Vyhřejvání zadního okna a zrcátek

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Oranis
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 16, 2016 08:40

Vyhřejvání zadního okna a zrcátek

Příspěvek od Oranis »

Zdravím,
koukal jsem zde po foru a již jsem prošel vše co jsem zde našel a tak bych chtěl poprosit o radu. Mám Nubiru 2002 a přestalo mi fungovat vyhřevání zrcátek. A nevím jak stím pohnout.

Prošel jsem všechny pojistky relátka jsem zkoušel prohodit. Na spínací tlačitko mi napětí jde ale po zmáčknutí nezůstane seple a nic neudělá i to jsem zakoupil nové a vyměnil :/ Poprosil bych tedy o radu či typ.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Vyhřejvání zadního okna a zrcátek

Příspěvek od Richard »

Už Nubi nemám, ale jen všeobecně:
- pojistky pořádně zkontrolovat proměřit ev. použít určitě dobrou a tu vyměňovat....někdy pojistka vypadá OK , ale je v háji
- spínač dle mě je to jen tlačítko, další ovládání je jinde možná u relátka, pokud si pamatuju, vyhřívání se po nějaké době vypnulo samo, tedy je to jak na schodech, zmáčkneš tlačítko naběhne časovač a ten drží seplé relé po nastavenou dobu...
- tedy mrknout na to relé jde o dost velký proudy tak může být např. pecka na kontaktech pak se vše jeví OK ale netopí to
- zkouknout všechny kostřící body v okolí spotřebičů, nejlépe rozebrat očistit nakonzervovat a znovu pořádně utáhnout
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Oranis
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 16, 2016 08:40

Re: Vyhřejvání zadního okna a zrcátek

Příspěvek od Oranis »

Ok děkuji za radu
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“