18" Kola

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: 18" Kola

Příspěvek od Life5 »

sochor8 píše:to te chci videt za pul roku....vymena lozisek.......
Moc to děláš dramatické . Zakladní alu kola jsou v rozmeru 215/50 v 17" dokonce v USA Cruze leze přimo na prodejny už v 18" .Jen Evropa tohle nedostava pac má zasobováni z Koree a ne z továren z USA. Cruze tu je v prodejnách na 16" nebo 17" . Já tam mam ted 18" rozmer pneu 225/45 snížení jen o 5% vic z šíře kola .Je to o málo a GM na Cruze dokonce dovoluje kola s 40%. To už je pak tvrde ale rozhodne ne 225/45.Proto je to taky schváleno. Ale mas pravdu že to snizuje zivotnost vice nez kdyz to bude na 215/50.To je jasne. Ale to je tak nepatrné v te zivotnosti že to nepoznám ani za 5 let . :D

Jinak víte co se říka že pokud je v Tech.prukaze psané kolo max.velikosti vždy tam dostanete kolo o jeden palec více.
Pokud splnuje dané kolo to co má tak je k nemu vydán typovej lis kde je psano na co lze užít a s jakou pneu.ATD.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: 18" Kola

Příspěvek od Life5 »

tomask píše:Na 18-kach ? že jsem si nevšml ?
Nevsiml .Tak hledej clánek Cruze pro V.Britanii. A prolistuj stránky USA.Pokud ti jde Aj.Dále mužeš pročíst několik článku o Cruze hat. ten poleze taky v 18".
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: 18" Kola

Příspěvek od tomask »

Žiješ v ČR, jezdíš v ČR a auto jsi si pořídil v ČR. Tak to že někde je auto na 18 ti nikdo nebere. Reaguji na tvůj mail, který jsi psal ohledně zapisu do tech průk. a tam píšeš se že děla na 18. to ale pro nás neplatí. To je vše :D
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: 18" Kola

Příspěvek od Life5 »

tomask píše:Žiješ v ČR, jezdíš v ČR a auto jsi si pořídil v ČR. Tak to že někde je auto na 18 ti nikdo nebere. Reaguji na tvůj mail, který jsi psal ohledně zapisu do tech průk. a tam píšeš se že děla na 18. to ale pro nás neplatí. To je vše :D
Ja ale reaguji na to .Že tam někdo psal že automobilka musí chvalit jaka kola tam mohou bejt a jaka auta lezou z tovarny. A že GM 18" kola schvaluje přímo je lifruje na autech co jsou na prodejny jen do CR jdou auta s ocesanou výbavou a na kolech 17". Tak proto mam i schváleno od výrobce Alu kol a GM to že je na 18" kola typovej list a je možné je dopsat do prukazu. Jinde ty auta s 18" dodávaj a už tam psana jsou. Na tomhle základe jsem reagoval ja.Že tam někdo mlej ze kola musi i schvalovat výrobce auta.A GM 18" schvaluje protoze je sama na autech vyváži.

Si vem ze do CR prisla verze LTZ az letos . A do USA pred rokem standartne.Tak jako k nám LT. Pro kazdou zem jina výbava.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: 18" Kola

Příspěvek od tomask »

Jj už jsem to našel kto to psal , trošku jsem to pochopil jinak.
OK :D
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: 18" Kola

Příspěvek od Life5 »

No ja bych se nerad hadal ;) s nikym tady, jen tim že si neporozumíme. Drazdi me jen to ze uvedu jeden list z typoveho listu a nekdo na to reaguje ale neni v obraze.A má reakce dle svejch zkusenosti ale ktere nejsou totožné.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: 18" Kola

Příspěvek od tomask »

Tak to ti rozumím :PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: 18" Kola

Příspěvek od Scorpion.11 »

Od toho to tade je, abychom si vyměnili názory i zkušenosti a to, že se někdy s někým chytneš bohužel se tomu někdy neubráníš :lol: Ale pokud mám pravdu tak bojuji do roztrhání těla a zakousne se jak buldok -i :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: 18" Kola

Příspěvek od File12 »

U nas to dela napr. Alcar. A pokud to jednou v tom technicaku je tak je tam mit muzu.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: 18" Kola

Příspěvek od Kjub »

Proste mozte riesit detaily-ked tu uz ma v technicaku, nikto to nebude riesit a v zivote sa nad tym nikto nepozastavi. A na 18tkach sa to v USA predava bezne, tak nevidim problem v tom ze by sa auto nejak extremne opotrebovalo. V USA su cesty lepsie, ale v opotrebeni bude mininmalny rozdiel. Skor nezavidim Sergejovi, ten uz to bude mat horsie na tych mini pneu... :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: 18" Kola

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Necitovať posledné príspevky ďakujem
Inak nečudujte sa zmazal som Vám to ja ;)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: 18" Kola

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Kjub píše:Proste mozte riesit detaily-ked tu uz ma v technicaku, nikto to nebude riesit a v zivote sa nad tym nikto nepozastavi. A na 18tkach sa to v USA predava bezne, tak nevidim problem v tom ze by sa auto nejak extremne opotrebovalo. V USA su cesty lepsie, ale v opotrebeni bude mininmalny rozdiel. Skor nezavidim Sergejovi, ten uz to bude mat horsie na tych mini pneu... :lol:
jak uz sem psal u sebe ve vlakne, ted je auto komfortni, uvidime po zmene podvozku, ale to uz asi nebude takove mekkoucke :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
sochor8
Příspěvky: 223
Registrován: ned bře 20, 2011 13:54

Re: 18" Kola

Příspěvek od sochor8 »

ja se s tebou nehadam jen ti rikam jak to,mel jsem v uprave auta pres 300tisic nez jsem koupil cruze, a byl pred komisi co se tyka tuningu a rikam ti to co me tam rekli a za co opalili chapes?od tip lystu az po fia sedacky s homologaci atd kterou jsem dodal...vis co udali?zavolali do original fabriky kde si zavolali technika jestli jim da fabrika zadost na tyto upravy a byl sem v pi...,takze vetsina z vas ani nevi co tady pisete pac jste dostali jen pokuty blokovy max,me zabavili auto atd,takze ver tem blabolum
Uživatelský avatar
sochor8
Příspěvky: 223
Registrován: ned bře 20, 2011 13:54

Re: 18" Kola

Příspěvek od sochor8 »

nidko ti nebere to,ze v usa lezou na 18,ale na jinym podvozku,tlumicich,brzdach.....ne na tom co mas ty,pokud mas 18ky,tva volba,jen me fascinuje ze tady clovek neco napise a hned ho drtite a nekdy ani nevite co pisete :lol:
Uživatelský avatar
sochor8
Příspěvky: 223
Registrován: ned bře 20, 2011 13:54

Re: 18" Kola

Příspěvek od sochor8 »

:D Life5 :D jak pise pro nechapave hehe :D :D :D ,proste sis koupil 18 tak si king a myslis si ze kdyz mas atest mas vse potrebny a hlavne pravdu jak koukam :D typ list jsem drzel v ruce xkrat,je fakt ze pokud uz to mas v technicaku tak po tom nekdo neposmatra dokud by si neudal naky pruser
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“