Elektrické schémy rôznych áut a katalógy elektro

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Elektrické schémy rôznych áut a katalógy elektro

Příspěvek od dedo.miki »

Mám na stránke elektro schémy rôznych áut.http://dedo.miki.szm.com//schemy.htmObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) dedo.miki dne úte zář 04, 2007 15:12, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Pro dedo.miki :

tak jsem to omrknul, máš to pěkně udělané, máš 1****** - jenom škoda že nadpisy nejsou v českém jazyce - angličtina mi moc nejde a přiznám se již asi ani nepůjde. Nějak mi to hlavy neleze a nalít to tam nejde.Obrázek
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

Obrázek
http://dedo.miki.szm.com//skoda%20100.htm

tak tuto schemu musite za kazdu cenu mat :lol: :lol: :lol: -i mozno v buducnosti tam najdeme viac ziadane schemy urcite si to omrknem zcasu nacas ci nieco nepribudlo
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ja mám prekladač a po stlačení klávesy preloží, lebo neviem jazyky.Prekladá bežné jazyky.Tu i ho neviem dať .Volá sa -
PC TRANSLATOR vertzia 2004 má 93Mb a verzia 2007 Cz má 241Mb.Skús si pozhánať.ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

rcmichal píše:Obrázek
http://dedo.miki.szm.com//skoda%20100.htm

tak tuto schemu musite za kazdu cenu mat :lol: :lol: :lol: -i mozno v buducnosti tam najdeme viac ziadane schemy urcite si to omrknem zcasu nacas ci nieco nepribudlo
Tvoje stránky poznám a suzuki forum tiež. Schémy novšie je problém zohnať.Ak nájdem tak pribudnú.Obrázek
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

ak mas zujem, mozem ti poslat nejake ople vw a tak, aj novsie rocniky, nieje toho vela, len to co som uz potreboval...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ak pošleš môžem dať k ostatným.Ja mám aj peugeot schémy ,ale tam jeden typ auta sú tri knihy a to sa neoplatí s tým babrať.Obrázek
Uživatelský avatar
maco-lv
Příspěvky: 460
Registrován: ned čer 24, 2007 08:01
Bydliště: Brhlovce. Slovensko

schemi

Příspěvek od maco-lv »

a ma daewoo espero nemas?
Skoda 105l (Uz nebohá*)

Daewoo Espero 1.5I GLX rv 1997,Elektrony, Klima,Servo.El.okna,el.zrkadla.Zelená metaliza. Radio pioneer 4*45w zošrotované

Ford Scorpio ll Klaun combik, 2,5TD.92kw 123koni
polokoža,Tempomat,šiber,klima,central, 17´225x45 kolesá
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: schemi

Příspěvek od ppp »

maco-lv píše:a ma daewoo espero nemas?
Tie najdes v servisnom manuali na strankach esperackeho klubu (odkaz v sekcii espero) . Akurat je tam trocku problem ze po rumunsky neviem :) a po polsky chabo a v polstine je kvalita nic moc.
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Zle som napísal .Schému na Espero mám ,ale nie na webe.Ved tu má asi každý tu z fóra .Ak ste si všimli tak Daewoo schémy tam sú len odkazy a na Espero nemám adresu ,ale mám stiahnutú v počítači.Ak niekto potrebuje niečo z Espera tak tu dám do fora ako obrázok.Obrázek
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Tu sú katalógy na vyhladanie dielu elektro:
a tu sú iné katalogy len hladať:
www.valeoservice.com - treba z lišty Europe – Slovensko a v pravom hornom rohu je odkaz „ Valeo Web Catalogue“
- je to ináč spracované z TecDoc katalógu
www.transpo.de- z ľavej lišty buď celý katalóg – Browse Catalog – kde k zrýchlenému hľadaniu používam „select Product“
(Rectifiers – diódový mostík, Regulator – regler, Diode Trio – budiace diódy) a potvrdiť Submit Product
- hľadanie cez číslo alternátora alebo orig.čísla dielu v lište OE+X No.to Transpo
www.hueco.com - treba potvrdiť na Automotive Fahrzeug-Elektronik katalóg jazyk a v ľavej lište Produkte a Kataloge a tam je Online
katalóg. Buď hľadám podľa čísla alternátora – horná lišta Generator, alebo podľa čísla dielu – horná lišta Artikelnummer
www.ghibaudi.it
www.irmaoszen.com.br
www.zm.com.br
[url]http://www.ika-germany.de%20-%20catalogues[/url]– naskenované dva katalógy – uhlíkový katalóg a na diely
www.orme.it - General catalog a z lišty buť podľa čísla celku – Servicing table alebo podľa orig.čísla dielu – replacing table
ale ešte treba vždy v dolnom okne „suctions“ vybrať výrobcu a produkt – rotor štartéra alebo alternátora,
stator alternátora ........, či je to Bosch, Valeo, Hitachi .......
http://www.sidatgroup.it- relé, palivové čerpadlá
http://www.nagares.com- relé
saralulu1
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 17, 2007 09:05
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

elektrická schéma Tico

Příspěvek od saralulu1 »

Ahoj,

som tu nováčik, alvin mi odporučil aby som sa obrátila na teba. Máš peknú stránku so schémami, ale nenašla som tam schému na Tico :cry:
Nevieš mi poradiť? Chcem si dať urobiť samozapaľovanie a zhasínanie svetiel, preto to zháňam.

Lívia
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Kluci, spíš to sem patří jen okrajově, ale mám dotaz.....můžu beze strachu zkusit nastartovat skútr přes kabely pomocí auta?...

Skútr je 50ka...je to čínská kopie skútru Kentoya...baterka by měla být 12V...díky nekvalitním kovům se mi "sjely" zuby na nakopávačce, takže takhle to nastartovat nemůžu. Myslel jsem, že bych to napojil z Kombika na skútr a postupoval jako u auta....btw. v Nubiře je nová, 54 Ah baterka (nějaká česká firma, kterou vlastní Varta) a ve skútru jak jsem psal taky 12 V, ale netuším kolik Ah....jsou tam ty čínský symboly...., ani jedna není bezúdržbová, takže klasika. Šlo by to? nebo bych poškodil baterku u jednoho z vozozidel? Je nějaký riziko?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Ivoši mělo by to jít, bylo by lepší baterku ve skůtru nabít. Napětí je stejný (tedy pokud máš 12V) a ampéry by tě neměly moc zajímat, ten skůtr bere při startu skoro nic :lol: Přinejhorším se ti skůtr rozsvítí a můžeš ho použít na osvětlení a vytápění garáže :lol: :lol: :lol:
Spoj kabely takhle: na baterkách + na + a (kostru) z auta někam na kostru skůtru ne na baterku.
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“