Kalos sedan versus kočárek

Moderátor: Blue Lanos

Diax
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 28, 2004 17:45

Kalos sedan versus kočárek

Příspěvek od Diax »

Mohl bych se zeptat zkušených provozovatelů Kalose, zda-li do kufru sedanu vměstnám kočárek, máte s tím někdo zkušeností? Plánuju upgrade ze současnýho Matize na něco většího a Kalos sedan se mi jeví zatím jako celkem dobrá alternativa.

Předem díky za info
Diax.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Složený tříkolový sporťák se vlezl příčně jak jsou ty boční kapsy...boudičku jsem k tomu nacpat nezkoušel...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

to zalezi od typu kucarku :)
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Kalos sedan versus kočárek

Příspěvek od Mirek »

Diax píše:Mohl bych se zeptat zkušených provozovatelů Kalose, zda-li do kufru sedanu vměstnám kočárek, máte s tím někdo zkušeností? Plánuju upgrade ze současnýho Matize na něco většího a Kalos sedan se mi jeví zatím jako celkem dobrá alternativa.

Předem díky za info
Diax.
Samozřejmě záleží na typu kočárku, ale ten náš Obrázek se tam vejde. A stačí jen složení/sklopení - nemusím sundávat kolečka.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos sedan versus kočárek

Příspěvek od Akri »

Mirek píše:
Diax píše:Mohl bych se zeptat zkušených provozovatelů Kalose, zda-li do kufru sedanu vměstnám kočárek, máte s tím někdo zkušeností? Plánuju upgrade ze současnýho Matize na něco většího a Kalos sedan se mi jeví zatím jako celkem dobrá alternativa.

Předem díky za info
Diax.
Samozřejmě záleží na typu kočárku, ale ten náš Obrázek se tam vejde. A stačí jen složení/sklopení - nemusím sundávat kolečka.
To znamena ze i do avea sedanu?? To ne ze bychom neco cekali, ale clovek nikdy nevi :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Kalos sedan versus kočárek

Příspěvek od Mirek »

Akri píše:To znamena ze i do avea sedanu?? To ne ze bychom neco cekali, ale clovek nikdy nevi :lol:
To teda fakt nevím, páč mám Kalose. Ale Aveo sedan by snad mělo mít ještě větší kufr než Kalos sedan. Jediný problém je s výškou kufru (nebo kočárku). Musím kočárek nakládat a vykládat opatrně, abych si neurval dráty od repráků. Ale není tam nacpaný nijak na těsno - i nějaký nákup se vejde.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No v najhoršom treba namontovať ťažné a je to Obrázek
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

-peha- píše:No v najhoršom treba namontovať ťažné a je to Obrázek
Jo a nebo tlačit před autem :oops:

Pro Akriho: on se ten kočárek dá překvapivě hodně složit - fotku nemám a jsem líný ji teď dělat, ale docela jsem čuměl, když jsem to poprvé zkoušel. Odhadem je po složení na šířku a délku velký jako podvozek (kočárku!!) a na výšku cca dvojnásobek koleček.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Osobne nechapu lidi co maj nebo cekaj rodinu a koupej si sedana, do kteryho se NIC vetsiho nevejde, kocarek, televize, pracka....
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

milosh píše:Osobne nechapu lidi co maj nebo cekaj rodinu a koupej si sedana, do kteryho se NIC vetsiho nevejde, kocarek, televize, pracka....
Jasně, proč si nekoupí třeba krátkou Fábku hatchback, tam se toho vejde hafo :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

milosh píše:Osobne nechapu lidi co maj nebo cekaj rodinu a koupej si sedana, do kteryho se NIC vetsiho nevejde, kocarek, televize, pracka....
Nevim co mas proti sedanum. je pravda zemaj trochu blby pristup do kufru nez HB ale maly neni. ja sem tam zatim narval kazdy kocarek. Hold 2 uz tam nedam tak premyslim co stim jak chcem druheho prcka. HB by na tom vubec nebyl lepsi a predtim sem na kombika nemel.
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kdo tady mluvi o HB? kombik je jedina spravna volba, takovej malej stehovacek a kdyztak si tam muzes i zdrimnout :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Příspěvek od cobyll »

milosh píše:Osobne nechapu lidi co maj nebo cekaj rodinu a koupej si sedana, do kteryho se NIC vetsiho nevejde, kocarek, televize, pracka....
Souhlas...kombíček je kombíček.Ideální rodinný vůz,o užitkových vlastnostech kombíka se prostě diskutovat nedá
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

cobyll píše:
milosh píše:Osobne nechapu lidi co maj nebo cekaj rodinu a koupej si sedana, do kteryho se NIC vetsiho nevejde, kocarek, televize, pracka....
Souhlas...kombíček je kombíček.Ideální rodinný vůz,o užitkových vlastnostech kombíka se prostě diskutovat nedá
Vieš a čo máme robiť ked sa Kalos kombi nevyrábal iba sedan a hatchbak :lol: :lol: :lol:
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Koupit rovnou Lacetti SW... :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „KALOS“