Schema stahovani oken

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
tomenek
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 08, 2010 19:37
Bydliště: Trinec

Schema stahovani oken

Příspěvek od tomenek »

Ahoj kluci.Prosim vas nemate nekdo schema elektickeho stahovani oken,na Leganzu r.v.98 2.0 CDX.Pokud ano,poslete prosim na mejlik golis.tomik@seznam.cz .Dik za pomoc.Tom
Reklama
 

Palo99
Příspěvky: 98
Registrován: čtv led 15, 2009 13:40

Re: Schema stahovani oken

Příspěvek od Palo99 »

Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Schema stahovani oken

Příspěvek od whisky22 »

Co s tym mas? Pred mesiacom som opravoval stahovanie soferoveho okna. A dopredu som kupil ten stvority ovladac a zbytocne.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
tomenek
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 08, 2010 19:37
Bydliště: Trinec

Re: Schema stahovani oken

Příspěvek od tomenek »

Palo99 Diky,mam to stazene.Snad to tam nekde najdu.Skoda,ze to jeste nikdo nedal do cestiny,nebo slovenstiny. :PP:
tomenek
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 08, 2010 19:37
Bydliště: Trinec

Re: Schema stahovani oken

Příspěvek od tomenek »

Whisky22

Nefungovalo mi zadni leve okno.Kontroloval jsem kabely ve dverich atd,ale vse v pohode,nic zlomeneho,nic zaoxidovane.Ale i tak jsem to prostriknul WDckem a porad nic.Potom jsem jednoduse zavrel dvere a hups.Okno funguje.Byl to jen nejaky kontakt.Pokud se to znova objevi,budu to resit.Ale jeste mam problem s pravym prednim.Na prave strane ovladani funguje v pohode,ale na strane sofera,kdyz stahuji prave pr.okno,tak jde jenom dolu a nahoru uz ne.Tak teda nevim.Nedavno jsem mel i problem se zavrenim okna v predu na pravo,ale to nebylo z duvodu vadne elektriky.Sundal jsem tesneni z vodici listy stahovani okna a zjistil jsem,ze ta pozinkovana lista,na ktere je nasazene to tesneni,je absolutne zhnita.Ta rez ji hodne zvedla objem,tasneni se stlacilo a proto se to okno nechtelo zavrit,nechtelo to projit.Maras.Tak jsem to zatim jen vyskrabal,ocistil a nasadil zpet.A je to ok.Musim ty listy nekde sehnat,ale nevim kde.A chci ji vymenit i na strane sofera.Je to jen na prednich oknech.Snad.
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Schema stahovani oken

Příspěvek od Patrick »

Zdravím, mám menší problém se zavřením obou předních, bočních oken. U řidiče mi zbývá tak 1 cm do úplného zavření, takže vždy musím rukou dovřít a u spolujezdce, mi zbývá asi 0,5 cm, takže taky musím vždy dovírat ručně. Prosím vás, co vše mám promazat, aby to fungovalo normálně? Nejlepší by bylo sundat celé okno a všechno s tím spojeno, co má na to vliv, ale bojím se že to neudělám doma, tak potřebuji radu, jak na to.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Schema stahovani oken

Příspěvek od ppp »

Mozno by bolo lepsie vycistit spinace vo dverach alebo ich odlahcit cez rele. Mne espero ledva dovieralo okna, az odlahcenie spinacov vo dverach relatkami ukazalo ako rycho a spolahlivo az do konca dokazu ist okna na daewakoch.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Schema stahovani oken

Příspěvek od conpet »

Já nedávno všechno promazával , protože mě okno sice jezdilo, ale strašně vrzalo , teď jezdí jak po másle -i
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Legansky
Příspěvky: 73
Registrován: stř kvě 11, 2011 20:26

Re: Schema stahovani oken

Příspěvek od Legansky »

Zdravíčko mám takisto problém s oknom zo šoferovým sa zasekáva premazané je uplne všetko v nom kolajničky uplne všetko a okno sa zasekáva a preskakuje na dvoch miestach čiže okno musim podvihnuť rukou a potom až ide inak iba motorček ide na prázdno to vrčí neviem kde je problém :| dole ide v pohode a ked ho zavrem uplne je privereté a dam hore to okno tak tak isto ide stále motorček či sa niečo nezlomilo v tom :roll:
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“