seknutý palivoměr

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
frankensheep
Příspěvky: 13
Registrován: pát úno 20, 2009 14:40
Bydliště: Bratislava, SR

seknutý palivoměr

Příspěvek od frankensheep »

Moc prosím o pomoc se zaseklým palivoměrem,jak vytáhnu klíče ze zapalování,tak ručička zůstává na svém místě,tak jsem z toho na nervy,mám matize už týden a zatím bylo všechno v pohodě.Předem moc děkuji Všem za radu.
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

:lol: :lol: :lol: To majú všetky Daewa :lol: :lol: :lol:Jinak vytaj na fóre :D
Naposledy upravil(a) -peha- dne úte zář 23, 2008 18:48, celkem upraveno 1 x.
frankensheep
Příspěvky: 13
Registrován: pát úno 20, 2009 14:40
Bydliště: Bratislava, SR

Příspěvek od frankensheep »

:cry: doufám že mi potom aspon blikne kontrolka až bude docházet benzín.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ale iste ludkovia ako som písal všetky Daewátka nám stále ukazujú palivo a ručička klesá lenpodla toho ako jazdíváme :lol: :lol: :lol:
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Uz tu navyse bola tema o tomto, a myslim ze som tam aj dost prispieval, kedze som nakoniec demontoval budiky, bo sa mi zasekavala rucicka hladiny nadrze a nesvietila ani kontrolka dojazdu. Rucne som rozhybal rucicku stavu nadrze, na strane cerpadla som nemusel robit nic. A zrejme mala kontrolka rezervy zly kontakt, lebo po poskladani zrazu zacalo vsetko pekne ist.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Je to v naprostom poriadku,majú to nielen Daewá, (okrem Tica),ale aj Hyundaie či Toyoty,ja som to postrehol na getze až po 4 dňoch od kúpy,a najprv som si myslel,že mi chybne zapojili centrál,tak som si obišiel všetky parkujúce kórtejce v okolí,aby som zistil,že nejde o závadu :shock: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:lol: No to je chlapci informace pro zloděje, zda má cenu auto ukrást, nebo ne! :) ;) Ukrást auto s prázdnou nádrží přece nemá cenu! :roll: Koukne okýnkem , ručka na nule jde dál! :P :P :P
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Keď má raz niekto zálusk na Tvoje fáro,neodradí ho nič,ani prázdna nádrž :evil: :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Pokud se bude chtít někdo jenom povozit, tak ho prázdná nádrž odradí...
miryn
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 23, 2009 09:09

Příspěvek od miryn »

alvin píše:Je to v naprostom poriadku,majú to nielen Daewá, (okrem Tica),ale aj Hyundaie či Toyoty,ja som to postrehol na getze až po 4 dňoch od kúpy,a najprv som si myslel,že mi chybne zapojili centrál,tak som si obišiel všetky parkujúce kórtejce v okolí,aby som zistil,že nejde o závadu :shock: :lol:
To jájsem perlila u obchodňáku stál tam Matízek tak jsme nakukovali dovnitř a já jsem prohlásila že má zaseklý ukazatel paliva,a dušovala jsem se že mému Matízkovi padá ukazatel na nulu,ovšem do té doby než jsme dorazili domů a já se šla podívat :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“