přední čiré blinkry

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

přední čiré blinkry

Příspěvek od P3RF3KT »

vim ze to tu urcite nekde je ale nak se mi to nechce hledat :lol: nevite kde a priblizne za kolik by se dali sehnat přední bílé kryty blinkrů na Matize I?nebo nemate nekdo doma jedny zbytecne navic?? :lol: :lol: :lol:
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

autodíly krc, cca 50 Kč za kus
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

??? Co je to za blbost, v AK mají oranžový za 120,- (před časem za 135,-), bílé a kouřové se vozily z Polska...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

byl jsem tam ve ctvrtek a meli oranzove, kourove, cire, ty oranz byly za cca 50, nevim presne, kupoval jsem k tomu jeste zarovky. A ty kourove a cire byly drazsi.Nevim presne kolik, ale ty oranz okolo 50,- :D
Vojta

Příspěvek od Vojta »

V ceníku mají pouze oranžové za 120,-Kč. Jestli mají čiré za 50 i kouřové trošku dražší, tak jim urvou ruce. :lol: :lol: :lol:
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

dobry diky za info už jsem sehnal od ondráše přední čiré a boční čiré za 300 i s poštou :)
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Lotos111 píše:byl jsem tam ve ctvrtek a meli oranzove, kourove, cire, ty oranz byly za cca 50, nevim presne, kupoval jsem k tomu jeste zarovky. A ty kourove a cire byly drazsi.Nevim presne kolik, ale ty oranz okolo 50,- :D
Bavíme se oba o Autodílech Krč a o tomhle zboží :roll: ?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ah, moje chyba, ja mel na mysli ne predni ale bocni..... vsem se timto hluboce omlouvam.... :( :( :(
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Lotosíku už se to tu psalo skús hledat ale radeji se kontaktuj s Badgerom od neho mám aj já moje :lol: Apropó pánové kdyby ste náhodou nekdo jel do Baldovce tak bych prosil kdyby ste my mohli nekdo sehnat do tech bočných blinkrú takové stříbrné žárovky co potom blikaj oranžovo ja je tady nikde nemúžu sehnat tak kdyby neco tak bych byl velmi vdečnej díky :lol:
miselin
Příspěvky: 22
Registrován: ned bře 01, 2009 11:34

Příspěvek od miselin »

Napišete mi nekdo kde ty prední bíle blikače můžu sehnat. Dik moc
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“