2.0

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
martuska2
Příspěvky: 33
Registrován: sob dub 03, 2010 12:49
Bydliště: Moldava nad Bodvou, okr. KE

Re: 2.0

Příspěvek od martuska2 »

Uz som opravila, uz mam tiez LPG. Zatial bez problemov...ale v buducnosti budem chciet zmenit auticko...Otazka: Cruze benzin-diesel, alebo octavia 1,8 TSI. Kebyze niekedy bude mat Cruze tiez motor TSI nie je o com...
Lacetti 1,4l, 2005 LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: 2.0

Příspěvek od Daff.Cz »

Tak pokud ja bych si znovu mohl vybrat a nejak moc me nelimitovaly penize, tak by jsem sel urcite do te octavky 1,8TSI.

Chevroleta uz nikdy vice.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: 2.0

Příspěvek od shindys »

pro martuska2: mám najeto 4800 km a ještě se mi kontrolka vypalování filtru nerozsvítila (to by mělo být to "nouzové", nutné vypalování filtru, které by se nemělo přerušovat), nicméně už asi 4x se mi během jízdy zvýšila asi tak 10 minut spotřeba a to je myslím "normální" čištění filtru, a taky jsem s ním kdysi dojel do garáže a druhý den na cestě do práce se to dokončilo (anebo začlo od nova? to nevím). Do práce jezdím 30 km a během té jízdy jsem to stačil (asi nějakých 10, možná 15 km), snažil jsem se jet nad 2000 otáček/minutu.

pro hanzy: zase takový randál to není

kdyžtak mě opravte, nejsem automechanik, jen píšu jak to vidím a slyším :lol:
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: 2.0

Příspěvek od Iacobus »

V práci používam staršiu Koktáviu 1.8 turbo a môžem povedať že výkon 150 k aj spotreba je super........no nerád to priznávam, ale môj Cruze 1.6 papká viac pri neporovnateľne slabšom výkone. Čo potom dokáže nové TSI? Takže u mňa rozum velil Koktáviu, ale srdce vybralo to čo sa oku páčilo -CRUZE. Ale na druhej strane,nechať stáť na sídlisku nové TSI je minimálne nerozvážne. Tak ako sa píše vyššie, LPG je možno riešenie, tiež začínam o tom uvažovať.
"Ovca zostane celá a vlk bude najedený" :o)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: 2.0

Příspěvek od Scorpion.11 »

Daff.Cz píše:Tak pokud ja bych si znovu mohl vybrat a nejak moc me nelimitovaly penize, tak by jsem sel urcite do te octavky 1,8TSI.

Chevroleta uz nikdy vice.
Na srazu se o tom mluvilo a pořád si to nedáš vymluvit :PP: Závadu či neochotu servisu najdeš určitě i u škodovek nejen u chevroletu -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: 2.0

Příspěvek od Kjub »

Daff.Cz píše:Tak pokud ja bych si znovu mohl vybrat a nejak moc me nelimitovaly penize, tak by jsem sel urcite do te octavky 1,8TSI.

Chevroleta uz nikdy vice.
Keby ma nelimitovali peniaze, tak si ku Cruzovi kupim Aston Martin... To su take reci, ze keby ma nelimitovali peniaze...bla bla.

Martuska2: Moj kamarat ma TSI a zere mu to priemer 9-10L. Ale inak neviem, nemam s tym skusenosti.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: 2.0

Příspěvek od Daff.Cz »

Scorpion.11: Já vím, že všude se něco najde, ale takový je můj momentální postoj a názor.

Kjub: Hele zklidni hormon, mám takovej pocit, že se tady vedla řec o tom, že se někdo rozhoduje mezi Cruzem a Octavkou. Tak jsem napsal svůj názor, a bylo to myšleno tak, že pokud by mě na tu octávku nelimitovaly peníze, tak že bych ju bral. Akorát se teda omlouvám, že jsem to nenapsal jak pro blbečky.:lol:
Naposledy upravil(a) Daff.Cz dne ned říj 24, 2010 12:46, celkem upraveno 1 x.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: 2.0

Příspěvek od ladinek »

je to pochopytelný jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá -i když neudělají dobrej servis mají po ptákách :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0

Příspěvek od Krtek »

Když to tu řešíte tak na blbce se dá narazit všude. Já mam s Daewrooletíma servisama celkem dobrý zkušennosti jenže... Od nás je to nejblíž do prahy, na Kladno nebo do Čimelic a nebo nevim kam. (myslim autorizáky). Za to Škodofky mam ve Zdicích a berouně nejmíň 2-3 salony. Kdybych započítal to co jsem projel jenom do servisu do nákladů tak nevim, no... To by se mi možná i ten rozdíl na Koktu celkem snížil.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: 2.0

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Daff.Cz píše:Scorpion.11: Já vím, že všude se něco najde, ale takový je můj momentální postoj a názor.

Kjub: Hele zklidni hormon, mám takovej pocit, že se tady vedla řec o tom, že se někdo rozhoduje mezi Cruzem a Octavkou. Tak jsem napsal svůj názor, a bylo to myšleno tak, že pokud by mě na tu octávku nelimitovaly peníze, tak že bych ju bral. Akorát se teda omlouvám, že jsem to nenapsal jak pro blbečky.:lol:
Keby mma nelimitoval peniaze tak dlabem celú oktáviu a kúpim si AUDI A6 alebo A8 alebo Q7 alebo BMW X6 :D ale to len na margo nelimitovania love :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: 2.0

Příspěvek od Kjub »

Daff.Cz píše:Scorpion.11: Já vím, že všude se něco najde, ale takový je můj momentální postoj a názor.

Kjub: Hele zklidni hormon, mám takovej pocit, že se tady vedla řec o tom, že se někdo rozhoduje mezi Cruzem a Octavkou. Tak jsem napsal svůj názor, a bylo to myšleno tak, že pokud by mě na tu octávku nelimitovaly peníze, tak že bych ju bral. Akorát se teda omlouvám, že jsem to nenapsal jak pro blbečky.:lol:
V pohode, neber to osobne. Mal som podrazdenu naladu. Ale aj tak by som ten Aston bral :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: 2.0

Příspěvek od chrudoš »

Ze se do toho motam, taky jsem nad plynem uvazoval, ale ted to spis vypada,ze se stehujem z posraneho Orechova do centra Brna, tzn auto cely tyden pred barakem a naklady na benzin jsou vyresene :D Hrdost je hrdost, ale penize jsou penize, ten plyn je finance velmi zajimava alternativa, pri mem najezdu 30000 rocne...kdyby to nekdo resil, urcite popiste, co se zarukou atd, rad bych to vedel
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: 2.0

Příspěvek od Daff.Cz »

Kjub: v pohode chlape... :PP: ;)

Chrudoš: lpg je dobra alternativa, uvazoval jsem nad tim taky, ale kdyz jsem se ptal na to v renocaru, tak mi odpovedeli, ze bych ztratil jednak zaruku a jednak by me nemohli prijmout auto do servisu, protoze prej nemuzou spravovat auta s LPG. Takze nastava otazka do kteryho servisu potom jezdit, protoze nevim jak je na tom BS auto. :?:
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: 2.0

Příspěvek od Scorpion.11 »

Od kdy je servis limitován autama s LPG :?: :? To je jen výhovorka nebo je to pravda :?: :roll:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0

Příspěvek od -peha- »

U nás už sa po montáži záruka nestrácá a servis beriue aj LPG veď už sa dovážal Renault Scenic s LPG originál a teraz tu máme v ponuke dalšie Renaulty,FIATy a 1,6 Octavia a to potom kde by ich servisovali keby nemohli do servisu :lol:
Odpovědět

Zpět na „Diesel“