kvalita zpracování

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
OsbourneCox
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 13, 2012 20:23
Kontaktovat uživatele:

kvalita zpracování

Příspěvek od OsbourneCox »

Tak nám u našeho Orla krásně vrže sedadlo u řidiče v bederní části, půjdu na reklamaci, už jsem tu řešil zkrabacení potahu sedačky u spolujezdce.

Docela mě tím soudruzi z Koreje nasrali, nejdřív mě něco lupalo v podlaze, to na garančce opravili, teď když jedu po kostkách nám rezonuje pravá strana stropnice, od sloupku až k střeše, sem tam zavrže palubovka, ale to přikládám tomu, že jak se v interiéru mění teplota tak se plasty smršťují nebo rozpínají.

dneska jsem dofukoval zimáky na benzíně a jelikož jsem měl v autě děti, tak jsem jim nechal zapnutej motor aby auto topilo, když jsem byl u předku auta, tak se na moment sepla sahara, když dobíhala tak zcela jasně pískalo ložisko motorku ventilátoru.

Máme najeto 20 tisíc, docela se bojím co se z auta stane až najede třeba 100tisíc.

Jaké máte zkušenosti a kolik máte na Orlech už nalítáno....
Reklama
 

Uživatelský avatar
slunce
Příspěvky: 108
Registrován: pát zář 23, 2011 13:11
Bydliště: Praha

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od slunce »

Prakticky stejný. Něco drnci v palubce ve dveřích řidiče sem tam něco krupne a mám pocit že vrzou přední pružiny. Občas při rozjeti zaskube spojka všechno jsem se snažil reklamovat ale nikdy se v servise nic neprojevilo. Najeto mám cca 16000.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ + 18" bílá
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od ladinek »

Tak co čekat od Chevy :D než tohle :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od Joztar »

tiez ma seru taketo veci (nabehane mam 20tis) na najblizsej garancke to budem riesit .. uz si robim zoznam ... na 20tis to cloveka celkom dost naserie ... predpokladal som ze to auto budem mat 7-10r no pri tejto kvalite co tu mame silno pochybujem ... niekedy uvazujem ze by som sa toho mal zbavit kym to ma este cenu lebo prepad po 5r bude nenormalny ... dalsie auto uz urcite chevy nebude ... v tej cene som mohol kupit rocneho superba v comby verzii s 1.8t
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
OsbourneCox
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 13, 2012 20:23
Kontaktovat uživatele:

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od OsbourneCox »

No se stejným úmyslem jsem ho kupoval, s našim nájezdem bude auto najeto za 6 let 120 tisíc, což dle mého stále není nic. Plánoval jsem minimálně 10 let, v tehdy auto již vyžaduje vyšší investice a začíná se kazit skoro všechno.

Předchozího Forda Mondeo jsme prodal se čtvrt miliónem Km na hrbu a pořád uspokojivě fungoval.

Přijde mi, že jsem se nechal nalákat na super vzhled a výbavu, ale auto se jaksi při 20 tisících najetých, dá se říct skoro rozpadá, alespon to tak na mě působí, jelikož ani palubovka ani stropnice nebo sedačka, podlaha, se mi u Mondea nerozpadala.

To to dělá všem tady a přesto si auto vychvalují? Já dal na recenze tady a na netu, ale aby tohle dělalo auto za víc než čtvrt mega.....

1,8 LTZ
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od Tsoenami »

Také nejsem spokojen ale musím podotknout že jsem měl novou škodu Octavia a pak Superba a s...o se tam také spoustu věcí-u Superba za 850 tis jsem měnil sedačku po 10 tis km řešil jsem pazvuky koberce řízení a je jediná možnost reklamovat a reklamovat :lol:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Predoš
Příspěvky: 103
Registrován: pon kvě 13, 2013 14:30
Bydliště: Praha

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od Predoš »

No tak taky jsem dal na zdejší recenze než jsem kupoval a vyhodnotil jsem to jako takřka bezporuchové auto a teď tedy koukám co mě čeká :( Na druhou stranu, co slyším od známých, tak kamarád na Jaguáru po 17tis. výměna vstřiků a občas nějaké neduhy s elektronikou, také mě zarazilo to, že třeba páčky u volantu tam jsou z Mondea :roll: Můj bratr má Opla soukromého a asi deset služebních ve firmě a pořád je to v servisech. Co jsem byl přezouvat zimáky, tak jsme si se servisákem pokecali co vlastně dnes koupit a on sám má Q7 a po 15tis. vrzání sedaček a všeobecně říkal, že se s..e všechno, takže výběr je opravdu těžký. No tak snad alespoň ty motory budou cajk :o) a zbytky nějak dolepíme. Osobně doporučuju všem sehnat stříkačky a širokou jehlu, naplnit bezbarvým silikonem a spousty vrzání se dá odstranit i bez rozebírání :PP:
nyní: Honda CBR 600F 2012 - Akrapovič a CHEVROLET ORLANDO LTZ 2.0 VCDi 120kW/163k MT6 Start/Stop - bílá
dříve: Škoda 1000 Mb, Škoda 100, Škoda 105 M, Oltcit, Renault Twingo, Peugeot 307 Hdi, Suzuki Bandit 600N, Honda VTR 1000F
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od Damek »

Keby sa vsetko nesralo, tak by servisaci nezarobili na Q7 :lol:
Uživatelský avatar
OsbourneCox
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 13, 2012 20:23
Kontaktovat uživatele:

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od OsbourneCox »

Ciernygepard píše:Keby sa vsetko nesralo, tak by servisaci nezarobili na Q7 :lol:

to máš rech, jen co jsem četl jak píše kolega nad tebou, po zahraničních automagazínech tak Q7 je pekná srač..
a to to sotjí jako x Orland v plný palbě. Máte pravdu, vím o člověku kterýmu u Superba v tý největší náloži s tím 3litrem vrže palubka. Holt je to spotřební zboží, já mám na cukačky do práce Forda Fiestu rv. 1995 a to auto mě přijde nesmrtelný :D nic nevrže, malý kolečka krásně kopírujou nerovnosti :D
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od Mefisto »

Sef mel RR Voque a vrzal jak stary kreslo a ta svetla kuze? No peklo :PP:
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od smire666 »

Tak som bez auta ( hádam do konca týždňa bude OK ). Ide o ten lúpajúci sa volant. Reklamácia uznaná, v pondelok som navštívil Fancar :D Dám potom foto, ako to dopadlo ;)
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
janci
Příspěvky: 55
Registrován: úte kvě 28, 2013 06:49
Bydliště: Bratislava :)

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od janci »

kamos ma 130tis a volant ma skoro biely :-) ja mam 40tis a uz miestami zacina sa lupat, kaslem naneho cca 60€ stoji do kože a to je ina kvalita ako tato eko koža ( moderne) normalna koženka :-):-)
LT+ 12 Lpg, octavia tour1 07 Lpg, octavia sdi 02, felicia Lpg 99, renault 25 94, skoda 120 LS Lpg :))
Predoš
Příspěvky: 103
Registrován: pon kvě 13, 2013 14:30
Bydliště: Praha

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od Predoš »

janci píše:kamos ma 130tis a volant ma skoro biely :-) ja mam 40tis a uz miestami zacina sa lupat, kaslem naneho cca 60€ stoji do kože a to je ina kvalita ako tato eko koža ( moderne) normalna koženka :-):-)
Na Peugeotu se mi také oloupal, no tak jsem si pohrál a oloupal to z toho všechno a byl celkem gut :lol:
Trošku jsem doufal, že to bude u Orla lepší, hmm tak ne no -P asi dám rychle nějakej potah, stav volantu je celkem důležitej při prodeji.
nyní: Honda CBR 600F 2012 - Akrapovič a CHEVROLET ORLANDO LTZ 2.0 VCDi 120kW/163k MT6 Start/Stop - bílá
dříve: Škoda 1000 Mb, Škoda 100, Škoda 105 M, Oltcit, Renault Twingo, Peugeot 307 Hdi, Suzuki Bandit 600N, Honda VTR 1000F
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od Tsoenami »

Tak jsem dnes koukal na volant a nic je O.K asi soudruzi jak ve všem u chevroletu kolísavá kvalita -P mám najeto 60 tis a za týden mi končí zaruka.Nechal jsem si měnit obě světla nebo spíše to plexisklo před ním obě měli zevnitř spoustu prasklinek-reklamace bez problému :lol: jen jsem musel na dvakrát jelikož poprvé když to vybalili nové tak zjistili že je jeden už prasklí :roll: .Podotýkám že jsem nedělal žadné experimenty s žarovkama prostě schit -P
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
majkii
Příspěvky: 133
Registrován: ned črc 15, 2012 16:09
Bydliště: Žilina

Re: kvalita zpracování

Příspěvek od majkii »

Keď sa mi začne olupovať polokoďa na volante asi to vyriešim poťahom, dobé skúsenosti mám s týmto
http://www.youtube.com/watch?v=eZ8JvjOtM-E v sivočiernej kombinácii by to mohlo aj pekne vyzerať.
aktuálne ma začínajú hnevať iné veci ako sú škrabance na prednom a zadnom skle, neviem či to robia z plexiskla aj to bolo menej citlivé na poškriabanie, ďalej plynové vzpery na zadných dverách akosi im dochádza dych ni nie po roku :( a najnovšie oba spätné zrkadlá majú tak veľkú vôľu v kĺbe, čo som ešte nevidel na žiadnom aute
Chevy, chvey palec dole -P za kvalitu :(
Renault Thalia 2007 1.2 16V, modrá
Orlando 1.8 104 kW LT+ Pewter grey+BT

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“