nějak začínám a to konktrétně na Pinnacle Studio 10.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

djpsx píše:Ondráši, tvá videa jsou exklusivní....v čem je děláš,stříháš apod? Já s tím tak nějak začínám a to konktrétně na Pinnacle Studio 10.
Stříhám v Ulead Media Studio Pro. Začínám koukat po Sony Vegas. Jinak pro ten začítek Pinnacle asi bude stačit, později přejdeš na něco lepšího. Já s těmi jednoduššími softy nemám zkušenosti. Možná pro mě dobře jsem se jako k prvnímu dostal k media studiu (defacto profi nástroj).
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

skus adobe premiere na strih. myslim ze budes spokojny.

a pri pouziti " adobe production" mas vsetko pokope(zvuk, obraz, menu dvd, atd)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

peco píše:skus adobe premiere na strih. myslim ze budes spokojny.

a pri pouziti " adobe production" mas vsetko pokope(zvuk, obraz, menu dvd, atd)
Možná zkusím, ale dřívější pokusy mě moc nenadchly. V UMS vím okamžitě kam sáhnout a jak převést svůj nápad v realitu. U ostatních trochu tápu. Uvidíme...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Ondras píše:
peco píše:skus adobe premiere na strih. myslim ze budes spokojny.

a pri pouziti " adobe production" mas vsetko pokope(zvuk, obraz, menu dvd, atd)
Možná zkusím, ale dřívější pokusy mě moc nenadchly. V UMS vím okamžitě kam sáhnout a jak převést svůj nápad v realitu. U ostatních trochu tápu. Uvidíme...

ono to je vsetko asi o zvyku.
ja som vzdy pouzival veci od adobe(photoshop,reader,ilustrator) tak to nejak vyplynulo pre premieru.

inak na domaci strih je dobry "Muvee Autoproducer 5.0" das mu zdrojaky, vyberes co tam musi byt, co tam v ziadnom pripade nechces, vyberes styl zaznamu, pripadne hudbu. das build a ides na pivo.(pri pomalsom pocitaci na 2-3 :lol: ) video sa ti postriha samo. uz len skontrolovat a napalit
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Ondráši, Tvé výlety se mi dost líbí.Máš dobrý vkus.Taky chcem s kámošem příští rok podniknout výlet do nějaké Mekky automobilů,tak bychom docela uvítali i nějaké rady od zkušeného matadora. :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Jasně, až to bude aktuální, tak pošli třeba SZ
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „Video“