Koupit Tacumu, nebo ne

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od pejee »

Aveo bych si nekoupil ani já.. nové aveo (sonic) to je jiné kafčo :D . Ale nedivím se, na to už nemáš věk, je to auto promárně pro mladé no :) osobně bych si z chevroletu (mít na to peníze) koupil starou dobrou ameriku, takové camaro ze 70. let, pohoda :PP:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Reklama
 

Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od rudla »

Já v budoucnu uvažuji o TRAXU. To je můj kandidát číslo 1 :!:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od milosh »

No pokud mas tacumu a presednes do Traxu to budes mit hooodne malo mista to je jak aveo HB ale o pul metru vys nad silnici a za pul mega -P
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od pejee »

Mě se Trax v autosalonu líbil, taky aby ne, nové voňavé auto. Ale místa v kabině zas tak není a kufr..to je tak na jeden nákup v Kauflandu.
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od Franta P. »

Tacumáci koukněte prosím a spodní šrouby uchycení pásů jestli tam máte plastovou krytku přes ten šroub. přední u podlahy a zadní u opěradla v místě podběhu. a jakou máte značku pásů na jejich visačce? ve předu jsou daewoo a vzadu jsou bez značky. na štítku SEAT BELTS. jedna měla všechny značky Daewoo a jedna má vzadu tkz. ,,NO Name,, a vepředu Daewoo. díky
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od sandruš »

Franta P. píše:Tacumáci koukněte prosím a spodní šrouby uchycení pásů jestli tam máte plastovou krytku přes ten šroub. přední u podlahy a zadní u opěradla v místě podběhu. a jakou máte značku pásů na jejich visačce? ve předu jsou daewoo a vzadu jsou bez značky. na štítku SEAT BELTS. jedna měla všechny značky Daewoo a jedna má vzadu tkz. ,,NO Name,, a vepředu Daewoo. díky


Tak to už něvím já mám 1,6 sx a mám kritky na všech krom u jednoho..1,6 sx je hoodně lenivá na rozjezdy a hlučná
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od sandruš »

Jinak Já mám 1,6 16V a je docela v pohodě až nato když jí zatížím tak toje někdy ráda že vyjede kopec.Spotřeba 7l,8l.A je trošku ochuzená o výbavu..Nemá zástrčku v kufru,neotáčíse sedadlo spol. o 180 st..ATD
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
prcek1
Příspěvky: 132
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:35

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od prcek1 »

Franta P. píše:Tacumáci koukněte prosím a spodní šrouby uchycení pásů jestli tam máte plastovou krytku přes ten šroub. přední u podlahy a zadní u opěradla v místě podběhu. a jakou máte značku pásů na jejich visačce? ve předu jsou daewoo a vzadu jsou bez značky. na štítku SEAT BELTS. jedna měla všechny značky Daewoo a jedna má vzadu tkz. ,,NO Name,, a vepředu Daewoo. díky
Krytky nikde žádný nemám, pásy úplně stejně, vepředu Daewoo, vzadu noname - resp. nahore na štítku je to samý, dole MFD. BY DUCK BOO
Tacuma 2.0 CDX, LPG D.T.Gas, 2004
Praha 9
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od Franta P. »

díky
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od rudla »

Franta P. píše:Tacumáci koukněte prosím a spodní šrouby uchycení pásů jestli tam máte plastovou krytku přes ten šroub. přední u podlahy a zadní u opěradla v místě podběhu. a jakou máte značku pásů na jejich visačce? ve předu jsou daewoo a vzadu jsou bez značky. na štítku SEAT BELTS. jedna měla všechny značky Daewoo a jedna má vzadu tkz. ,,NO Name,, a vepředu Daewoo. díky
Já mám všude plastové krytky a vpředu jsou pásy Daewoo- Made in Poland a vzadu SEAT BELTS jak píšeš :!:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od Franta P. »

To je dobrý. už je stejně prodaná. :D budem koukat po jiných. ale moc jich neni.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od Franta P. »

To je dobrý. už je stejně prodaná. :D budem koukat po jiných. ale moc jich neni.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Wiliam Wallace
Příspěvky: 6
Registrován: pát říj 03, 2014 23:19
Bydliště: Trnava

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od Wiliam Wallace »

Ahoj všetci,

tak kupil som tacumu a nic o nej prakticky neviem :D
Bol som u znameho v autobazare a zaujala ma tak som povedal ze ju beriem. Stoji mi pred barakom uz druhy tyzden a papiere budu vybavene az 8.10 kedze ju prihlasujem je dovezena z Rakuska.
Co viem tak zhruba o nej :
r.7/2007
1.6 16V
79KW
najazdene 107 000 km
pravidelne servisovana podla servisnej knizky
v eletrike predne aj zadne okna + spätné
multifunkcny nastavitelny volant
manualna klima
central na dialkove ovladanie
alu disky 15

to je tak narychlo asi vsetko.

Prečo to pisem? Chcel by som vidiet vase nazory poznatky a skusenosti , poradit mi naco si davat pozor co treba skontrolovat ( premyslal som ze urobim este servisnu prehliadku kedze pri 105 000 mala byt ). Ako som sa docital tu na forku tak diely a potrebne veci objednavate v carmax.sk resp cez pana Hudeca? Vedia vsetko zohnat aj na Tacumu? Lebo snazil som sa najst na nete zadnu pravu hmlovku ( zlomene klipy drzi iba na skrutke) ale nic som nikde nenasiel, popripade dajte info odkial objednavate diely na tacumu.

Za vsetky rady nazory poznatky skusenosti Vam dakujem.

PS: foto z parkoviska :D moja "nová" tacuma a moj stary ople astra combi 1.4 16V r 1996
Obrázek
Chevrolet tacuma 1.6 16V r.2007
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od Richard »

Já osobně bych vyměnil všechny filtry, olej, a rozvody a asi i svíčky, možná kabely, přeci jen je to 7 let v provozu. Ty rozvody by se měli dělat co 60000km, ale u ojetiny co koupíš bych je udělal hned pro klid a pak, když už to budeš dělat ty znovu, klidně bych je nechal do 70000km. Mění se i vodní pumpa.
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Wiliam Wallace
Příspěvky: 6
Registrován: pát říj 03, 2014 23:19
Bydliště: Trnava

Re: Koupit Tacumu, nebo ne

Příspěvek od Wiliam Wallace »

dik za rady :) to bude asi pekna palka a este keby som si to dal urobit v ramci servisnej prehliadky no uvidime ked budem mat papiere tak sa zastavim v servise a uvidime.....
Dnes som skusal len tak som sa nudil vsetko v aute a vsimol som si chybku. zadne brzdove svetla pri zabrzdeni jedno svieti v lavo hore a druhe v pravo dole, takze usudzujem ze to je zle zapojene :)
Chevrolet tacuma 1.6 16V r.2007
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“