praskla mi pruzina zadni napravy :(

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

praskla mi pruzina zadni napravy :(

Příspěvek od smidra »

tak sem dneska pri vymene pneu zjistil, ze jedna pruzina na zadni naprave je dole u uchyceni praskla... pri jizde nic znat nebylo, jenom mi prislo ze auto trochu sedi, tak ted uz vim proc... :(
tusite nekdo, kde by se to dalo sehnat nejak levne? koukal sem na autodilykrc a 1200 je ted zrovna docela dost penez a to radsi neuvazuju, co bude stat prace.... achjo...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Vitaj v klube :lol: Ja menil pred dvomi tyzdnami lavu zadnu. Cena okolo 1200sk taky. Ale mam novu a dufam, ze uz z lepsej varky, ktora nepraskne. Este cakam tu pravu kedy praskne :lol: :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

pre bBlue to by si mal vymenit aj tu pravu,nemas teraz jednu stranu vyssie????
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Re: praskla mi pruzina zadni napravy :(

Příspěvek od goror »

smidra píše:tak sem dneska pri vymene pneu zjistil, ze jedna pruzina na zadni naprave je dole u uchyceni praskla... pri jizde nic znat nebylo, jenom mi prislo ze auto trochu sedi, tak ted uz vim proc... :(
tusite nekdo, kde by se to dalo sehnat nejak levne? koukal sem na autodilykrc a 1200 je ted zrovna docela dost penez a to radsi neuvazuju, co bude stat prace.... achjo...
tak ak chces jednu mam z esperka dam ti ju za dara
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

nezda sa byt :oops: ale premeriam to od kolesa po lem a uvidim ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: praskla mi pruzina zadni napravy :(

Příspěvek od smidra »

goror píše:
smidra píše:tak sem dneska pri vymene pneu zjistil, ze jedna pruzina na zadni naprave je dole u uchyceni praskla... pri jizde nic znat nebylo, jenom mi prislo ze auto trochu sedi, tak ted uz vim proc... :(
tusite nekdo, kde by se to dalo sehnat nejak levne? koukal sem na autodilykrc a 1200 je ted zrovna docela dost penez a to radsi neuvazuju, co bude stat prace.... achjo...
tak ak chces jednu mam z esperka dam ti ju za dara
to by bylo super :) napsal sem ti zpravu...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Mno, me taky prdla pruzina a dal jsem 2 uz jety a diky tomu mam auto o 2cm nakrivo, takze kdyz budes menit, tak radsi obe najednou.

Diky ty jedny prdly na ktery jsem asi mesic jezdil, nez jsem prisel na to ze ji mam prasklou, budu muset nechat dat auto na rovnaci stolici, neb mam pravou stranu o 2 cm niz nez levou :-/ :cry:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

milosh píše:Mno, me taky prdla pruzina a dal jsem 2 uz jety a diky tomu mam auto o 2cm nakrivo, takze kdyz budes menit, tak radsi obe najednou.

Diky ty jedny prdly na ktery jsem asi mesic jezdil, nez jsem prisel na to ze ji mam prasklou, budu muset nechat dat auto na rovnaci stolici, neb mam pravou stranu o 2 cm niz nez levou :-/ :cry:
no to teda potes... ja na tom totiz taky nejmin ctrnact dni jezdil... ale zuto se chova normalne, vona se zlomila hned u uchyceni, takze to skoro neni za jizdy poznat...


co se stane, kdyz ta druha treba praskne za jizdy? je to hodne o tlamu, nebo co se muze stat?
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Podle mě se nemůže stát prakticky nic. Možná ji máš prdlou už teď a ani o tom nevíš. Ale jak píče Milosh, když už se to bude měnit, tak raději obě, těch 1500 za případný problémy nestojí.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

jaja, tak tak, kdyz uz se neco na aute na jedny strane po... tak bych to vymenili preventivne radsi i na ty druhy :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

Habron píše:Podle mě se nemůže stát prakticky nic. Možná ji máš prdlou už teď a ani o tom nevíš. Ale jak píče Milosh, když už se to bude měnit, tak raději obě, těch 1500 za případný problémy nestojí.
dik, asi jo... no uvidim, co mi reknou v servisu... to bude taky zajimavy, protoze sem s ti este v servisu nebyl... :)

pochopil sem dobre, ze nekteri zdejsi clenove delaji v servisu v praze v ulici "U pekarky"? bych se tam asi zkusil koncem tydne domluvit, zadnej jinej servis v praze neznam a znamy nikde nemam :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

milosh píše:Mno, me taky prdla pruzina a dal jsem 2 uz jety a diky tomu mam auto o 2cm nakrivo, takze kdyz budes menit, tak radsi obe najednou.

Diky ty jedny prdly na ktery jsem asi mesic jezdil, nez jsem prisel na to ze ji mam prasklou, budu muset nechat dat auto na rovnaci stolici, neb mam pravou stranu o 2 cm niz nez levou :-/ :cry:
Myslis ze ta moja prava je zla? Moc sa mi nechce menit aj tu dobru. Uz som tento polrok investoval velmi vela do oprav a pravid. servisov. Najprv benzinova hadica f cudu + ta pruzina a pak 60tis. prehliadka spojena s kontrolou a opravenia, doplnenia vseho mozneho :cry:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Radsi bych to za litr vymenil za novou nez pak nekde na dovolene ci na ceste z prace skoncil v prikopu...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

to se nemuze stat!! :idea: Ja ani neviem ako dlho som mal tu pruzinu zlomenu a nebolo to ani vidiet ani citit :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

nechcem nic hovorit, ale moje auto je akosi trosilinku naklonene (ale len z pohladu zozadu) na jednu stranu, no mozno sa mi to len zda. az bude cas pozrem sa na to. mozno to bude tiez - prasknuta pruzina.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Odpovědět

Zpět na „LANOS“