ChipTuning motoru

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od naky »

Tak sem byl dneska na tom chipu a nepotesili me, ani sebe... z nasi ridici jednotky nelze cist a nelze se tam dostat prez OBD konektor - orlando to ma posichrovany a nenecha si do sebe nic nahrat.. existuje cesta, ale docela slozita a netroufli si to.

Rozloupnout plastovy kryty u ridici jednotky a ve spod ma prej nejakej tistak, kde by se muselo prepojit cca 30 studenejch spoju a pak by se to tam prez OBD uz dalo nahrat... ale je tu velky riziko, ze se to nepovede a pak by mi museli kupovat novou ridici jednotku za 60tis a do toho se jim moc pochopitelne nechtelo.
Pri odchodu mi rekli, ze pokud mi rekne nekdo jiny, ze to tam nahraje, tak bud keca, nebo je to kaskader co pujde do rizika ze to muze cele rozbit.

Takze do orlanda cip tunning bohuzel nejde :cry:

Tesil sem se na ten ekoTuning, ze mi spadne spodtreba moc predcasne... budu muset holt min slapat na plynovy pedal 8)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Reklama
 

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od JRD McLAREN »

..preco ma to neprekvapuje ... :|
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od Tsoenami »

Tak to docela zklamání -P čekal -P jsem s čím přijdeš že do toho také pujdu dokonce jsem jsem tam také telefonoval a dostal info že žadný problem :?: :?: :?: Ale teorie a praxe je u těchhto firem poněkud rozdílná :lol:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od JRD McLAREN »

aj tak by ste asi skoncili na tom, ze nebude stacit prietokova kapacita vstrekovacov,
a turboduchadlo tiez uz nema moc velku rezervu.. pokial sa ma "pohybovat v bezpecnych otackach"..
Naposledy upravil(a) JRD McLAREN dne stř led 29, 2014 23:23, celkem upraveno 1 x.
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od hoza »

Mě se to teda moc nezdá ale je lepší když ti řeknou že to nejde než když že zvládnou cokoliv a bááác.
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od Tsoenami »

Jo určitě než si nechat s auta udělat pokusneho kralika :lol:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od TIBI77 »

naky píše:Tak sem byl dneska na tom chipu a nepotesili me, ani sebe... z nasi ridici jednotky nelze cist a nelze se tam dostat prez OBD konektor - orlando to ma posichrovany a nenecha si do sebe nic nahrat.. existuje cesta, ale docela slozita a netroufli si to.

Rozloupnout plastovy kryty u ridici jednotky a ve spod ma prej nejakej tistak, kde by se muselo prepojit cca 30 studenejch spoju a pak by se to tam prez OBD uz dalo nahrat... ale je tu velky riziko, ze se to nepovede a pak by mi museli kupovat novou ridici jednotku za 60tis a do toho se jim moc pochopitelne nechtelo.
Pri odchodu mi rekli, ze pokud mi rekne nekdo jiny, ze to tam nahraje, tak bud keca, nebo je to kaskader co pujde do rizika ze to muze cele rozbit.

Takze do orlanda cip tunning bohuzel nejde :cry:

Tesil sem se na ten ekoTuning, ze mi spadne spodtreba moc predcasne... budu muset holt min slapat na plynovy pedal 8)
Tak tam pozmen MAPY cez niaky externy power-box :D
Kolega dal box do Captivy 2.2 163Ps a pohoda ;-)
Nasiel som aj link ;)
http://www.racingbox.eu/it/centralina-a ... 63-cv.html
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od naky »

Diiiiiky!! -i dobry tip, uz mam objednano. :PP: Prijde to asi v pondeli - maji tam Expres doruceni do 24 hod zdarma.
Platba pres PayPal = 2.456,20,- Kc, slevovy kod "RB10" = sleva 5%. Az to dorazi, tak dam samozrejmne vedet.
Ma to snizit spotrebu az o 20% juuuuuu tak to sem teda zvedavej. :lol:
Naposledy upravil(a) naky dne čtv led 30, 2014 21:15, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od Petr S. »

naky píše:Diiiiiky!! -i dobry tip, uz mam objednano. Prijde to v pondeli - maji tam Expres doruceni do 24 hod zdarma. Pak dam vedet. Ma to snizit spotrebu az o 20% juuuuuu tak to sem teda zvedavej.
Proč nezkusíš UR tuning? Mě dělal software na kadetta a musím říct ,že velmiiiii dobrý!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od mzprx »

Viera v zazraky je nesmrtelna. Vykon vzrasta preto, ze tam ide viac nafty, ale riadiaca jednotka si mysli, ze menej, nakolko vstrekovacie impulzy su predlzovane "super power racing boxom" az za nou.
Ziadna uspora paliva sa nekona, len to osali pocitac. A vykon motora pochadza len a len z paliva, z nicoho ineho...
Suciastky vo vnutri stoja maximalne sto korun. Preto take rychle jednanie, aby si to nik nerozmyslel.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od naky »

Petr S. píše:Proč nezkusíš UR tuning? Mě dělal software na kadetta a musím říct ,že velmiiiii dobrý!!!
protoze mame zamceny ridici jednotky pro klasicky chiptunning. Ten PowerBox by to pozmenenim map mohl snad precurat 8)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od odrifuk »

CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od naky »

Uz jsem tam byl jedou objednany, zkusim tam zajet zitra, ale myslim ze to bude to same... dam vedet
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od mzprx »

Ludia, majte rozum, date za jeden odpor v krabicke tolko penazi ?
Citajte tu a mate to zadarmo...
http://dieselclub.sk/powerbox-co-to-vla ... p-t18.html
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: ChipTuning motoru

Příspěvek od JRD McLAREN »

mzprx nehaj ich..

powerbox sa vacsinou dava "za vahu vzhudchu",
takze ecu si mysli, ze tam je toho vzduchu viac, cim nasledne prida palivo...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Tuning & Styling“