Výmena Espera za Chevy

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
jegi
Příspěvky: 191
Registrován: ned led 21, 2007 11:45
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Výmena Espera za Chevy

Příspěvek od jegi »

Existuje aj u nás možnosť,že pri kúpe nového auta mi odpočítajú cenu mojho espera z ceny nového chevroletu?Má s tým niekto skúsenosť?Kolko by za to dali tam,keď v sekcii PREDAM čítam za aké sumy sa už predávajú v bazároch... :(
ex Espero 1.5 GLX
Mazda 6, 1.8
Moje hobby: http://www.cactuslandia.websnadno.cz
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Na tohle bývají podle mě jen speciální akce - dělal to např. Peugeot, škoda apod.....normálně to asi nefunguje :( Leda v nějakým bazaru....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Ale hej. V Nitre viem ze vykupuju stare Daewoo, ked u nich kupis nove. Neviem teda ake az stare, ale je to u nich bezna prax.
A akeho Chevy planujes?
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

ked som kupoval aveo, mi za moje espero ponukali 75000sk... vlani v lete... ale predal som ho lepsie... :lol:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
jegi
Příspěvky: 191
Registrován: ned led 21, 2007 11:45
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jegi »

to Rastos:no samozrejme epicu s full výbavou! :lol:
Ale nie,lacík alebo aveo,ono to ešte nie je také horúce.Zatial mi espík celkom slúži a vlani som namiesto nového auta kúpíl radšej chatu so záhradou.A ináč si myslím,že možno je lepšie počkať ešte nejakú dobu,kým tie autá prekonajú detské choroby /motor 1.4.../,a možno sa dočkáme zníženia cien.Keď pozerám predajné štatistiky,tak 18.miesto Chevy na SK je úbohé,a keď im to trošku zapaluje,tak by mohli prísť na to,že konkurencia je velká,a zvýšiť predaj by mohli s atraktívnejšiami cenami...Dávne sú časy rokov 95-99,keď figurovalo Daewoo suverenne na 2.mieste za Škodou!
ex Espero 1.5 GLX
Mazda 6, 1.8
Moje hobby: http://www.cactuslandia.websnadno.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

jegi píše:A ináč si myslím,že možno je lepšie počkať ešte nejakú dobu,kým tie autá prekonajú detské choroby /motor 1.4.../,a možno sa dočkáme zníženia cien.
To uz pak ale treba nebudou chtit Tvoje Espero vzit protihodnotou ani zadarmo, vzhledem k tomu vyvoji cen... ;) BTW moje Leganza byla dana protihodnotou za Passata ve VW autosalonu (Olfin), takze je to celkem bezna praxe i u rozdilnych znacek (u prodejce Hyundai u nas stoji take bazarove Hyundaje a Daewaa), ale treba vim, ze autosalon Chevrolet u nas stary nevykupuje ani stejne znacky... Takze je treba hledat ten spravny. :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

To jegi: K vylieceniu detskych chorob sa akosi nemaju. Motory 1.4 sa vyrabaju od r. 2003 a ziadna zmena. Predajnost ich mozno az tak netrapi, nasa krajina nie je pre nich dominantna, najvacsie predaje im robi Taliansko a Nemecko. U nas sa kvoli kupyschopnosti sustreduju najma na Kalos/Aveo, ale vacsie (Lacetti) idu pomenej. V ich pripade odporucam jednoznacne dovoz z De. Tam je obcas moznost vyhodne kupit malo jazdene v max. vybave CDX s motorom 1.8, pri ktorom mi nie je znamy ziaden problem CHECK.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“