Bohata zmes

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Maros2021
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 08, 2014 09:05

Bohata zmes

Příspěvek od Maros2021 »

Zdravim Vas, moja nexia ma bohatu zmes, na emisii mi to povedali ze je to bohata zmes, diagnostika mi neukazovala zavodu na lambde, povedali ze to moze byt aj katalizator, alebo vstreky, neviem sa pohnut dalej, co mam vymenit atd. Dakujem za radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1525
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohata zmes

Příspěvek od LordMMX »

začni tými vstrekmi... nesvieti ti check? a čo sa toho tyka, skontroluj stav vzduchoveho filtra. sviečky..
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Bohata zmes

Příspěvek od Serpico »

...vstřiky a regulátor tlaku, katalyzátor je až na konci a nemá nic společného s bohatou směsí, to řídí lambda sonda a ŘJ ...no vono to může vůbec skončit až u ŘJ. To chce palikxe nebo JRD ... u vás na slováči a hlavně diagnostiku bez dohadů.
Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Maros2021
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 08, 2014 09:05

Re: Bohata zmes

Příspěvek od Maros2021 »

kable, sviecky a vzduch. filter som menil ani nie mesiac tomu, a stale to iste dookola, uz som skusal aj aditiva, a nic nepomaha, este dneska vymenim lambdu a ked to nepomoze, tak uz len vztreky. Dik
johns
Příspěvky: 184
Registrován: čtv srp 15, 2013 22:11
Bydliště: NMnV

Re: Bohata zmes

Příspěvek od johns »

Maros2021 píše:...diagnostika mi neukazovala zavodu na lambde, povedali ....
Diagnostika a obycajne "precitanie pamati zavad" su dve velmi rozdielne veci. Drviva vacsina snimacov dokaze nespravne fungovat bez toho aby RJ spozorovala zavadu. Ja by som tiez tipoval lambdu, ako dlho mas auto? narast spotreby si nespozoroval? Motor sa sprava normalne vo vsetkych rezimoch?
Daewoo Lanos 1,5 63kW 1998 HB-5Dv, 27U - uplne bez vybavy (bez kurvitok).
Maros2021
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 08, 2014 09:05

Re: Bohata zmes

Příspěvek od Maros2021 »

ja este dneska vymenim tu lambdu sondu a uvidim, bohatost zmesi mi ukazalo na emisii ked som daval merat, medzi 8-9 mi ukazovalao a to je velmi vela povedali, ale nepovedali mi ze co to asik sposobuje, but streky, lambda...takze uvidim.
Maros2021
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 08, 2014 09:05

Re: Bohata zmes

Příspěvek od Maros2021 »

auto ako nastartuje sa sprava normalne, ide pekne aj do otackach, aj do vykonu, len ten start mu trva dlhsie, a uz mi to ide na nervy.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“