Vyrocie

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

conpet píše: . .....jsem rád že se to před 20ti lety stalo.
Já jsem taky rád - to jsem byl asi špatně pochopen nebo jsem to špatně napsal. Ale představoval jsem si to za dvacet let trochu jinak :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od conpet »

Tak to jo :D kdyby se nic nestalo, tak by jsi možná dneska ještě jezdil ve škoda 130L a ne Matizkovi :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Vyrocie

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak bez mého příspěvku by to nebylo ono :lol:
Tak mě vyhodili hned v devadesátým /byl jsem předseda podnikový organizace/ :lol: Potom jsem byl ještě na třech místech a něco podobnýho,znáte moji hubu :lol:tenkrát jsem nemohl ani na pivo protože mi nechtěli nalejt a jak mi nadávali to se nedá ani napsat jedině po 22hod! Ale musím uznat,že se mi naprostá většina omluvila že jsem měl pravdu :!: Potom jsem se začal živit jako OSVČ a to jsem vydržel do důchodu.Sice mi 14 měsíců přidali ale dožil jsem se ;)
Jinak porád mluvíte o demokracii ale ona neexistuje :lol: Vždy je to diktatura buď kapitálu a nebo proletariátu !
No a jak bylo? 1m3 vody 0,7kčs dnes 68kč,Jezdil jsem 20km do práce a týdení 7 kč dnes jedna cesta přez dvacet a ještě interval jak sobí spřežení na Aljašce.Dřív 1kwh /levná/ 0,08hal dnes asi 2,4kč a to mám tu neljevnější ! Týdení dovolená se stravou a třeba v Tatrách 70kčs a 50%sleva na dopravu! Samozřejmě násobky byly za každý týden. Ještě pár příkladů k technice. Mobil měla jako první královská rodina v Bahrajnu v 1978 !Tu samou dobu vyvýjela Tesla Pardubice mobil který se začínal používat v dopravě.No a internet ?Regan musel bejt zaostalej komunista protože Bílý dům se připojil až v 1993 :lol: Radši toho nechám ale mohl bych toho napsat podstatně víc a i přesný čísla.Jinak nesmíte vždy dát na to co říkaj v televizi nebo v radiu aby jste nedopadli jak ta babička,když přišla k ušaři a on ji řek že má aids.Ona se zhrozila,že nikam nechdí s nikým nic léta neměla jen doma poslouchá radio.No a doktor ji řek,že to má ztoho jak poslouchá ta č----y v radiu :lol:
No nic hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od conpet »

:lol: Chudák babička :lol: :lol: :lol: ale jinak Vláďo zajímavý retro -i
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od bjes_des »

Topol píše: No a jak bylo? 1m3 vody 0,7kčs dnes 68kč,Jezdil jsem 20km do práce a týdení 7 kč dnes jedna cesta přez dvacet...
To fakt myslíš vážně? Když porovnáváš ceny, tak z obou stran atd... Ale to fakt nemá cenu. Každý má na svět svůj pohled, budiž mu přáno.
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od Ivo R. »

J.Bad píše:Dále jsme viděli spěchajícího Vojtu z Jeseníka - pak že se nehrne do Prahy!!Snažil sice změnit IMAGE ,ale stejně jsme ho poznali!!

Tak dnešní den strávený na Národní třídě a hle koho jsme zde nepotkali - spíš si nás odchytli - nejenže po Praze natáčí dění celosvětové televizní štáby ,ale i z Pardubic se přijeli podívat.
Už je to tady :D http://www.youtube.com/watch?v=4_GcLOgFPQg
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Vyrocie

Příspěvek od Serpico »

...to bjes_des Topol neuvedl " paritu " spotřebního koše k poměru ke mzdám, tedy pokud zůstaneme u aut je to stejný zhruba 20násobek čistého příjmu, elektroniku nelze vůbec porovnávat televize 5 násobek dříve dnes 1 násobek, video 12 násobek dříve dnes 0,25 násobek ale ostatní jsou trochu jinde nájem 0,33 až 0,5 násobek dnes a dříve 0,1 násobek pozor ještě před úplnou deregulací, průměrné mzdy ale pokud se přirovnáme k dánům tak jejich hodinová mzdy je 650 Kč proti 150 Kč u nás naproti tomu dálnice stavíme 2x dráž než v německu a tam jsou mzdy taky někde jinde tuším průměrná je někde okolo 150tisíc Kč/ měsíc ale to jsou jenom některé příklady...
...a protože jsem " snášenlivého " smýšlení tak každý z nás má právo na svůj názor, proto Vás třeba překvapím vážím si Topola - komunisty, jeho " kolegové - prospěcháři, kariéristi " rychle přešly k ODS a z vedoucích postů ředitelů rychle vytunelovali řízenou fy. a založili svou a.s. nebo s.r.o., třeba neměl nejspíš Topol možnosti ale každopádně nepřevlík kabát a zůstal tím čím byl a to oceňuji.
Nicméně " kapitalismus " jako takový je nejspíš za svým horizontem vývoje a teď se bude jenom přehřívat do svých krizí...
A propo jsem zvědavý na vývoj v Číně komunismus - paradoxně levná pracovní síla - kapitálové investice do vlastnictví , co z toho vzejde, nevím...a taky se obávám
Nejsem " vševědoucí " nepublikuji ani nejezdím po odborných seminářích v zahraničí, nemám tituly doktorů ale taky mi nikdo neodchází při mých projevech ze sálů, inu právě máte příležitost mi poslat kamsi...

Mějte se proto fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

Nevím, proč by Tě měl někdo posílat kamsi. Já osobně si vážím všech slušných lidí, ať jsou jakéhokoliv přesvědčení a stojí si za ním (ale nesmí mi to vnucovat). Znám spoustu převlíkačů kabátů, někteří už několikanásobně. Před dvaceti lety jsem měl kolegu, necelých 30 let, jehož celá rodina byla v partaji a on jediný ne (ale měl požádáno - jenže byl technik a a na jednoho technika ve straně museli být tři dělníci :lol: ) A ještě koncem října 89 na stranické schůzi vykřikoval, jak by on byl přínosem straně atd. Po 17. listopadu byl na firmě první, kdo si připnul trikolóru a vykřikoval: "Všechny komunisty pověsit"! Celá rodina okamžitě zahodila Rudé knížky a celých dvacet let jdou s těmi, kdo jsou právě u moci. Šéf byl odborník,samozřejmě v partaji, ale velice slušný člověk. Po revoluci ho zlikvidovali, byl dosazen nový, "politicky vyhovující", ale neschopný šéf a firma šla do kytek. A tak to bohužel dopadlo se spoustou firem. :(
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Vyrocie

Příspěvek od milosh »

Dobry je jak vzdycky soudruzi vytahuji jak pred 20 lety stalo pivo 2 koruny ale jak uz bylo psano plat byl stezi 2000kc, dnes to je 10x tolik a pivo je tedy v podstate levnejsi, nedavno mi prisel mailem clanek o tom co kolik stalo za totace a kolik ted a bylo tam treba ze prumerna skodovka by dnes stala 600t v pomeru k platum, takze asi tak no, politiku nema cenu vytahovat kdyz si tady chceme zachovat slusne forum :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Vyrocie

Příspěvek od Serpico »

...to milosh, nevíš prosím Tě kdo sem, kdysi dávno dal před volbami, volte ODS nevolte ČSSD...

Inu mějte se fajn a volte si koho chcete...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Vyrocie

Příspěvek od milosh »

Bylo to trosku jinak nez pises ale neva, jsou lidi kteri se za komunistu meli dobre tak je logicke ze ted se jim v soucasne dobe moc dobre nezije ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od Krtek »

milosh: což by bylo správný nicméně to tak neni... Já to nepovažuju za převrat ale předání moci jedněch grázlů druhejm. Ono když zapátráte, 90% těch co jsou tam dneska jsou potomci, příbuzní a jiní následovníci těch před 89tym rokem. Dekomunizace tu neproběhla, což je škoda.
Při nejmenšim měli všem s rudou knížkou v 90. roce nepovolit podnikat. Uznávali dělnickou třídu, nevim proč by si to nemohli odklepad do důchodu v kolbence utahovánim šroubů. Soukromý podnikání je stejně proti jejich přesvědčení tak by jim zákaz podnikat ani vadit neměl. (radši nezmiňuju že měli spíš viset všichni rudí od okresu vejš)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od alvin »

[quote="Topol" ?Regan musel bejt zaostalej komunista protože Bílý dům se připojil až v 1993 :i[/quote]
Vláďo nie Reagan ale G. Bush st. bol naozaj komunista,kryptokomunisty,myslím to smrteľne vážne,robil špinavú proboľševicku politiku voči Rusom,podnecoval pobaltské republiky do nezávislosti a potom ich neuznal a nechal napospas Rusom, podobne aj s Juhoslovanskými republikami,ktoré sa odštiepili v r. 1991,ja ho dodnes inak nenazvem ako Červeným psom,ak vo Viľnjuse niesli v r.1991 transparent "Pán Bush,uznajte Litvu!!! Nepomáhajte červeným vrahom !!"
V r. 1993 vládol v Bielom dome už BILLko Saxofónista,ktorý bol strarý smilník (proutník) ale rozhodne nebol kryptokomunista. Ani R.Reagan nebol komouš,naopak nenávidel ich,ale bol stará konzerva,doslova a do písmena senilný dedko :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Vyrocie

Příspěvek od Serpico »

...to krtek, kde se v Tobě bere ta chuť věšet...ty jseš jako oni v padesátých letech...a Kolben Daněk už taky patří jenom historii, dej si pozor na lop...
(radši nezmiňuju že měli spíš viset všichni rudí od okresu vejš)

a alvin nám tu chyběl ...né opravdu jeho historického přehledu si vážím...

inu mějte se fajn a kdoví co se ještě dovíme...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

No, tak tohle výročí už je pryč a Alvin by mohl nahodit nějaké jiné, ale pěkné výročí. Politiky už bylo dost. Kaju se - já tu politiku sem zatáhl. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“