Servis pre Daewoo v KE

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
saralulu1
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 17, 2007 09:05
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Servis pre Daewoo v KE

Příspěvek od saralulu1 »

Našla som stránku autoservisu Daewoo v Košiciach:

http://www.fkvk.sk/

Pozor, na Magnezitárskej je ešte jeden autoservis B.R.M., ten správny F-KVK je trošku ďalej vľavo.
A má niekto už s týmto servisom skúsenosti, sem s nimi. :lol:

Veľa šťastia pri sezónnej údržbe praje -i

saralulu
Reklama
 

mustang
Příspěvky: 64
Registrován: stř črc 23, 2003 13:30
Bydliště: Košice

Příspěvek od mustang »

Moja byvala Nexia bola u nich servisovana od zaciatku az do konca bez akychkolvek problemov. Za 10 rokov a cez 180 tis. km som u nich absolvoval pravidelne prehliadky, 2x vymena tesnenia pod hlavou, vymena a lakovanie naraznika, vymena tlmicov, vyfuku, oprava brzd a zopar dalsich drobnosti a vzdy uplne bez problemov. Nevyhodou je ze su trocha od ruky a navyse mali vzdy plno takze som sa musel objednavat min. tyzden dopredu, no na druhej strane nebol u nich problem s tym ak som si doniesol vlastny olej alebo nahr. diely, prip. ak som chcel priamo na dielni vidiet v akom stave su brzdy alebo tlmice, co sa napr. o mnohych Skoda servisoch v KE neda povedat...
Moja Ex: Daewoo Nexia Sedan GLE, zelená met., r.v.96, 185 tis. km
saralulu1
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 17, 2007 09:05
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Výmena chladiacej a nemrznúcej kvapaliny

Příspěvek od saralulu1 »

Časť zimnej údržby mám za sebou. Cez víkend sme vymenili chladiacu kvapalinu. Poviem vám, tá bola čierna nie zelená (CINOL), vo vyrovnávacej nádržke bol normálne usadený kal. Na 5 krát sme liali čistú vodu na prepláchnutie. Mám Tico len od leta, ale zrejme to nebolo menené dlhšiu dobu (než odporúčaných 45 000 km, alebo 3 roky prevádzky). Okrem toho prístup k spodnému uchyteniu hadice je veľmi zlý -P
Odporúča sa premastiť gumové tesnenia technickým glicerínom, nevie niekto kde by som taký kúpila? V autopredajni také niečo nemajú. Alebo mi postačí kozmetický glicerín?

saralulu1
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Ja som z Drienovca bol som parkrat v KE ale po návšteve Daewoo Opel v Rožňave sxa do KE nevratim!!! je to tam celkom ine priatelský úpristup, serizne jednanie /v KE ma skoro ošidili o 4000Sk/ . Skus kontakt najdi na nete oplatí sa nieje to od KE až takm Ďaleko
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Mna v Rožnave obrali o viac.
saralulu1
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 17, 2007 09:05
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saralulu1 »

Existuje vlastne servis, kde nikto nikoho neoberie a neoklame? :cry:
Odpovědět

Zpět na „TICO“