Jsme jiní

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Vojta

Jsme jiní

Příspěvek od Vojta »

Teď jsem se opět díval na Autokacik (Polská obdoba našeho daewooclubu ). Svolávají na 14.10. sraz Matízů v campu u Lodže. Už dnes mají 50 závazných přihlášek. Já bohužel nemůžu, protože v tomto termínu se mi vdává dcera. Jinak bych určitě jel. Pro Poláky při příležitostech srazů vzdálenost nehraje roli. Na rozdíl od mnoha našich lidí, kde je 100km nepřekonatelný problém. Bohužel. Jsme jiní.
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Nejvetsi problem maji prazaci, pro ne kdyz je neco dal jak 30km tak nejedou :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Neházejme všechny do jednoho pytle - takovej J.Bad přijel na sraz i do Jeseníku a jede i do Hlinska. Nejde o to, odkud, ale jací lidi to jsou.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Ono jde taky ale o čas.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

djpsx píše:Ono jde taky ale o čas.
Tak Tak
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

cas, cas, sraz je max. 2x za trok a vy nemate cas tam prijet?
tak se zaridim ne? :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Zrovna jsem to sem chtěl někam napsat , tak se mi tohle téma moc hodí.
Milovice mám asi 40 km , ale s konečnou platností asi nejedu , nejde ani o čas , ani o peníze , ale když máš nemocný děti , tak je jedno jestli je to 100 nebo vedle v ulici , prostě se mi to nehodí , na to Miloshi časem taky přijdeš..........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Vojta

Příspěvek od Vojta »

To Tomáš: V těchto případech (nemoc dětí, rodina atd) je naprosto samozřejmé, že člověk nikam nejede a věnuje se rodině. Já taky nepojedu na sraz do Polska, když se mi vdává dcera. Ale rozhodně nedám přednost sekání trávy na zahrádce před setkání s přáteli.
Na autokaciku taky kluci píšou, že nemůžou přijet, ale ani jeden z důvodů není vzdálenost, což u nás je běžné. A o to tady šlo.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tomasi, tento duvod jasne chapu, na tebe jsem to vubec nemyslel, ty jsi prijel vzdy ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

hmm... ja by som teda dala prednosť zrazu pred väčšinou vecí, ktoré sa dajú urobiť inokedy (robota nemá nohy, neutečie), ale na ten slovenský teraz sa mi nedá prísť.... mám školu a až takmer do večera. A hnevá ma to aj preto, že by to bol konečne môj prvý zraz, kedy by bolo pekné počasie. :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Pamatuju jak jsem prodával Feldu. Byla v super stavu za super cenu. A každej kdo se ozval: to je z Prahy ? Né, Příbram. Aha tak toje moc daleko, nashle (55km)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Krtek píše:Pamatuju jak jsem prodával Feldu. Byla v super stavu za super cenu. A každej kdo se ozval: to je z Prahy ? Né, Příbram. Aha tak toje moc daleko, nashle (55km)
To mi připomíná, jak na mě známí koukali jako na magora, když jsem si jel loni prohlídnout jednu Nubiru do Třebíče (350 km) a nakonec nadvakrát pro tu co mám do Prahy (150 km).
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

ja sem taky jezdil do Brna jen tak si prohlednout veletrh a kamos to taky odrek, tam prej metro nejede, a tam kam nejede metro to je pro nej uz daleko
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Vzdálenost neřeším, v mém případě jde spíš o to,že rekonstuujem chalupu a na to je čas jen o výkendech. To je vše. ;)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Nový rok za 97 ;)
Dlouho jsem tady neby/jako nakouknu často ale teď opravdu nemám čas!/
Ono je to opravdu pravda od každýho trochu!Nebo i termín někdy se to opravdu nehodí.Už jsem to tady psal dřív jsem měl Renaulta a jezdil jsem na srazy taky nás bylo 99 auťáků!!! Začínalo se už v pátek a konec neděle odpoledne a jedna akce za druhou/jízdy zručnosti,orienťáky i v noci,testy a o male děti bylo taky postaráno/ pochopitelně to nebylo poviný.Pro organizátory náročný na čas!!! Jinak jsem byl v Piešťanech i v Baldovci a díky za ně! Tentokrát mě to na Slovensko nevyšlo třeba příště!
Tak ať nám jezdí a nezlobí! :P
Odpovědět

Zpět na „POKEC“