Zabezpečenie auta

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

ten zamek nefunguje?? Kamosovi na oplu poskodili zamek neslo zamykat tak sel do zamecnictvi a tam mu to opravili za 400 korun
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

aveo

Příspěvek od Serpico »

...to ixpet to namíchne...stalo se mi to taky - oprava v řádu 100 až 1 000 Kč, podle toho kde a jak...je poškozen stávající zámek ale nikde nekoupíš jenom vršek - kryt zámku...při koupi nového zámku u nexie nebyl problém přestavět na původní klíč ( zámek stál asi 900 Kč ) a ty navíc budeš asi chtít i kryt kliky...zkus czdrafel nebo autodilykrc anebo palikxe má dobrý kontakty na díly...a pokud to nechceš dělat tak umí...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od xpet »

Zámek sice poškozený není, ale nechci to mít takhle pomuchlané a poškrábané. Už to mám objednané na opravu, cca do 1000 Kč, ale tři dny bez auta. :(
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

xpet píše:Zámek sice poškozený není, ale nechci to mít takhle pomuchlané a poškrábané. Už to mám objednané na opravu, cca do 1000 Kč, ale tři dny bez auta. :(
to je tedy pěkné šme, čekat 3 dny na opravu zámku :evil: . v Ostravě mi to udělali na počkání, to když mi ho vylomil nějaký šmejd a stálo to cca 1500, protože to bylo rozlomené vevnitř. no řeknu Vám, že když jsem pak viděl zámek rozebraný, tak jsem ztratil iluze :shock: . na dětském autíčku mého syna je důmyslnějsí systém.....
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

No,u nás čakáš dlhšie(v aut.servise)... Prídeš tam napr. pondelok,oni to objednajú z madarska a týždeň na to ťa zavolajú,že to prišlo a objednajú si ťa na opravu hoci aj o 4 dni.Auto samozrejme potom ostane v servise na opravu cca ďalšie 2 dni...
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 03, 2010 12:59
Bydliště: Pardubice

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od Baryk »

sanko12 píše:
jozo29 píše:Ahojte,
chel by som vedieť vaše názory a tipy ohľadom zabezpečenia vášho auta,či niečo mechanické ako Construct,Zeder alebo nejaký alarm,čo uprednostniť a či máte popr.nejaké skúsenosti s alarmom Magicar 8000 ( ohľadom montáže, záruky na auto, spoľahlivosti atď. ).

Vopred ďakujem za vaše postrehy, názory a rady.
Ja som to v každom aute čo som doteraz mal riešil tajným vypínačom vo vnútri auta. Teraz mám AVEO 4d a spravil som si v nútri tajný vypínač. Keď je vypnutý, nedá sa naštartovať. Na drahé alarmy a podobné zariadenia sa nespolieham, lebo pre dnešných zlodejov - profíkov to nieje žiadný problém.
Tajný vypínač je dobrá volba. Já jsem jej měl také ve všech autech. Jen jsem to trochu posunul k dokonalosti. Vždy jsem měl v serii zapojené dva vypínače. Startér točí motorem, ale motor nenaskočí. Teď do Avejka budu instalovat tři.
AVEO sedan 1,2 16V / 72856 km
Spotřeba: 4,7 až 5,9 l/km
Uživatelský avatar
mato8876
Příspěvky: 408
Registrován: úte kvě 19, 2009 22:42

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od mato8876 »

Ja som niekde na nete vydel v niektorom e-shope elektrický spínač na prerušenie prívodu paliva. Čo na to poviete? :?
Aveo sedan 1.4 16V 74kw 100k
Čierna metalíza
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od ladinek »

jj já myslím že nejlepší je alarm s pohybovým čidlem,skrytý spínač a zamykání spátečky.To asi odradí každého :D A ještě je dobrá brokovnice na okně :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Mosin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv bře 25, 2010 20:58
Bydliště: Praha

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od Mosin »

Na blbce stačí imobilizér. Na profíka nestačí nic, tam pomůže jen pojištění, vše ostatní jsou jen vyhozené peníze. Nevěříte?
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od ladinek »

:lol: však říkám brokovnice v okně :lol: samozřejmně máš pravdu když ukradnou BMW x6 tak to asi není problém :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Mosin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv bře 25, 2010 20:58
Bydliště: Praha

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od Mosin »

jj, měl jsem možnost se bavit s člověkem (na té správné straně zákona), který se touto problematikou zabývá (zabýval). Tady v Praze jsou borci, schopný Ti ukrást auto v čase pod jednu minutu. Záleží jen na tom, jakej je zájem/objednávka, voloviny typu, zamykání zpátčky a pedálů, či podobný vifikundace neřešej, prostě to vodtáhnou, frajer vyšlápne spojku a když jsou luknutý pedály, tak to vyháknou u motoru a frčí se.

Když je čas na frajeřinu, tak přicházej s vlastní řídící jednotkou motoru a celého systému, tihle kucí nejsou od toho, aby překonávali nástrahy, u nich se hodnotí znalost systémů jednotlivých značek aut s nimiž si umí poradit. Oni prostě přijdou k autu, odpojí stávající ŔJ, zapojí svoji vlastní a jedou. Sice to zní jako zlej a neuvěřitelnej sen, ale bohužel.....funguje to!
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od HusarJan »

A hojte chlapy dajte si ZEDER ten je neprekonatelný :D No a Korejci sa asi nekradú tam stači hociaká prkotina :lol:
Uživatelský avatar
Dusan19
Příspěvky: 338
Registrován: sob říj 03, 2009 02:58
Bydliště: hrinova

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od Dusan19 »

Mozes tam mat aj tigra :lol: ked ti ho nalozia na druhe auto.
5x lada 2101, Aro 240, Aveo sedan, biela farba, 1,4 16v 69kw
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od HusarJan »

No leda by si ho priviazal hrubou retazou o stlp ako bicykel :lol: a aj toho tigra aby ho strážil :D
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zabezpečenie auta

Příspěvek od ladinek »

:lol: dej tam tchýni :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Elektronika“