TUNING NA TICU

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Tomas232
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 20, 2009 21:46

TUNING NA TICU

Příspěvek od Tomas232 »

Díky kluci,já si zatím koupila na přední kapotu orla,potahy,koženej potah na volant,na zadek nálepku tuning a čísla jako že mám dvoulitra :oops: ,chtěla bych taky stříšku nebo jak se to jmenuje,kola musím koupit na předek nový ale podle techničáku nemužu nikde najít a nikdo mi z tím nepomuže,prý jsem blázen tunit nákupní tašku :D
Reklama
 

BAesperko
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 15, 2009 21:00

Příspěvek od BAesperko »

děvče to si blázen tunit takové hranaté nic :lol: které každé auto předjede :lol: a nálepky to je to poslední prvně bys měla zapracovat teda na víkoně :twisted:
Daewoo Leganza 2.0 16V, červená metalíza, koža, R.v. 1999, predtým Daewoo Espero 1.5 16V R. v. 1996 a Škoda 120 GLS
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

a jak mali kedysi porobené staré oktávky,či stovečky a neexistovalo nič,čo sa dalo kúpiť,všetko si ľudia sami dopasovávali z iných vozov,či sami vyrábali na kolene,kým neprišla vyhláška 41/1984 ktorá podrobila doplnky povinnosti schváliť,ale dal s povylepšovať ten najtuctovejší voz,aké nádherne upravené škodovečky či warťasy chodili, Warťas sa dal za pomoci škodováckych ažiguláckych dielov a kapánek zručnosti zmodernizovať na nepoznanie,a kto je z Nitry,či Chodill cez Nitru a všímal si iste si všimol FIAT 850 ,NRA-08-57,kto rý mal vždy prednú čať prefektne upravenú podľa najnovšieho módneho trendu,takže nesúhlasím z názorom,že načo tuningovať Tico. Kto vie amá možnosť môže vytuningovať hoc aj starého moskviča na zaujímavý voz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Když i z Fiata 126 se dá udělat imitace Porsche, tak z Tica to půjde taky ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Tomas232
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 20, 2009 21:46

Příspěvek od Tomas232 »

Ivoši díky,já nevěděla jak na to odepisovat,tiko je moje první auto a hlavně mám mokrej řidičák tak jsem chtěla nějakého prcka,nejezdí moc rychle ale mě to stačí,mužete si o mě myslet že jsem blázen ale mě se tuning libi a proto si ho na tikouši chci udělat,nerozumím tomu tak jsem začla nálepkama
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No náhodou sa aj Ticko dá tuniť :lol: :lol: :lol: Lucinko pozor na to kde píšeš nemusíš stále zakladať nové téma stačí keď pri poslednej odpovedi na príspevok klikneš na --odpovedať-- :lol: :lol: :lol:

Jo a v tom prvom čo si písala som Ti poslal dáke nápady :lol: :lol: :lol:

klikni si na to to

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=11951
Tomas232
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 20, 2009 21:46

Příspěvek od Tomas232 »

Já nevěděla jak na to odepisovat a na fotky jsem koukala je to super snad něco koupim.Díky
Odpovědět

Zpět na „POKEC“