Zápach benzínu

Moderátor: Blue Lanos

autojirka
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 07, 2007 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zápach benzínu

Příspěvek od autojirka »

Prosím vás o radu občas mi v mém daewoo tico silně zápáchá benzín. Neíte někdo čím to je? dík za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Představ si, že nevíme. :lol:
Musíš očuchat odkud se zápach šíří, jestli to dělá pouze při plné nádrži, sportovní jízdě a pod. Možností je mnoho, ale v prvé řadě se musíš snažit sám a nebo upřesnit další informace.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Pokud vím, tak když někde smrdí plyn, tak se obchází potrubí se zapálenou svíčkou, třeba by to u toho benzínu šlo podobně :lol: ?
autojirka
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 07, 2007 09:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autojirka »

Nejvíc to děla když je teplo
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

zápach

Příspěvek od Serpico »

...to autojirka co takhle spadlá, prodřená nebo jinak poškozená hadička k uhlíkovému filtru....korejci mají odzvdušnění přes uhlíkový filtr u nessie je v levém předním blatníku...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Docent píše:Pokud vím, tak když někde smrdí plyn, tak se obchází potrubí se zapálenou svíčkou, třeba by to u toho benzínu šlo podobně :lol: ?
No Docente ty máš ale odvahu radit takový postup hledání závady. Nikdy nevíš jak kdo tě bude brát vážně. Většině motoristům je to jasné, že otevřený oheň používat je hloupost do nebe volající, ale jsou i "UMĚLCI " , kteří by se mohli tvou radou řídit.

!!!!!! OTEVŘENÝ OHEŇ NEPOUŽÍVAT !!!!!!
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Naopak, moje rada je prospěšná pro zlepšení genofondu lidstva, pokud je někdo takový blbec, že to vezme vážně, tak mu už nejspíš nebude dána příležitost dále se množit... :roll: .
autojirka
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 07, 2007 09:08
Kontaktovat uživatele:

Re: zápach

Příspěvek od autojirka »

Serpico píše:...to autojirka co takhle spadlá, prodřená nebo jinak poškozená hadička k uhlíkovému filtru....korejci mají odzvdušnění přes uhlíkový filtr u nessie je v levém předním blatníku...

mějte se fajn


N tu hadičku jsem se díval ale ta je v poho...
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

tico

Příspěvek od Serpico »

....no Docente ty si víš se vším rady - já ne - nett je snad o tom, že si vyměnujeme zkušenosti, problémy atd., a neděláme si z druhýho srandu, už tě vidím, kdyby se to stalo tobě...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Představ si, že se mně to před léty stalo... Takže jsem oblez auto a našel prasklou hadičku... A fakt by mne ani ve snu nenapadlo zrovna na TOHLE se ptát na netu...
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Tak jsem pročetl tuto rubriku a tobě se Docente fakt divím. Musím dát za pravdu jak Serpicovi, tak i Bergmanovi. Víc snad k tomu nejde dodat, jenom že toto je solidní fórum na solidní úrovni a takové přihlouplé rady jako tu dáváš ty Docente , nesvědčí o tvém zdravém rozumu. Svůj názor jsem vyjádřil a již se nebudu nadále k tomu vyjadřovat.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
autojirka
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 07, 2007 09:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autojirka »

Docent píše:Představ si, že se mně to před léty stalo... Takže jsem oblez auto a našel prasklou hadičku... A fakt by mne ani ve snu nenapadlo zrovna na TOHLE se ptát na netu...

Docente lidi se tu ptaj i na horší věci, ale já už jsem obhledal celý auto a nevím čím to je. A žádnou prasklou hadičku tam nemám...
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápach benzínu

Příspěvek od dedo.miki »

autojirka píše:Prosím vás o radu občas mi v mém daewoo tico silně zápáchá benzín. Neíte někdo čím to je? dík za rady
Určite to viem .Cítiš jeho výpary,len musíš zistiť odkial idú.
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Najlepšie zistíš ked natankuješ až do hrdla a pozrieš odkial teče.Len si nesvieť plamenom.
autojirka
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 07, 2007 09:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autojirka »

dedo.miki píše:Najlepšie zistíš ked natankuješ až do hrdla a pozrieš odkial teče.Len si nesvieť plamenom.
Ale mě benzín neteče
Odpovědět

Zpět na „TICO“