Kde sehnat příchytky?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Kanonýr
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 29, 2006 20:06

Kde sehnat příchytky?

Příspěvek od Kanonýr »

Ahoj, neví někdo, kde se dají sehnat takové ty kovové příchytky, co drží plasty na palubce? Při montáži regulace osvětlení palubky mi v jich několik v servisu poztráceli . Teď ty plasty vržou a origo příchytky jsou údajně jen jako součást těch plastů, samostatně nee :( Díík.
Reklama
 

Pasta
Příspěvky: 43
Registrován: pát črc 14, 2006 21:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pasta »

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

mně už taky 3. rok v servisu objednávaj ty čaprklapy co držej ten stříbrnej bazmek v palubce. A stále vrže a stále vrže... :x
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat příchytky?

Příspěvek od djpsx »

Kanonýr píše:Ahoj, neví někdo, kde se dají sehnat takové ty kovové příchytky, co drží plasty na palubce? Při montáži regulace osvětlení palubky mi v jich několik v servisu poztráceli . Teď ty plasty vržou a origo příchytky jsou údajně jen jako součást těch plastů, samostatně nee :( Díík.
Když je poztráceli, tak ať ti je seženou. Je to jejich vina, nebo ne?
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Kanonýr
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 29, 2006 20:06

Re: Kde sehnat příchytky?

Příspěvek od Kanonýr »

Pasta: Dík za tip, ale tam to nemaj, zkusím ještě jiný servis, budu teď trochu cestovat.

djpsx: Buď si jistý, že si ode mě vyslechli své. Ale vůl zůstane volem i kdybys ho šunkou krmil.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sehnat příchytky?

Příspěvek od djpsx »

Kanonýr píše:Pasta: Dík za tip, ale tam to nemaj, zkusím ještě jiný servis, budu teď trochu cestovat.

djpsx: Buď si jistý, že si ode mě vyslechli své. Ale vůl zůstane volem i kdybys ho šunkou krmil.
Tak to tě lituju. Snad je seženeš.....každopádně bych si na nich spravil chuť přes ČOI, Živnosťák....nebo přes televizi:-)

Ale jak říkám hodně štěstí ve shánění. Ptal jsem se na ty příchytky otce mojí přítelkyně (má autodíly a servis) a snad by to i šlo sehnat.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Kanonýr
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 29, 2006 20:06

Re: Kde sehnat příchytky?

Příspěvek od Kanonýr »

djpsx píše:
Kanonýr píše:Pasta: Dík za tip, ale tam to nemaj, zkusím ještě jiný servis, budu teď trochu cestovat.

djpsx: Buď si jistý, že si ode mě vyslechli své. Ale vůl zůstane volem i kdybys ho šunkou krmil.
Tak to tě lituju. Snad je seženeš.....každopádně bych si na nich spravil chuť přes ČOI, Živnosťák....nebo přes televizi:-)

Ale jak říkám hodně štěstí ve shánění. Ptal jsem se na ty příchytky otce mojí přítelkyně (má autodíly a servis) a snad by to i šlo sehnat.

Tak jsem dnes byl v servisu v HK, obsluhoval mě takový ochotný pán, příchytky našel v dokumentaci i samostatně, objedná mi je, stojí asi 10K, už se na ně těším :)

Pasta & djpsx: Dík za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“