Oděrky na karoserii.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miloš
Příspěvky: 102
Registrován: pon zář 06, 2004 10:34
Bydliště: chomutov

Oděrky na karoserii.

Příspěvek od Miloš »

Prosím, jak opravujete drobné oděrky na karoserii od odletávajících kamínků? :cry:
Děkuji
New Spark LS 2011 oranž.metla 1000km :-))[
Reklama
 

Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Těžko, buď štětečkem bod po bodu a pak to bude kropenaté nebo přestříkat. :cry:
Existují ještě opravné tužky, ale mně to nefungovalo. ;)
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Ja oparuji malinkym štětečkem bod po bodu a že jich na Matesu díky strmé kapotě je dost. Když se prijde blíž je to vidět, ale porad lepší než to nechat reznout.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
viki
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 01, 2004 09:21

Příspěvek od viki »

kdyz mi opravovali matiska po bourani dali mi malinkou lahvicku s barvou i steteckem, takze taky jsem "dubkovala" kdyz si s tim clovek vyhraje, tak to neni ani videt (jen malinko z blizka). Akorat na predni kapote mam uz bohuzel vybledlej lak a tak tam jsem to nedelala, nebot by auticko vypadalo jak beruska. opravnou tuzku jsem taky zkousela a taktez mi to neslo. vubec mi na to barva nechytala....
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

oprava metly je problém, já to řešil štětečkem a pak přestříkáním do ztracena
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

A kde ten stetecek sezenu? teda hlavne barvu - moji zelenou metlu? Nejlepe nekde v okoli Usti n.L., pokud nekdo nevite?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
viki
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 01, 2004 09:21

to milosh

Příspěvek od viki »

nasla jsem toto: http://sweb.cz/z.tisler/
je to ale v chomutove, nicmene michaji barvy a davaji je do lahvicek i do spreju.
me to delali v servisu a je to spesl lahvicka i se steteckem (neco jako lak na nehty:) ale ja myslim, ze kdyz se na to vezme malinkej tenkej stetecek z pevnejsima stetinkama, tak by to melo jit taky krasne...
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

milosh píše:A kde ten stetecek sezenu? teda hlavne barvu - moji zelenou metlu? Nejlepe nekde v okoli Usti n.L., pokud nekdo nevite?
barvu v prodejně Barvy-Laky, nějaká v Usti n.L. bude. šteteček tamtéž, stačí koupit ten nejmenší a ostříhat ho. Barvu budou muset namíchat buď podle vzorníku nabo dle kódu barvy výrobce auta.
Já si nechal 100ml dát do kelímku a 100ml do spreje. V téhle kombinaci se dá opravit vetšina škrábanců aby nešly "téměř" vidět.
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Ja si nechal namichat taky do te lahvicky se steteckem v Pisku http://www.rajbarev.cz/ a stalo me to 65 kc.
Už bez Matesa
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

milosh píše:A kde ten stetecek sezenu? teda hlavne barvu - moji zelenou metlu? Nejlepe nekde v okoli Usti n.L., pokud nekdo nevite?
barvu v prodejně Barvy-Laky, nějaká v Usti n.L. bude. šteteček tamtéž, stačí koupit ten nejmenší a ostříhat ho. Barvu budou muset namíchat buď podle vzorníku nabo dle kódu barvy výrobce auta.
Já si nechal 100ml dát do kelímku a 100ml do spreje. V téhle kombinaci se dá opravit vetšina škrábanců aby nešly "téměř" vidět.
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: Oděrky na karoserii.

Příspěvek od jakub »

Miloš píše:Prosím, jak opravujete drobné oděrky na karoserii od odletávajících kamínků? :cry:Děkuji
dokud to neni na plech, tak to vetsinou neni ani videt, az pri blizsim pohledu, jinak ja to na zlatym resil tak, ze jsem ji nechal komlet prestrikat (a pritom pribyla doura pro sani 8) ) - cena lakovani 3tkc
Uživatelský avatar
Miloš
Příspěvky: 102
Registrován: pon zář 06, 2004 10:34
Bydliště: chomutov

Příspěvek od Miloš »

Ja koupil 2dcl béžové metly v AUTOPLUS II v Mostě, při té příležitosti jsem nechával přestříkat škrábanec, který mi udělali u supermarketu.Takže použít zkrácený štěteček a ťupkovat :?:
New Spark LS 2011 oranž.metla 1000km :-))[
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“