Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

mAto424
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 23, 2012 22:14

Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od mAto424 »

Určite ste sa s tým už viacerí stretli,že ľudia okolo,ktorí sa vozia samozrejme na lepších autách majú svoj názor na značku Chevrolet.
Či už je to ich nevedomosť o pôvode a histórií značky,alebo ju prisudzujú k automobilke Daewoo...proste nevedia o tom dokopy nič,majú skreslený pohľad na túto značku a ani nevedia,čo sa vlastne predáva.

Tak zakladám toto vlákno,aby ste napísali svoje ,,príhody, kto Vám čo kedy povedal,svoj názor na túto značku,prípadne k čomu to prirovnal....


Tak prídám hneď pár mojich:

- jeden známi (majiteľ automobilu Peugeot 206) sa nás pýtal na cenu Captivy 2011.Povedali sme čo to asi tak zhruba stojí a jeho reakcia bola,že to je dosť drahé na to,že to je Chevrolet.
Neviem čo očakával,či sa dajú autá vyrábať aj lacnejšie,pretože Captiva má skutočne VEĽMI priaznivú cenu a nižšie to už asi fakt nejde.No zdalo sa mu to stále veľa,na Chevrolet...

- ďaľší kúsok → "Počul som že tie autá sú nič moc"
Najlepšie vždy POČUŤ,nie vyskúšať na vlastnej koži a potom súdiť...
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od milosh »

Ze to jeste nekdo resite :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od pejee »

Mě teda pár lidí už zastavilo když jsem vysedal z auta...říkali, že to fakt vypadá jako auto a né nějaké thalie, dacie nebo fabie co se tady prodávají na každém rohu. A aveo se dost líbilo :mrgreen: .. podle mě jsou chevrolety velmi dobré auta, hlavně v americe, tam je to tradice, velká značka :) u nás na to lidi nejsou zvyklí a vůbec neví jaké ty auta ve skutečnosti jsou...když ale projede někde třeba camaro, to se můžou všichni posrat, že co to jede? :mrgreen: jinak mi nikdo nic špatného neřekl.. a lidi celkem pokukujou ;) ...ale nech si říká kdo chce, co chce :D každý nech si koupí to, na co má peníze a co se mu líbí..a hotovo
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
mAto424
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 23, 2012 22:14

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od mAto424 »

Presne tak,u nás to nie je ešte okukané,pre ľudí niečo nové.
Myslím že za každým novým Chevykom sa ľudia obzrú,pretože novým dizajnom masky upúta asi každého ;)
V amerike je to klasika,zapnes telku a same Chevrolety tam sú...len ľudia si to nejako nevedia priradiť,že ide o tú istú značku :D

NECITUJ PRISPEVEK KTERY JE NAD TVYM !!!!! (Milosh)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od milosh »

Njn ale v USA maji chevy a tady mame Skodu, takze asi tak, a nadavaji i oni a my taky :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1525
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od LordMMX »

strýko a bratranec zvyknú do mňa pravidelne rýpať že Chevrolety vychádzajú zhnité už z výrobnej haly. že sú vkuse pokazené a sú to šroty... obaja vlastnia Fiaty (bravu a mareu, oba ročníky 1996) ... Že sú to korejske kánty, premenované "dejvá" a že by zato peniaze nedali... ani jeden z nich nesedel ani v cruze ani v novom aveu, obaja chevy odsúdili na základe skúsenosti s mojim daewoom (ktoré 5 rokov likvidovala moja máti a ja ho už 2 roky futrujem peniazmi aby som z neho spravil znova auto)
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Mato_PP
Příspěvky: 156
Registrován: čtv kvě 03, 2012 16:53
Bydliště: Poprad

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od Mato_PP »

A to zbytocne riesit, moji znami mi chvalia vyber auta a jedine kto hucal na aveo boli tí co ani auto nemali ale ich tatkovia co maju stare embecky im povedali ze skoda a to s tym w je najlepsie
Chevrolet Aveo LTZ 1,3D SDE 95 k
Renault Megane II 1,4 16 V (predané)
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od kubla111 »

No, mě se smějí jen Aveáci a Cruzeáci :) Jinak s kým jsem se setkal a to i s cizími, tak koukali dovnitř (díky nápisu jim to připadalo asi jako předváděcí :) a velmi to obdivovali (asi chudší sorta jako já :). Já sám si s broučka dělám taky srandu, ale v dobrém .... teď mě napadá, mohl jsem to vyzdobit jako berušku sedmitečnou, to asi doporučím synovi, co má starší typ celej červenej :)

Důležitý je jak se v tom člověk cítí. A já - HRDĚ
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od pejee »

To nebude jenom u chevroletu :D já jsem taky například nikdy nejel v té nové thalii a určitě bych si to nekoupil, protože mi to přijde jako levný, škaredý šunt :mrgreen:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od Jalan-Aajav »

ja som s tym svojim velmi spokojny...
auto mi ma sluzit, nie je na to aby som nim ohuroval pipky alebo malomestiakov
a mne to auto sluzi dobre, navyse dizajneri pri navrhovani interieru mysleli na kopu detailov, ktore hodne pomahaju v tom sluzeni...

a hoci by som sa nebranil trosku vacsiemu vykonu ci mensej spotrebe, oboje je v medziach tolerancie
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od vado »

Ja ked som kupoval Lanosa (kurnik, to uz je daaavno), tak ma vela ludi odradzalo, ze su to smejdy, sama nekvalita - lebo Korea. A ta "nekvalita" mi v pohode sluzila 12 rokov bez nejakych neobvyklych problemov. Zaujimave, ze ked som niekoho takeho posadil do Lanosa, cudoval sa, ze je to celkom dobre auto ...
Vzhladom na vybavu (v roku 2000 bola nadstandardna), ale aj vzhladom na "moralnu" zastaralost bolo rozhodnute zadovazit si ineho tatosa. Lanos vsak nadalej zostava v domacnosti ako "zalozne a nakladne" auto.
Po "oscanovani" ponuky na trhu zostali dvaja kandidati. Cruse a Elantra. Teda zase Korea. Tiez ma zopar ludi odradzalo od korejca, ze je to drahe a za tu cenu mozem mat "lepsie" auto. Specialne Elantra jednemu z nich pripadala ako najskaredsie auto, ktore v poslednej dobe videl. A historia sa zopakovala. Ked som tychto ludi posadil do Elantry, dlho nechcel uverit, co vsetko je vo vybave za (odrazu) tak nizku cenu a ze kvalitou je to dost vysoko... A ten, ktoremu sa nepacila potom skonstatoval, ze to auto je tak skarede, ze je vlastne nadherne :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od milosh »

Tak Cruze to uz je jina trida nez lanos, pane kolego. Aby ne kdyz to je postavene na podvozku nove astry :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od Pajin »

Taky se přidám odsuzuji všechny značky :D jedině Chevrolet.. ;) Chevrolet je velice variabilní značka za ty roky co dělám tak kde dělám sem zjistil že lide porovnávají Chevrolet se vším. Ať je to šmejd Fiat nebo luxusní limuzína Mercedez benz.. Lidi mají prostě své názory a já je za ně neukamenuju. Ale když si sednete do Chevroletu a podívate se ze své pozice kolem sebe tak poznáte Krásu Chevroletu. prostě co kus to unikát. a otěch id*otech co urážejí daewoo bych rovnou upaloval za živa nic pohodlnějšího a spolehlivějšího není já a má rodina máme daewoo už od počátku a pořád nemáme důvod vybírat jinou značku.

Už ta malá krichlička tico sx. kuRňa to byl stroj dodnes na něj spomínám ;)
pak nexie 1.5 8V sl s kamarády jsme ji říkali s uctou raketa ;)
pak nexie 1.5 16V sx moto nebyl jak u karburatoru ale ten komfort výbava. pro mě a kamarády to byla limuzína.
pak přišla láska Kalosek - zlatonka to auto jsem miloval
teď CRUZE no natohle auto nejde co vytknout

Všechny tyto vozy za mě jezdily bez vážnějších poruch. jasně kalosek trpěl na tyčky stabilizatoru a mých 16 kolach.
prostě.. Chevrolet ---- Daewoo .. doporučuji ;).....
lidi nádávaj ale jak si sednou a povozí se tak za chvilku jim nedojde včem to vlastně sedí. tiché pohodlné komfortní výbava hodně přijatelná cena.. to je Chevrolet...
hups.. to zní trošku jako reklama co? ale není !!! jen slova od srdce od milovníka značky... -i .. :PP:
edit:
zapoměl jsem ,lanos,leganza nubira další vozy co stoji za chválu.
lanose ma kámoš a chváli ho do dnes už několik let.;)
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od kubla111 »

Jo - přesně - HRDĚ - vždyť se podívejte na můj avatar a to je SPARK - CHEVROLET a kdyby cokoliv chtěl říct, tak, kdo je světovej ve WTCC?
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od Pajin »

přesně :lol: ... ať doplní někdo jinej..
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“