Zabouchnuté klíče

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
miselin
Příspěvky: 22
Registrován: ned bře 01, 2009 11:34

Zabouchnuté klíče

Příspěvek od miselin »

Dnes jsem si zabouchnul klíče v autě. Zavolal jsem na non-stop zámkařství a dojeli. 5 minut práce. Dodnes jsem si myslel jak jsou auta bezpečná ale po tom co jsem viděl dnes si tam nenechám nic. :-D :shock:
Reklama
 

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabouchnuté klíče

Příspěvek od J.Bad »

_LoLeG_ píše:Dnes jsem si zabouchnul klíče v autě. Zavolal jsem na non-stop zámkařství a dojeli. 5 minut práce. Dodnes jsem si myslel jak jsou auta bezpečná ale po tom co jsem viděl dnes si tam nenechám nic. :-D :shock:
Kolik ta sranda stála?Jestli nebyla dražší než nové okno....(nemyslím nové) - z vrakoviště...dneska je to tam všude za hubičku.Tak dej příště bacha!!Vyhozené peníze což po Silvestru a Vánocích nedělá dobrotu.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
miselin
Příspěvky: 22
Registrován: ned bře 01, 2009 11:34

Příspěvek od miselin »

Mno přišlo to na 600. Mno vcelku hluboko do kapsy jsem musel šáhnout. Mno ale kdyby to za ty penize bylo naky slozity. Ale jinak krasnej novej rok všem Matízkářům.
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

akoze odbornici pred Tescom ti to spravia aj za 200 Sk :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa

Příspěvek od J.Bad »

simone píše:akoze odbornici pred Tescom ti to spravia aj za 200 Sk :lol:
To ještě se dá u Vás platit SK?A odborníci by ti přidali kradený foťák,super holící strojek i zabalený - teď ho nesu z obchodu....fakt - můžeš si ho prohlídnout....to jste nezažili?
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

jo tak tyhle odborníky taky potkávam :shock: mívaj i dalekohledy nebo voňavky. Orižinál Dydor a Sabriela Gabatýny, fakt pán velkomožný ! :shock:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
miselin
Příspěvky: 22
Registrován: ned bře 01, 2009 11:34

Příspěvek od miselin »

Mno tak ty potkal snad každý. A kuli takovejm teď budu schovávat vše...nechaval jsem v autě DVD...už ho tam nikdy nenecham:-D
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“