Subwoofer

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět

Máte v aute subwoofer?

Mám
13
22%
Nemám
11
19%
Nemám, ale plánuji to
18
31%
Nemám a nechci!
17
29%
 
Celkem hlasů: 59

cruzze
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 26, 2014 19:44

Re: Subwoofer

Příspěvek od cruzze »

kabel nemám,ale vím kde ho sehnat.Šlo jen o to vědět jestli je to ten výstup vpravo dole nebo ne. Jinak vím že 1Kw to nemá ani náhodou, psali něco okolo 300W. Pro začátek mi to musí stačit. Potřebuju teď peníze na folie na kapotu a další díly. Ale díky moc za rady. Člověk se tady doví snad vše.
Reklama
 

Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Subwoofer

Příspěvek od TIBI77 »

2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Subwoofer

Příspěvek od TIBI77 »

cruzze píše:Takže v Cruzovi výstup z rádia na subwofer není.......tak to je dost na hovno no :( budu to muset svěřit odborníkům :(
Nad niecim takym tu niekto nerozmyslal?
http://www.electronic-star.sk/Hi-fi-aut ... i31380.htm
Auna.jpg
2.0 VCDI LT+ 2013
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Subwoofer

Příspěvek od hoza »

cruzze píše:kabel nemám,ale vím kde ho sehnat.Šlo jen o to vědět jestli je to ten výstup vpravo dole nebo ne. Jinak vím že 1Kw to nemá ani náhodou, psali něco okolo 300W. Pro začátek mi to musí stačit. Potřebuju teď peníze na folie na kapotu a další díly. Ale díky moc za rady. Člověk se tady doví snad vše.
Můžu tě uklidnit 300W to taky nemá. Do auta ti stačí i 30W je to malinkej prostor :D
cruzze
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 26, 2014 19:44

Re: Subwoofer

Příspěvek od cruzze »

Dobre nooo :) :( měl jsem ho ve fabii než jsem koupil Cruze a rvalo mi to okna. Já bych na tom autě vyměnil a přidal hodně věcí, ale mám ještě druhé auto a čtyřkolku a to taky něco stojí a je to jen o financích. Chci si nejdřív pohrát se zevnějškem a pak budu řešit interier a víc tu hudbu. I když v interieru nevím co měnit. Mám cihlovou kůži a je to prostě dokonalé. Do motoru taky moc kopat nechci. 120kw mi stačí. Mít víc kobyl tak už nejsem na světě :))) Jen jedna věc mě zajímá ještě. Chci jiné přední světla a v ČR chcou za ně šílené peníze. Našel jsem je v Rusku za půlku. Myslíte že je dobrý nápad si je nechat poslat? Všimli jste si že v Rusku ty auta jsou hodně oblíbené?
cruzze
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 26, 2014 19:44

Re: Subwoofer

Příspěvek od cruzze »

Jo a mám ještě v plánu vyměnit i zadní světla. I ty jsem našel v Rusku.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Subwoofer

Příspěvek od ladinek »

TIBI77 píše:
cruzze píše:Takže v Cruzovi výstup z rádia na subwofer není.......tak to je dost na hovno no :( budu to muset svěřit odborníkům :(
Nad niecim takym tu niekto nerozmyslal?
http://www.electronic-star.sk/Hi-fi-aut ... i31380.htm
Auna.jpg
Aunu nebrat to je aukro značka a třípasmovej systém je už trochu složitější na instalaci všetně domečků na středy. A to třetí basový pásmo ani zdaleka nedosáhne zvuku kvalitního subwooferu. Kvalitní dvoupásmo dopředu a sub pasivní + zesilovač. Předek taky pes zesilovač jinak to nemá smysl. Ono poslouchat mohutný basy a ochuzený nepřesný středy taky není dobrý :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Subwoofer

Příspěvek od TIBI77 »

To bol priklad!Ono sa daju kupit aj kvalitne!To len keby nechcel vrazat balik :D
Kvalitna hudba stoji balik :PP: To aby si tam strcil DVD,zosik ,kvalitne repra,kable,kruzky do dvery,izolacne folie,a kapacitor :PP:
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Subwoofer

Příspěvek od ladinek »

kapacitor nepotřebuje, mě to vykládej kolik stojí hudba :D zapoměl jsi kabely :mrgreen: :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Subwoofer

Příspěvek od hoza »

TIBI77 píše:To bol priklad!Ono sa daju kupit aj kvalitne!To len keby nechcel vrazat balik :D
Kvalitna hudba stoji balik :PP: To aby si tam strcil DVD,zosik ,kvalitne repra,kable,kruzky do dvery,izolacne folie,a kapacitor :PP:
Aunu ani za odvoz, to že toho je plný net působí jako by to bylo něco dobré ale až auna bude dobrá pak bude konec světa asi :mrgreen:
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Subwoofer

Příspěvek od hoza »

ladinek píše:kapacitor nepotřebuje, mě to vykládej kolik stojí hudba :D zapoměl jsi kabely :mrgreen: :PP:
Hlavně to slovo kvalitní hudba má asi 1000 možností protože každý ten parametr vidí jinde. To třeba já kvalitní hudbu nechci já chci takovou aby se líbila mě :mrgreen:
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Subwoofer

Příspěvek od hoza »

cruzze píše:Dobre nooo :) :( měl jsem ho ve fabii než jsem koupil Cruze a rvalo mi to okna. Já bych na tom autě vyměnil a přidal hodně věcí, ale mám ještě druhé auto a čtyřkolku a to taky něco stojí a je to jen o financích. Chci si nejdřív pohrát se zevnějškem a pak budu řešit interier a víc tu hudbu. I když v interieru nevím co měnit. Mám cihlovou kůži a je to prostě dokonalé. Do motoru taky moc kopat nechci. 120kw mi stačí. Mít víc kobyl tak už nejsem na světě :))) Jen jedna věc mě zajímá ještě. Chci jiné přední světla a v ČR chcou za ně šílené peníze. Našel jsem je v Rusku za půlku. Myslíte že je dobrý nápad si je nechat poslat? Všimli jste si že v Rusku ty auta jsou hodně oblíbené?
Tak o rvaní oken to moc není na to je málo výkonný, spíš se v autě nedalo vydržet to bych bral.
Ano všimli jsme si...... třeba první pořádná videa na Chevy Orlando jsem viděl na ruskem webu.
Ruskej trh je velmi zajímavej často tam nacházím testy a videorecenze i na různé spotřebiče které u nás nikdo nerecenzuje.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Subwoofer

Příspěvek od smire666 »

ladinek píše:kapacitor nepotřebuje, mě to vykládej kolik stojí hudba :D zapoměl jsi kabely :mrgreen: :PP:
Nezabudol na ne, u nás sú kabely káble ;) :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Subwoofer

Příspěvek od TIBI77 »

smire666 píše:
ladinek píše:kapacitor nepotřebuje, mě to vykládej kolik stojí hudba :D zapoměl jsi kabely :mrgreen: :PP:
Nezabudol na ne, u nás sú kabely káble ;) :PP:
Mas postreh -i
:PP:
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Subwoofer

Příspěvek od ladinek »

aha, nevšiml jsem si :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“