Imobilizer Aveo 5 dver.

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Feva13
Příspěvky: 552
Registrován: ned bře 29, 2009 21:07
Bydliště: Veľké Úľany, okr. Galanta

Re: Imobilizer Aveo 5 dver.

Příspěvek od Feva13 »

Hej idem na Panónsku, napíšem dojmy
Červené Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil,
Komfort, rok výroby 2009
Doplnky - Šálka s nálepkou Aveofanclubu
člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer Aveo 5 dver.

Příspěvek od KakosWRC »

mame 3kalosi a v rodine 1aveo..vsetky maju central aj imobilizer...no len jedno ma aj dialkove ovladanie a prave tomu autu kontrolka pri hodinkach blika po vytiahnuti kluca zo zapalovania..ostatnym nie...potom kupil kamarat kufrovy kalos taktiez s dialkovym a jemu to taktiez blikalo...ztoho mi vyplivalo ze pokial neni auto na dialkove original ale len na kluc tak kontrolka blikat nebude.. :?
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Tonik
Příspěvky: 73
Registrován: sob čer 20, 2009 21:02
Bydliště: Kezmarok

Re: Imobilizer Aveo 5 dver.

Příspěvek od Tonik »

Chalani precitajte si,to co som napisal na temu immo a alarm uz som to podrobne tu vysvetlil.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer Aveo 5 dver.

Příspěvek od LIFELIKE »

Feva13 píše:
xwing píše:Sorry za stupidne otazky, ale budem tu s tym asi znamy, ale uz pri predstavovani sa v sekcii novych clenov som hned priznal ze do aut sa prd rozumiem :)
Kým to nie je otázka - Otvoril som vzadu kapotu a chýba motor - tak pomôžeš aj tým ktorý sa boja opýtať.
Ak by niekomu ten motor vzadu chýbal, tak ja mám jeden náhradný v škodovke :lol:
Bola som to omrknúť a síce mám centrál na diaľkové, ale kontrola nezablikala. Tak neviem...
A veru, len sa pýtajte aj na blbiny. Ja to mám trocha ľahšie, ako žene mi to skôr iní odpustia :), ale za 4 roky na tomto fóre som sa aj veľa vecí dozvedela.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer Aveo 5 dver.

Příspěvek od KakosWRC »

LubosM píše:niekde som pocul ze sa da vyskusat imobilizer v kluciku tak,ze sa zabali do alobalu a skusi sa nastartovat.
sice som to neskusal, ale z toho co viem o elektronike tak by to mohlo fungovat kedze cip ktory je v kluciku je napajany indukcne z cievky ktora je v blizkosti (spravidla cievka okolo) spinacej skrinky a ta zaroven sluzi aj ako atena.
....ja som to skusal najprv s tenkym potom s hrubym alobalom..no nastartoval som tak ci tak... :?
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 30, 2011 20:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer Aveo 5 dver.

Příspěvek od roman77 »

KakosWRC píše:ja som to skusal najprv s tenkym potom s hrubym alobalom..no nastartoval som tak ci tak... :?
Taky jsem se divil, ze mi neblika (central bez DO) a tak sem nasel toto vlakno.

Ten alobal neni asi dostatecnej, idealne si nech udelat za 50 Kc klic, kterej bude bez toho cipu a nenastartujes. Zkouseli jsme to kdysi na renaultu megane, kde se ten cip da z klice vyndat a pri nastartovanym motoru chcipl pri vzdalenosti cipu od spinaci skrinky asi 1 metr a pokud jsme ho nepriblizily, tak uz to nechtelo chytnout.
Aveo HB 1.2 62kW, 2011
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Elektronika“