Captiva 2011

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dravec11
Příspěvky: 55
Registrován: pon črc 26, 2010 22:19
Bydliště: Tábor

Captiva 2011

Příspěvek od Dravec11 »

Chevrolet Captiva LT, 2.0D r.v.2010
Reklama
 

Uživatelský avatar
MartinXY
Příspěvky: 30
Registrován: ned dub 17, 2011 15:56
Bydliště: Plzeň

Re: Captiva 2011

Příspěvek od MartinXY »

Ahoj, mě se líbí, zvažuji zakoupení :) jak působí na Vás?
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Captiva 2011

Příspěvek od Pivson »

CCA za 10 dní bude u nás k vidění na showroomu :-)
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Captiva 2011

Příspěvek od FoXo »

Ja som ho videl na autosalone a co sa tyka toho predku tie svetla neviem viac sa mi asi pozdavali stare.
Teraz mi ten predok pripomina mitsubisi. Mozno len sila zvyku :D Ale nevravim ze by som nebral :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Captiva 2011

Příspěvek od Hanzy »

Dnes jsem ji videl v salone bilou metalizu a na 19 kolech s 2.2l 135KW motorem motor vypada slusne -i i kdyz je to klepocmoud :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
MartinXY
Příspěvky: 30
Registrován: ned dub 17, 2011 15:56
Bydliště: Plzeň

Re: Captiva 2011

Příspěvek od MartinXY »

Jsem zvědav, jak to bude vypadat v reálu .) chtěl bych se svézt s tím 3.0. Ten by se mi asi líbil nejvíc .)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Captiva 2011

Příspěvek od Hanzy »

Vsak uz na salonech se zacina objevovat v realu ja ji videl to nebyla fikce ale skutecnost :D Na ten 3.0 jsem taky zvedavy ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Captiva 2011

Příspěvek od mzprx »

Ja som v nej sedel uz pred tromi mesiacmi. Exterier ma prilis vyraznu dieru vpredu, myslim,ze kazdy maly stuchanec na parkovisku skonci znicenou prednou maskou, kedze tam fakticky chyba naraznik. Navyse sa to designovo prilis nepodoba na novy design pouzity u ostatnych sucasnych modelov. Vo vnutri to korejci prehnali s umiestnenim hodin vajcoviteho tvaru pred informacnym displayom palubneho pocitaca. Elektricka rucna brzda je trend, ale neumoznuje robit s autom niektore veci, co vie klasicka. Budiky su krajsie, aj radio a navigacia su lepsie, ako u stareho modelu. Pacia sa mi vylepsene benzinove motory, hlavne ten trojliter s priamym vstrekom.
Ten sa vsak v nasich koncinach nik neodvazi objednat na sklad, alebo ako predvadzacku, cize sanca porovnat ho s mojim starsim 3,2l je asi nulova.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
MartinXY
Příspěvky: 30
Registrován: ned dub 17, 2011 15:56
Bydliště: Plzeň

Re: Captiva 2011

Příspěvek od MartinXY »

Když už bych se rozhodl ke koupi, určitě bych šel do 3.0. Četl jsem spoustu recenzí. Nerozumím, ale tomu, proč tak odsuzují ten automat? Prý je pomalý a neví co má řadit. Nějak se mi to nezdá? Můžete někdo popsat fungování toho staršího automatu? Jinak recenze to celkově posuzují pozitivně.
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Captiva 2011

Příspěvek od mzprx »

Ten automat je uplne v pohode, prisposobuje sa stylu jazdy. Ked s nim ide clovek, co automat nema, tak s nim nevie jazdit a chce po automate prudke zmeny stylu jazdy. Napriklad ide stale pianko, pomaly a lezerne a zrazu tam da plyn po podlahu a caka, ze to pojde jak raketa. Pojde, len v tomto pripade automat bude sekundu rozmyslat, kym pochopi, ze sa ide zavodit. Potom uz radi rychlo. Proste recenzie zvycajne pisu redaktori "zavodnici" a nie normalni ludia, ktori maju uplne ine kriteria na to, co ma robit auto. Takze najlepsiu recenziu ma auto, ktore je nepohodlne, vytrasie z cloveka kosti a huci jak svina. Malo z nich vie ocenit ticho benzinaku, plynulost zatahu v celom rozsahu otacok, hladky chod sestvalca bez vibracii a pohodlie. A "zatah odspodu" zacina u 3l benzinu od volnobeznych otacok a nie az od cca. 1500...
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
MartinXY
Příspěvky: 30
Registrován: ned dub 17, 2011 15:56
Bydliště: Plzeň

Re: Captiva 2011

Příspěvek od MartinXY »

Přesně tak nějak bych si tu novou Captivu představoval. Jen ještě doufat, aby to nějakou dobu vydrželo pohromadě. Přeci jen tam budou nové věci, spousta nové elektriky atd.
Jak funguje 4x4? Je nějak znát prodleva zapnutí/vypnutí? Sucho/mokro? Když se sviští na dálnici, tak to jede jen na předek?
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Captiva 2011

Příspěvek od mzprx »

Co sa tyka 4x4, nikdy som nic necitil, ani to nema kontrolku, cize neviem, kedy sa to zaplo. Obstarava to elektromagnet, cize asi by malo byt pocut nejake cvaknutie, ale nikdy som si nic nevsimol. Po normalnych cestach to ide ako dvojkolka, zadok sa pripina len pri presmyku kolies.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
MartinXY
Příspěvky: 30
Registrován: ned dub 17, 2011 15:56
Bydliště: Plzeň

Re: Captiva 2011

Příspěvek od MartinXY »

Tak teď nezbývá, než se jen těšit na to, až se budu moci svézt alespoň v předváděčce :) Nemáte někdo info o tom, že snad mají být dodávky nových aut posunuty až na cca 10 měsíců od objednání? Prý snad kvůli Japonsku...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Captiva 2011

Příspěvek od Hanzy »

Tady mas test ojetiny a je tam i popsano 4x4 ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
MartinXY
Příspěvky: 30
Registrován: ned dub 17, 2011 15:56
Bydliště: Plzeň

Re: Captiva 2011

Příspěvek od MartinXY »

Tak prý dnes odpol JI přivezou k nám do Plzeňákova :) ale dieslovou... :0(
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“