Vysypané řízení

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
miryn
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 23, 2009 09:09

Vysypané řízení

Příspěvek od miryn »

Tak poslušně hlásím se mi dnes vysypalo řízení,dá se někde koupit levně? Asi sotva co ? :roll: :roll: :cry: :cry:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Nevíš náhodou konkrétně která část?Řízení je docela širokej pojem :D
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
miryn
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 23, 2009 09:09

Příspěvek od miryn »

Mikeš píše:Nevíš náhodou konkrétně která část?Řízení je docela širokej pojem :D
:D strašně to rachotilo tak první verze mého drahého chotě zněla že se mi vysypalo řízení a že nové stojí 12000,pod tím pojmem si představuju že je všechno k.o.,nicméně při bližším ohledání zjistil že stačí udělat takové pouzdro které tam vsunul a už to nebouchá ani nerachotí.čili jako naprostý laik to popíšu asi takto : Na pravé straně jedna tyčka mlátila v druhé.
Tak asi tak :D omlouvám se ale já jen jezdím a hlásím závady :D :D :D ;)
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

To nebude čap s ramenom? To je častá závada u Matízkov pri kvalite našich ciest. Výmena vyjde tak na 2 000 SK :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
miryn
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 23, 2009 09:09

Příspěvek od miryn »

alvin píše:To nebude čap s ramenom? To je častá závada u Matízkov pri kvalite našich ciest. Výmena vyjde tak na 2 000 SK :P
Jo Alvi to já fakt nevím viděla jsem jak to bylo na zvedáku jen jednu tyčku vsunutou v druhé a ta bouchala tak si tam nechal udělat pouzdro na radu mechanika který matízky opravoval v servisu a ono to fakt zabralo.Takže prozatím nás oprava nestála nic ale znáš jak to je,kdo ví na jak dlouho ale třeba to vydrží no uvidíme zatím je klid.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Janula B:

Zdravím.
:D Váš popis závady byl perfektní :D Hezké svátky nejen Vám, ale i ostatním účastníkům tohoto fóra :D

A použiji slogan Topola: mírně upraven. Ať Vám Matíz jezdí a již nezlobí.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
miryn
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 23, 2009 09:09

Příspěvek od miryn »

V.Brousek píše:Janula B:

Zdravím.
:D Váš popis závady byl perfektní :D Hezké svátky nejen Vám, ale i ostatním účastníkům tohoto fóra :D

A použiji slogan Topola: mírně upraven. Ať Vám Matíz jezdí a již nezlobí.
Jooo co by jste chtěli po ženské,odborné termíny fakticky neovládám,jen takové ty běžné věci,ale tohle už je práce pro odborníka nebo kutila.
Jinak hezké Vánoce všem přeji. :D
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“