Black AVEO

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Black AVEO

Příspěvek od peter NR »

Taaakze, ako som pisal v espero-sekcii, espero je uz minulostou, aj ked mam pocit, ze to je diagnoza... :lol: (v dobrom slova zmysle)

A teraz nasa rodinna volba padla na Aveo... s esperom som bol velmi spokojny , tak som nevidel dovod, preco menit znacku...
Kedze sa momentalne nemozem podelit o fotky dam aspon popis:

Chevy Aveo 1,2 8V 4dv., vo farbe Black pearl a vybave SE - teda 2x AirBag, ABS, 15-ky kolesa, a drobnosti ako zrkadla, klucky vo farbe, kluc s dialkovym....

A preco Aveo...? No samozrejme ze rozhodovala cena, vybava, vzhlad...
Ano, ja viem o testoch EuroNCAP a presedel som nad tym dost dlho, kym som sa rozhodol, ze aj napriek tomu do toho ideme......

Tak dufam, ze nam to bude dlllllho sluzit a neskor dodam aj fotky... aj ked - mozte si pozriet akekolvek cierne aveo ;) zatial sa to nijako nelisi ;)
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Dobra volba. Prajem vela stastných kilometrov bez poruchy a nehody. Už je v predajni v NR na Chevi lepšia atmosféra- myslím personál, česť výnimkám?
Škoda Roomster TSI
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Dobrá voľba. Aj mne sa nástupca Kalosa páči.
Z finančných dôvodov však zatiaľ zostávam u Espera
(a dlho sai to tak ešta asi ostane). Má Aveo aspoň takú
výbavu ako Espero, alebo ideš do čohosi horšieho?
Kúpna cena je tajomstvo?
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

Gratulujem! 4-dverové Aveo je skutočne elegantné. A čierne zvlášť. Na crash testy sa vykašli. Aj tak treba jazdiť opatrne po našich preplnených cestách. Nech Ti dobre slúži!
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Taky přeju ať dlouho bez problémů slouží...a doufejme že ty kreš testy nebudeš ověřovat na vlastní kůži ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

mil píše:Gratulujem! 4-dverové Aveo je skutočne elegantné. A čierne zvlášť. Na crash testy sa vykašli. Aj tak treba jazdiť opatrne po našich preplnených cestách. Nech Ti dobre slúži!
No nevim jak toto muze napsat svepravny clovek????
Copak nikdy v aute nevozis rodinu? nebo deti?????
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

No Miloshu já taky na crash testy kašlu. Furt tvrdim že to je 50% o řidičovi, 30% o štěstí a 20% o bezpečnosti auta. Každej se taky diví když řekknu, že sjem šel se 105kou v 90 km/h na střechu přez pangejt a nikomu se nic nestalo a byl prohlej jenom blatník. Prostě to buď vyjde nebo ne. Tatrovky a Liazky jezdily i dřív a v trabantech jsme se nebáli (v ňom jsme šli s rodinou asi 4x přez boudu a kanistr nám vylít z kufru PŘEDNIM (!) oknem ven a taky bez zranění. Trabant na odpis, kolemstojící volali pohřebáky a policajty a my začli vylejzat tak to změnili na sanitku)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Krtek píše:No Miloshu já taky na crash testy kašlu. Furt tvrdim že to je 50% o řidičovi, 30% o štěstí a 20% o bezpečnosti auta. Každej se taky diví když řekknu, že sjem šel se 105kou v 90 km/h na střechu přez pangejt a nikomu se nic nestalo a byl prohlej jenom blatník. Prostě to buď vyjde nebo ne. Tatrovky a Liazky jezdily i dřív a v trabantech jsme se nebáli (v ňom jsme šli s rodinou asi 4x přez boudu a kanistr nám vylít z kufru PŘEDNIM (!) oknem ven a taky bez zranění. Trabant na odpis, kolemstojící volali pohřebáky a policajty a my začli vylejzat tak to změnili na sanitku)
ty tvoje zazitky stoji za to :lol: . ale ze stestim to mas pravdu. zabit se czlovek muze i v tanku
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Krtku, je videt ze nemas deti, pak bys mluvil jinak. :?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

milosh píše:Krtku, je videt ze nemas deti, pak bys mluvil jinak. :?
s ochranou deti je na tom dobre :idea: http://www.crashtest.cz/?idca=213
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

....my sme zvolili noveho accenta ... lepsia výbava, lepsia cena, DIESEL ale zato diskutabilný dizajn
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Dede píše:....my sme zvolili noveho accenta ... lepsia výbava, lepsia cena, DIESEL ale zato diskutabilný dizajn
Mně se novej Accent strašně líbí uvnitř. Viděl jsem fotky s béžovou barvou a je krásnej. Bohužel zvenku se mi víc líbil starej a vystavenýho jsem viděl vždycky s celotmavym interiérem. Aveo je taky krásný no ale s jeho koupí bych počkal tak rok jestli s tim nebudou nějaký dětský problémy.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To Milosh: Tak to mám skutočne šťastie, že o mojej svojprávnosti nerozhoduješ Ty, lebo to by som bol už dávno v prdeli. Predstav si, že ja dlhé roky jazdím na Favorite a vozím v ňom dokonca aj deti! Nezastavuje sa Ti nad tým rozum? Z mojich skúseností vyplýva, že oveľa väčší význam ako akékoľvek kreštesty, má šoférske umenie bezpečne a predvídavo jazdiť. Len dúfam, že Ty si v tej svojej starej Nexii nikdy žiadne dieťa neviezol, lebo predpokladám, že v kreštestoch nad Aveom zrovna moc nevyčnievala a prevoz detí by sa mohol ukázať ako extrémne nebezpečná operácia.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

Krtek píše:
Dede píše:....my sme zvolili noveho accenta ... lepsia výbava, lepsia cena, DIESEL ale zato diskutabilný dizajn
Mně se novej Accent strašně líbí uvnitř. Viděl jsem fotky s béžovou barvou a je krásnej. Bohužel zvenku se mi víc líbil starej a vystavenýho jsem viděl vždycky s celotmavym interiérem. Aveo je taky krásný no ale s jeho koupí bych počkal tak rok jestli s tim nebudou nějaký dětský problémy.
mal som moznost porovnat stary model a novy ..interier v novom accente je neporovnatelne kvalitnejsie urobeny, ziadne spary, vsetko presne zlisovane .... a motor jedna basnicka :) Aveo sedan ma pre zmenu perfektny dizajn exterieru, aj interieru ... ale motoriky uplne od veci :( crash testy ...hmmmm diskutabilne..nechapem ako moze mat facelift kalosa (aevo) horsi vysledok ako predchodca ..kalos
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

mil píše:To Milosh: Tak to mám skutočne šťastie, že o mojej svojprávnosti nerozhoduješ Ty, lebo to by som bol už dávno v prdeli. Predstav si, že ja dlhé roky jazdím na Favorite a vozím v ňom dokonca aj deti! Nezastavuje sa Ti nad tým rozum? Z mojich skúseností vyplýva, že oveľa väčší význam ako akékoľvek kreštesty, má šoférske umenie bezpečne a predvídavo jazdiť. Len dúfam, že Ty si v tej svojej starej Nexii nikdy žiadne dieťa neviezol, lebo predpokladám, že v kreštestoch nad Aveom zrovna moc nevyčnievala a prevoz detí by sa mohol ukázať ako extrémne nebezpečná operácia.
proto sem koupil astru, ta je s bezpecnosti trosku dal ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“